Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Mapy pod patcha 3.58F
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

vinius PW
24 czerwca 2006, 21:45
Ekhm... To jak wróciłeś bohaterem do miasta, z którego nie wyjechałeś!?

RebeliaMuppet PW
24 czerwca 2006, 22:00
Hmmm zostawiłem go w wejściu do miasta, nie odjeżdżałem nim ani kawałek, a przez tydzień zniszczone miasto jest niedostępne.

Acid Dragon PW
24 czerwca 2006, 22:07
Tak, ten błąd jest nam znany - z jakiegoś jednak powodu nie został lub nie mógł zostać naprawiony ;) . Może w 3.59.

Altair PW
24 czerwca 2006, 22:57
>>Prawie skończyłem mapę kraina potworów ale znalazłem błąd w podziemiach jest kawałek zaśnieżonego terenu jest tam świątynia sztormu wejścia pilnuje zielony strarznik granicy znalazłem przejście w lodowej ścianie sądze że nie znajduje się tam specjalnie ale mogę się mylić.

Żadnego przejścia tam nie ma. No chyba, ze miałeś skrzydła anioła albo użyłeś lotu albo... mój edytor mnie oszukuje ;)

Co do pierwszego błędu WoG'a to wystarczy poczekać tydzień w zburzonym mieście i potem spacja i... walczy się z samym sobą. I tu nie ma znaczenia czy się wygra czy przegra ;P efekt jest ten sam. Ciekawi mnie jeszcze jedno jeśli wrogi bohater zdobędzie siedlisko 8 - poziomowe to ten fragment mapy odsłania się dla wszystkich bohaterów. To błąd czy tak ma być?

avatar PW
26 czerwca 2006, 12:10
Z tego, co czytałem na forach, to tak ma być :D .

Altair PW
20 października 2006, 23:11
Kolejna mapa mojego autorstwa. Nazywa się Dolina szmaragdowej rzeki.
Tym razem z zewnętrznym skryptem, który wraz z mapą należy umieścić w katalogu Maps.
Należy pokonać wszystkich wrogów.
Mapy nie należy Wogifikować. Opcje "wkodowane w grę" zostaną pobrane z okna Wogifikacji.
Czekam na opinie, informację o ewentualnych błędach.
Oto Link do mapy
Dokładny opis skryptu(ów) zastosowanych w mapie Tutaj

złoty smok PW
21 października 2006, 10:32
Mam problem w Ogrodzie Wolności, a mianowicie pokazuje mi się taki tekst tuż po wczytaniu mapy:

ResourceManager:: GetBitmap 816 could not find the "bitmap 8" resource "hp\h02s.pcx"

I wtedy gra mi się wiesza.Okienko jest z Windy XP, a zdarza się(zawsze), że przez ten błąd nie mogę wczytać zapisanych kampanii!

EDIT:W pliku rar była tylko mapa!
A przy okazji... robisz świetne mapy Altair.

Altair PW
22 października 2006, 00:07
Po prostu brakuje jakiegoś pliku pcx. Powinien być dołączony do innych plików mapy.

Altair PW
14 lutego 2007, 01:28
Jeśli ktoś jest zainteresowany to udostępniam nową mapę "Mithrilowa Wojna" oczywiście z własnymi skryptami dlatego NIE NALEŻY jej WoGifikować. Nowe skrypty, nowe artefakty i nowe skrytki stworów. Dwa artefakty to zrealizowane przeze mnie pomysły mieszkańców Groty: MCaleba i Tilogoura.
Mam nadzieje, że nie ma błędów.
Do ściągnięcia tutaj.
Dokładny opis skryptów użytych w tej mapie.

EDIT: Powinno działać i na zwykłym czystym WoGu i na NU też. Tylko bez Wogifikacji.

Qui PW
15 lutego 2007, 17:30
Altair, w spisie możliwości mithrilu na Twojej mapie jest napisane, że można zmieniać typ siedliska stworów (sądząc z rysunku na ten sam poziom, tyle że z innego zamku). Albo ta opcja nie działa, albo nie wiem jak ją zastosować - mogę jedynie użyć mithrilu aby jednostki w siedliskach były od razu upgradowane.

Altair PW
15 lutego 2007, 23:26
Aby ulepszyć siedlisko należy wcisnąć prawy ALT i kliknąć lewym przyciskiem myszy na "wejście" do siedliska. Musi oczywiście należeć do nas. Jeszcze jedna uwaga przedtem MUSI być zaznaczony (wybrany) jakiś nasz bohater. Inaczej nie zadziała.

Qui PW
15 lutego 2007, 23:39
Aha, teraz działa... to znaczy prawie działa ;). Otóż spróbowałem przerobić workshop (siedlisko gremlinów) bohaterem z rampartu, i zamiast na siedlisko centaurów skrypt zaproponował przerobienie na siedlisko krasnoludów, co też uczyniłem. Następnie dla testu użyłem bohatera z dungeon, i skrypt zaproponował zamianę na mess hall z obrazkiem gildii magów z dungeon, a jak się zgodziłem to siedlisko zmieniło się na basilisk pit. Ponownie bohater z rampart - enchanted spring, i wygląda na to że w tym momencie już działało ok. WoGa mam jeszcze bez tych ostatnich przeróbek co się pojawiły w grudniu i starą wersję NU.

Altair PW
16 lutego 2007, 01:27
Poprawione. Nie powinno już być problemu. Dziękuję za znalezienie błędu. :)

EDIT: Zrywanie sojuszy już działa także poprawnie. Jeszcze jakieś błędy ktoś znalazł?

Kathrin PW
16 lutego 2007, 07:43
"A przy okazji... robisz świetne mapy Altair." - to prawda, dopiero w ostatnich dniach je sobie ściągnęłam. Chapeau bas!

Qui PW
16 lutego 2007, 18:34
I kolejny błąd... Miałem sojusz z graczem czerwonym, zerwałem go, dostałem klątwy. Jednakże na początku kolejnego tygodnia sojusz sam się odnowił, bez jakiejkolwiek mojej ingerencji.

tymolord PW
2 marca 2007, 20:11
Gdzie można ściągnąć mapę Sagamosy "Dulpendyr"?

Trang Oul PW
2 marca 2007, 20:16
Kiedyś była dostępna na stronie Sagamosy, ale teraz już jej nie ma.

Altair PW
29 lipca 2007, 15:40
Kolejna mapa mojej produkcji. http://erm.myuiq.pl/download.php?id=2 - skrzynie skarbów. Mapa zawiera pakiet skryptów 5.1. Ulepszone umiejętności, tworzenie artefaktów to tylko niektóre nowości. Czekam na sugestie komentarze i informacje o ewentualnych błędach.

Olorin PW
30 września 2007, 19:52
Cos ta linka sie zrywa jak chce za nia pociagnac :/

Altair PW
30 września 2007, 20:13
Adres starego serwera. Nowy to http://erm.heroespl.org/download.php?id=2.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Mapy pod patcha 3.58F

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel