Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Nieznani zabójcy
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Kanako PW
14 czerwca 2011, 21:31
Krótki miecz i przestaje się kłócić.

achus4 PW
14 czerwca 2011, 23:25
Imię: Oromis "URK" Gordan
Rasa: Goblin
Klasa: złodziej
Cechy postaci: Szybki przebiegły i inteligentny stworek. Nie cierpi magii in elfów jest wyjątek. Dba tylko o gildie, własną kabzę oraz miejskie szczury
Wygląd: Skryty pod szarym nijakim ubraniem z kapturem i płaszczem. Zielony chudy mały wątły z dłuższymi pazurami przy lewej ręce. Ma ślad po oparzeniu na lewym policzku


Kondycja: 3 (B.Słaby)
Szczęście: 3 (B.Słaby)
Szybkość : 3+4 (Dobry)
Celność: 3+4 (Dobry)
Wytrzymałość: 3 (B.Słaby)
Moc: 3-1 (Kiepski)
Intelekt: 3+3 (Niezły)

Pochodzenie: Jadame, Ravenshore
Historia: Jego rodziców zabił elfi mag dla zabway po którego skolei 2 letni goblin zagryzł. Odnalazła go gildia złodziei i tylko elf chcial go przygarnąć nauczył go wszystkiego co umiał a także dał mu imie wzbudzające zaufanie bo elfie.Po 15 latach ukończył termin. Przydomek zyskął po odgłosie jaki wydaje gdy myśli a zdarza mu się to często. Z braku gotówki przyjął zlecenie Daleriusa

Ekwipunek: Kusza

Umiejętności: Rozbrajanie Pułapek, Kradzież, Kusza (jeśli mogę)

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 13:06
Kanako: Ok.
W sumie czekam już tylko na Xelacienta i możemy już powoli zaczynać.

Kanako PW
15 czerwca 2011, 13:31
ale będę mógł używać 2 no nie??

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 14:20
Achus, usuń siłę. Moc to tak jakby siła.
Kanako, jeden. To ma być czarodziej, a nie jakiś zabójca czy wojownik (choć jak chcesz, pamiętaj, że zawsze możesz zmienić klasę).

Kanako PW
15 czerwca 2011, 15:03
No wiem :/ Ale trochę przeszkadza mi ta zależność... Można by zrobić klasę która i walczy i czaruje (co nie oznacza że jest silniejsza od np. rycerza)

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 15:25
Powiem tak: później, w sesji będziesz mógł znaleźć osobę, która będzie mogła cię awansować na maga - wojownika (ale ostrzegam - nie wymagaj, że będzie ona jakoś wymiatała i co najważniejsze możesz mieć tylko specjalizację w krótkim mieczu, czy jak chcesz sztyletu, jeśli chodzi o wojownika).

Kanako PW
15 czerwca 2011, 17:11
Ale dwa krótkie miecze będą mogły być?
A teraz pytanie dotyczące gry: będziemy grać na tury? Po kolei czy jak kto wejdzie (jestem za pierwszym, chyba że kogoś dłużej nie będzie )

Xelacient PW
15 czerwca 2011, 17:22
Dalerius, jak chcesz to możecie zaczynać beze mnie, bo wcześniej niż w poniedziałek, KP nie poprawię (zgodnie z tym co ci na mailu napisałem.).

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 18:42
Cytat:
Ale dwa krótkie miecze będą mogły być?

Tak, ale później. Na razie normalnie grasz czarodziejem i gdy dopiero awansujesz będziesz mógł mieć te dwa miecze.

Cytat:
A teraz pytanie dotyczące gry: będziemy grać na tury? Po kolei czy jak kto wejdzie (jestem za pierwszym, chyba że kogoś dłużej nie będzie )

Będę odpisywał od razu do wszystkich graczy, tak więc każdy będzie mógł odpisywać kiedy chce, po kimś lub przed kimś.

Xelacient: No to już poczekamy na ciebie. Wolę zacząć sesję z wszystkimi :)

achus4 PW
15 czerwca 2011, 19:50
Zrobione, ale kusza może być?

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 20:57
Tak.

Kanako PW
15 czerwca 2011, 21:16
To... Kiedy zaczynamy??
Tak dla pewności: zdolność jakiejś magii zalicza się jako umiejętność?

Dalerius PW
15 czerwca 2011, 22:13
No, jak Xelacient napisze kartę. Czyli w poniedziałek. Błagam, bądźcie cierpliwi.

Xelacient PW
16 czerwca 2011, 19:56
Dobra, wygospodarowałem godzinę i poprawiłem KP, mam nadzieję, że teraz będzie dobrze.

Kanako PW
16 czerwca 2011, 19:59
Ale on już napisał kartę postaci

Dalerius PW
17 czerwca 2011, 14:01
Taa, widzę. Myślę, że zaczniemy albo dzisiaj albo jutro, w zależności, kiedy będę miał czas.

Tak, magia jest w umiejętnościach.

Dalerius PW
18 czerwca 2011, 10:58
Kanako, usuń te dwa miecze.

Kanako PW
18 czerwca 2011, 14:16
"- Czy wam też wydaje się, że jesteśmy obserwowani? - faktycznie, słychać było dziwne szelesty zza rogu karczmy."


To jest zwykły RPG czy RPG story? To powinno być ustalone

Naadir PW
18 czerwca 2011, 14:50
Ok, zmieniłem

strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [OGÓLNY] Nieznani zabójcy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel