Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Gwardia Orgdanku
komnata: Nieznane Opowieści

Naadir PW
11 czerwca 2011, 01:11
Witam! Wybaczcie mi ten nietypowy początek, ale muszę przyznać, że jest to moja pierwsza sesja, więc proszę o wyrozumialość, a także bezlitosne wytykanie błędów :). Słyszałem, że jest to podobne do story z JB, więc wiem o co chodzi. Tak więc zacznę od Karty Postaci.

W ciemnym pokoju, na dębowym stole leżał zżółkły, lekko podarty pergamin, a tak było na nim zapisane:
Naadir Lothar Shegeroth
Profesja: Wojownik (topór), Mag zniszczenia, Nekromanta
Wygląd:
Naadir to bardzo wysoki, barczysty i umięśniony demon, o przerażającej twarzy. Żółte, świecące oczy, ogrom długich, ostrych rogów i podobnych kłów. Jest odziany w czarną, płonącą zbroję, mającą właściwości pochłaniania światła. Zaś na plecach nosi topór ze smoczych kości.
Ekwipunek:
Tylko zwoje i księgi zaklęć, parę tajemnych runów, topór i zbroję.
Biogram:
Naadir to dawny generał demonów z Sheog. Służył Kha Belethowi długi czas, jednak odstawił na bok służbę demonom i z wiadomych tylko jemu przyczyn zamieszkał na obrzeżu Imperium Gryfów.

Gęsty mrok gościł w domu Naadira. Był środek nocy, zaś demon spał czujnie, przeczówał jakieś wielkie zdarzenie. Dom był mały, z ciemnej cegły, skromnie umeblowany. Nie miał się bowiem rzucać w oczy. Nagle do pokoju Naadira wszedł pospiesznie jego sługa - mały imp Gruv.
- O co chodzi? - spytał rozbudzony Naadir
- Panie! On się zbliża! - rzekł zdenerwowany Gruv. - Ten, z którego ręki zginął sześć lat temu twój brat.
- Nekromanta, pan na dawnym demonicznym mieście? Klais!?
Imp kiwnął głową
- Zmieni to miejsce w cmentarz... Swoją drogą ciekawe, co go tu skierowało... czyj rozkaz?! Ta szumowina paliła już wiele miast, ale tutaj nastanie temu kres...
Dzieje się to w przygranicznym mieście Imperium Gryfów, Orgdank. Następnego dnia na drzwiach domu Naadira widniało takie ogłoszenie : Każda postać mogąca pomóc w walce z nadciągającymi hordami nieumarłych niech stawi się tutaj o dowolnej godzinie, omówione zostaną wszystkie szczegóły! Walcz razem z nami w Gwardi Orgdanku! Naadir miał nadzieję, że zjadą się postacie z różnych stron.

AmiDaDeer PW
11 czerwca 2011, 13:10
Cytat:
bezlitosne wytykanie błędów
To ja zacznę od tego, że to jest w sumie sesja RPG. Zatem potrzebujemy do tej sesji RPG Mistrza. :P Nie żebym miał coś przeciwko takiej "luźnej sesji" - po prostu nie wiem, jak na to zareagują Strażnicy.

But anyway - proponuję poczytać sobie inne tematy się tutaj znajdujące.
I wybacz za to, że nie wyjaśniłem wystarczająco tego przy ognisku. ;P

Irhak PW
11 czerwca 2011, 22:18
No ewentualnie za MG ja mógłbym robić, ale to tylko jeśli się odpowiedni ludzie zgodzą i będę miał wystarczającą ilość czasu.
Dodatkowo musiałbym znać wtedy chociaż ogólny zarys sesji...
temat: [OGÓLNY] Gwardia Orgdanku

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel