Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Beta Testy
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Magius PW
28 czerwca 2011, 10:43
Mam pytanie. O której godzinie przewidziany jest start beta testów H6?

Nathie PW
28 czerwca 2011, 10:55
Beta startuje dziś o 18. O ile oczywiście wszystko pójdzie po ich myśli a z tym może być problem.

Magius PW
28 czerwca 2011, 11:00
dzięki.. Po ubi spodziewam się, że jak zwykle znowu zrobią nas w balona i beta testy będą jutro albo za miesiąc...Dzięki za podstawowe info :D

Acid Dragon PW
28 czerwca 2011, 15:22
Uaktualniłem niusa o trzy inne miejsca, które też rozdają klucze. Jeśli ktoś jeszcze się nie załapał - niech biegnie.

Dru PW
28 czerwca 2011, 18:36
Nie wiem czy Wy też tak macie, ale gdy chcę ściągnąć betę to wyświetla się biała strona i nic się nie dzieje - Czyżby serwery przeciążone ?.

Magius PW
28 czerwca 2011, 18:46
omg... jak wpisuję www.MMH6.com/BETA to włącza mi się jakieś http://mightandmagic.uk.ubi.com/ gdzie nie ma mowy o żadnym ściąganiu bety.. :( może ktoś powiedzieć co powinienem zrobić? może adres jest zły...? Proszę o odpowiedź... w emailu od muve.pl z kodem dostałem instrukcje na, której każą mi wejść na tą stronę...

Nerevar PW
28 czerwca 2011, 18:54
Spróbuj tu http://mightandmagic.uk.ubi.com/heroes6/beta/enter_beta_key.php

Magius PW
28 czerwca 2011, 18:56
thx... mam kolejny problem... teraz nie mogę jej pobrać bo wyskakuje mi tylko biała strona i nic więcej... przeciążona czy co? plz o pomoc... Mam wrażenie, że dla polaków będzie to później aktywne...

Irhak PW
28 czerwca 2011, 19:23
Pierwszy paragraf newsa mówi o tym. Przeczytaj ;)

BTW. gra chyba uzyskała status 'dla dorosłych' - ciekawe dlaczego...

EDIT @down: wiem i dlatego odsyłam tam... ;)

Dru PW
28 czerwca 2011, 19:37
Wiesz, Nie każdy wchodzi na Jaskinię Behemota, ale dzięki za cynk ;)

Magius PW
29 czerwca 2011, 09:17
Ok... teraz można ściągać bez problemu...ale później może być gorzej więc się spieszcie !

Klekot PW
29 czerwca 2011, 11:54
Ja sciagam od 9 -_- i dopiero 86% Ci co wieczorem beda mieli dopiero okazje sciagac to sobie dopiero poczekaja ...

Azon PW
29 czerwca 2011, 18:16
Orientuje się ktoś gdzie jeszcze można zdobyć klucze lub ktoś posiada więcej niż jedn i byłby w stanie jeden podarować? Nie było mnie w domu przez kilka ostatnich dni więc przegapiłem całą akcję.

satyr64 PW
29 czerwca 2011, 19:01
Na stronie głównej groty masz podany strony gdzie rozdają klucze.

hidstrash PW
29 czerwca 2011, 19:26
Witam ma ktos podobny problem przy logowaniu?
"Connecting to CONFLUX.. FAILED
"invalid username"

Czy wie ktos ocb? i jak to rozwiazac?


Irhak PW
29 czerwca 2011, 19:45
To oznacza tylko tyle, że nie będziesz miał tych 'bajerów' w stylu własna dynastia czy custom hero. Nic więcej. To nie wpływa na rozgrywkę.

hidstrash PW
29 czerwca 2011, 19:51
Ale ja nie mam wyboru gry ;/ moge dac tylko zamknac okno i wywala mnie odrazu z gry.

Percival PW
30 czerwca 2011, 21:57
Wszystko to wygląda świetnie oprócz tych nieszczęsnych okien miast. Musicie przyznać, że są beznadziejne. Na wszystkich forach jest to bardzo gorący temat, nawet na tvgry zwrócono na to dużą uwagę, no a twórcy co ? Nic nie odpowiadają, a przecież to jest ważne. Mam jednak nadzieję, że te oknaz z bety są tylko zastępcze, i w pełnej wersji dostaniemy coś porządnego. Przecież twórców stać na to - wystarczy spojrzeć na menu główne - gdyby to był ekran przystani, to byłbym zadowolony.

Yogoort PW
1 lipca 2011, 09:20
Bardzo bardzo podobne te nowe hiry do piątej części - co dla mnie jest ogromnym plusem, bo piątka była dla mnie bardzo dobrą i mocną pozycją.

Na tyle ile widziałem, to nieco zbyt ubogie środowisko w mapach, dużo pustej przestrzeni z widoczkami, a wiadomo już od "Pana Tadeusza", że opisy przyrody są nużące. Walka bardzo fajna, bardzo ładnie moim zdaniem wyświetlają się wszystkie informacje o: obrażeniach, stratach, kontrataku, buffach/debuffach. Sam nie wiem jeszcze, co sądzić o bardzo nowatorskim rozwoju bohatera, ale po tych dwóch godzinach jakie miałem na_razie okazję przetestować, to muszę stwierdzić, że to ma potencjał i daje bardzo szeroki wachlarz możliwości - ciekawe jak to będzie z tym resetem skilli, w sensie czy będzie można (bo teraz może być dodane tylko do zabawy betowej), jeżeli będzie można, to jak często i jakim kosztem?

Oczywistym mankamentem jest cały panel miasta, wyboru jednostek itd. Żywię ogromną nadzieję, że jest to tylko na czas bety. Na pewno większość z Was pamięta taką samą burzę, jaka się rozpętała po beta testach H5 - też był problem z beznadziejną reprezentacją miasta. Co prawda moim zdaniem panel wyboru jednostek w becie H5 był idealny, no ale nieważne. Mam nadzieję, że producenci wezmą sobie do serca krzyk zbulwersowanych graczy i zmienią ten element.

Głupie PS... Czy ja coś przeoczyłem, czegoś nie wiem lub robię coś źle? Czy nie można obracać kamerą w nowych hirach? Czy po prostu nie wiem jak?

DługouchaDługouchaMam nadzieję, że polszczyzna w tym poście, to też tylko beta.

fishkebab PW
2 lipca 2011, 11:47
Tam jest wielu starych bohaterów, a najbardziej mnie zadziwił ork rycerz Maximus. Znający starą historię wiedzą o co chodzi.
strona: 1 - 2
temat: Beta Testy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel