|
|
|
|
Witaj Nieznajomy!
|
temat: Heroes of Might & Magic na PSPkomnata: Mroczna Świątynia (Heroes Online, Clash of Heroes) |
wróć do komnaty
|
![]() Haregar
|
Tak jak obiecałem kilka tygodni temu - filmik z rozgrywki z gry Heroes of Might and Magic 1 granej na handheldzie Sony PlayStation Portable. http://www.youtube.com/watch?v=9sGv4m_xVHE Wszelkie moje "ale" można zauważyć w filmiku i w opisie, który zawiera jeszcze elementy przedstawione w tej dziesięciominutowej prezentacyji. :) |
![]() vinius
|
Byś zwiększył ilość cykli na DOSBoxie dwukrotnie i powinno śmigać, czyż nie? Gameplay elegancki, nawet było coś widać :P. Poza tym, nie ma żadnych konwersji Heroesów na PSP jeszcze? |
![]() Dark Dragon
|
Najbardziej cieszyła by mnie konwersja WoMM z PSX na PSP, nigdzie nie mogę znaleźć działającej wersji... Jest za to CoMM i gra się całkiem przyzwoicie ;) |
![]() RustDragon
|
Odświeżam trochę temat 😂😸 No niestety nie jest grywalne konsola trochę ma za mało RAMu... https://youtu.be/F6cAa6Imf2Y?si=kqKd2BBo7JlRMmvO Spróbuję może z jedynką... Podejrzewam że będzie to samo 😸 |
![]() Kastore
|
Co to znaczy, że PSP ma za mało RAM-u? Na filmiku gra się uruchamia i działa w jakichś kilkuset klatkach na sekundę (nie ma tam jakiegoś limitera klatek swoją drogą?). |
![]() RustDragon
|
To wersja przestarzała przydałaby się nowe pliki... Nie znam się na tym |
| temat: Heroes of Might & Magic na PSP |
wróć do komnaty
|
powered by phpQui
beware of the two-headed weasel