Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 142 - 143 - 144

Innos PW
16 października 2011, 09:30
Tak to prawda złamali kod gry i dodali 10 miasto - Cove
Jeszcze mają być 2 ale to w innych wersjach Hota, ale to nie temat o nim.
Nie dadzą tego kodu! Dlaczego? Bo to oni pierwsi go wyciągli a wielu próbowało i nic z tego, więc wiadomo czemu.

PS: Do Hota Team dołączył się programista i Grafik 3D i prace nad nim ruszyły - już są animacje neutralnych jednostek itp oraz portrety dodatkowych bohaterów :D

A co do The Forge to nich się nie spieszą ;)

avatar PW
16 października 2011, 10:25
Kod źródłowy czy sposób na dodanie nowego miasta dadzą ujawnią. Ale jak poprzednik rozsądnie zauważył - na pewno nie przed premierą HotA.

Mitabrin PW
16 października 2011, 12:20
Cytat:
A co do The Forge to nich się nie spieszą ;)

Powiedział ten co swego czasu co kilka dni pytał o nowe wieści...

AmiDaDeer PW
16 października 2011, 13:35
Innos:
Jeszcze mają być 2 ale to w innych wersjach Hota [...] Do Hota Team dołączył się programista i Grafik 3D i prace nad nim ruszyły - już są animacje neutralnych jednostek itp oraz portrety dodatkowych bohaterów :D
Nie rozpowszechniaj błędnie przez siebie przetłumaczonych/zinterpretowanych informacji. To może być mylące dla niezorientowanych w temacie.

Avatar:
Kod źródłowy czy sposób na dodanie nowego miasta dadzą ujawnią.
Nie sądzę. Czy Slava rozpowszechnił sposób na dodanie nowych jednostek? Sądzę, że Entuser postara się zachować tajemnicę dodania nowego miasta dla siebie - w końcu HotA Crew planuje zrobić kolejne wersje dodatku...

Enough said. But...

Mitabrin:
Powiedział ten co swego czasu co kilka dni pytał o nowe wieści...
Agree. Jest to jednak dość rozpowszechniony syndrom "modowego entuzjasty", że tak to ujmę. Na początku fan popędza twórców i ciągle pyta o to, czy dzieje się coś nowego i kiedy mod będzie gotowy. Potem stwierdza, że nie warto popędzać twórców, i dalej wypowiada się w temacie, m.in. pouczając nowych użytkowników, ażeby byli cierpliwi. Po jakimś czasie, kiedy informacji o modzie brak (rzecz jasna na tym jednym forum), zaczyna się zastanawiać na głos (albo też w tym przypadku na pismo), czy przypadkiem projekt nie umarł. W końcu jest o tym przekonany i zaczyna do tego nachalnie przekonywać wszystkich wokół, nie stroniąc od skrajnych sformułowań.

Jeżeli ni stąd ni zowąd autorzy ujawnią coś nowego, to cały proces zaczyna się od nowa. :P

EDIT do posta niżej: Poczucie humoru się kłania.

BanBreaker PW
16 października 2011, 14:33
Nie bawcie się w psychologów, którymi nie jesteście, proszę.

Mam pytanie do Forge Teamu: Czy premiera nadal jest datowana na ten rok, czy też macie już planowane jakieś przesunięcia? Tzn. nie chcę też nikogo popędzać czy coś takiego, tylko chcę się upewnić, że wszystko idzie po waszej myśli.

Innos PW
16 października 2011, 19:38
Hobbit kilka uwag:
1. Przetłumaczyłeś i podałeś, ok... ale w takie rzeczy nie wierze z byt łatwo i wszedłem na linki (też sobie przetłumaczyłem)i też pisało, że "dołączyli" - wiadomo, że translator czasem podaje co innego... ale portrety bohaterów są i te animacje potworów. Coś się zaczyna dziać.
2. Nigdy nie przestaje wierzyć, że projekt upadnie, kiedy tego twórcy nie napiszą.
3. Nie znam tej "choroby".
4. A teraz kolega powyżej zaczął się pytać... A ja nie pytałem co kilka dni, tylko spytałem 2 razy na początku i po kilku tygodniach (2 chyba).

Acha coś widzę, że zamiast o Kuźni rozmawiamy o Hota.

Cheshire PW
16 października 2011, 23:03
Wybaczcie mi ale znowu przez moją wypowiedź powstał offtop. Teraz koniec tematu HotA.
Mam pytanie związane z Kuźnią. Kiedy będzie mniej więcej można ją pobrać?

satyr64 PW
17 października 2011, 14:01
Jak się tak niecierpliwisz to poczekaj jeszcze chwilkę...

fishkebab PW
18 października 2011, 17:36
Powiem tak, MoD nie umiera, choć prace najszybciej nie idą, lecz pamiętajcie, że też jesteśmy ludźmi i mamy inne ważniejsze obowiąski.

Serd PW
25 października 2011, 20:33
"Tak to prawda złamali kod gry i dodali 10 miasto - Cove"

Super! Ciekawe tylko jak poradzili sobie w kwestii ograniczenia liczby jednostek"

satyr64 PW
25 października 2011, 21:05
Złamali kod gry ? :D Z tego co ja wiem to miejsca w kodzie było na tyle dużo, że można było spokojnie jedno miasto dodać.

Edit: Może zmienimy temat na Forge ?

avatar PW
26 października 2011, 07:51
Dokładnie, to prosta matematyka. Policzcie ile mamy jednostek w H3 a potem odejmijcie tą liczbę o 256. I co wam wyszło?

AmiDaDeer PW
26 października 2011, 15:23
W dalszym ciągu offtopując: nie jestem pewien, ale chyba jednak udało im się złamać limit jednostek - tak samo jak artefaktów...

Sawyer PW
26 października 2011, 21:30
Mod żyje, ma się dobrze. ;) *Sawyer dostaje kamieniem w głowę po czym zmienia temat*

Rozumiem że HotA jest świetnym modem jak na swój... pomysł/koncept i trochę tez wykonanie. (wyciek był)
Uprzedzam, jest to temat o Forge, chociaż jest uśpiony ale jest to miejsce do dyskusji o "Niebiańskiej Kuźni".

fishkebab PW
27 października 2011, 18:13
Dziś mam wam do zaprezentowania ogry w technologii 3D(animacja powstała, lecz nie którym wydaje się, że ma za mało szczegółów).

Jest też druga wiadomość. Jakiś czas temu, powstała pełna animacja 7lv. także w 3D, którego nie mam pozwolenia pokazać.

satyr64 PW
27 października 2011, 19:22
Moim zdaniem nie widać w tym obrazku jednego szczegółu, a mianowicie ran na ciele. Lepiej by to wyglądało.

AmiDaDeer PW
27 października 2011, 19:34
fishkebab:
nie którym wydaje się, że ma za mało szczegółów
Mnie się wydaje, że się nie wydaje. To coś według mnie MA za mało szczegółów.


Sawyer PW
27 października 2011, 19:47
Ehkm... Chodzi ci o brak widocznych włosów i jakiejś szmatki? (Który dla mnie de facto ubraniem nie jest a raczej jakimś nakryciem) Coś by się jeszcze przydało... Ale bez przesady, nie będziemy kopiować ciągle tych samych pomysłów.

Acid Dragon PW
27 października 2011, 20:00
Mnie poziom szczegółów zadowala - tylko sam wygląd jest jakiś trochę nijaki... to najbardziej mi przypomina jakiegoś bojownika z krajów afrykańskich, czy arabskich. Po przemalowaniu skóry już by się nadawał.

Dla mnie ani to fantasy, ani science-fiction. Może faktycznie dodać mu coś jeszcze, co by było jakkolwiek w klimacie?

witchking PW
27 października 2011, 21:38
Moim zdaniem to kawał dobrej roboty bo stworzenie takiego modelu to nie lada wyczyn. A tym bardziej jeśli ma już animacje.
Mimo to na tym zestawieniu które zrobił hobbit widać, że czegoś mu brakuje by pasował do klimatu homm3. Może wystarczy pokombinować z teksturami.
Myślę jednak, że to już bliżej niż dalej.
Powodzenia
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 142 - 143 - 144
temat: [VCMI/MDT/gdybanie+mod] Polski Projekt Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel