Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Niusy nasze a Tawerna
komnata: Podziemna Tawerna

Acid Dragon PW
13 lipca 2011, 10:04
Ech, no cóż.
Przykra sprawa, w dodatku nie zakończona honorowo.
Choć jeszcze jestem w kontakcie z Jarqiem, więc mam pewną nadzieję.

http://www.tawerna.biz/forum/index.php?topic=7600.0

Dla nielubiących za dużo czytać - streszczenie:
Najwyraźniej autor niusów w Tawernie od dłuższego czasu swoje materiały czerpie z
Groty - "autorowi" nawet nie chce się zaglądać na oficjalną stronę -
dowodzą tego nazwy plików grafik oraz screeny w ich niusach, które zostały wykonane autorsko przez Alamara dla Groty.

Na moje prośby, a potem zarzuty autor odpowiadał niestety kłamstwami.

A chodziło mi wszak tylko o uznanie źródeł...

(do not) enjoy.

PS. Żeby było jasne - nie chcę żadnej nagonki na Tawernę, czy jakichś krucjat urządzać. Chciałbym, abyście się ze sprawą zapoznali i ją ocenili.

Hubertus PW
13 lipca 2011, 11:09
Cóż, przeczytałem wnikliwie te wypowiedzi, dla mnie jest jasne że racja jest po stronie Groty, w końcu chodziło tylko o zachowanie standardów autorstwa, ale ludzie tam niestety mają chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem i ze zwykłą przyzwoitością, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się że będzie inaczej.

Znamienna jest bardzo wypowiedź niejakiego Psychola55, która sprowadza się do "no może i coś jest na rzeczy, ale to małostkowe, w końcu branie newsów to nic takiego. i tak będę bronił interesu Tawerny"

W sumie pisząc ten wątek chyba za wiele od nich oczekiwałeś Acidzie.

Finał jest taki że ich szef jareQ zamknął temat.

Alamar PW
13 lipca 2011, 13:43
Akurat ten temat został wydzielony, bo rozpoczął się gdzie indziej.
A na chwilę obecną:

Cytat:
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.
Zaloguj się lub zarejestruj konto w Tawerna.biz - Forum.

Irhak PW
13 lipca 2011, 14:42
Cytat:
A na chwilę obecną:

Taa... wygląda to tak, gdy się nie zalogujesz na Tawernę. Jednak widać wszystko tam... (tak, gwoli ścisłości) po prostu nie dali ogólnowidzialnego tematu ;)

Shin0bi PW
13 lipca 2011, 19:06
Nie - wcześniej można się było tam dostać bez zalogowania. Tuszują sprawę :P

Acid Dragon PW
14 lipca 2011, 09:30
Jareq poinformował mnie, że rozmawiał z "autorem" i że w przyszłości ma nie być podobnych sytuacji.

Mam nadzieję, że "autor" poradzi sobie teraz z pisaniem niusów samodzielnie, bo ostatnio to notorycznie ściągał z Groty ;).

Sawyer PW
14 lipca 2011, 19:59
Dlatego też nie wchodzę na tawernę. Szkoda że są tam takie osoby broniące swego "ja".

Ale ciesze się że sprawa zakończono "z powodzeniem". ;]
temat: Niusy nasze a Tawerna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel