Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Modern Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9

satyr64 PW
23 sierpnia 2012, 22:25
@BB - Czy jednostka siódmego poziomu nie jest zainspirowana jedną z kart Yu-Gi-Oh! ?

BanBreaker PW
24 sierpnia 2012, 12:41
Nie, nie, nic mi o tym nie wiadomo =D

A tak z ciekawości - o jaką kartę Ci chodzi? ;>

satyr64 PW
24 sierpnia 2012, 14:08
Oto ta karta: Destiny Hero - Defender

witchking PW
7 września 2012, 16:32
Na stronie ( http://www.bb-lair.yoyo.pl/ ) projektu pojawił się news prezentujący postępy w pracach nad nowymi jednostkami.

Poniżej dwa pierwsze poziomy z zamku





Mitabrin PW
7 września 2012, 17:40
Wow... Ze wszystkich grafik jakie dotąd zrobiłeś, te nowe jednostki prezentują się najlepiej (czyt. tak trzymać). Najbardziej spodobały mi się mechaniczne pająki (LI.NK), których nie wiem czemu tutaj nie zamieściłeś...

Aha... popracuj jeszcze nad tymi krasnoludami - wygląd ognia wychodzącego z łepetyny a także kolory skóry mają one tak niefortunnie dobrane, że na ich "hirołsowych" renderach wyglądają jakby były posklejane z już istniejących jednostek HoMMowych (szczególnie chodzi mi tu o czerwoną odmianę).

Dark Dragon PW
7 września 2012, 17:48
Lewy bark jest nieruchomy, tak samo nadgarstek.

TopFunny525 PW
7 września 2012, 19:48
Świetne jednostki WitchKing tak trzymać! Takie pytanie, czy możemy się spodziewać nowej wersji Dredzia?;P Czekam z niecierpliwieniem jak pokażecie tą jednostkę:). Poza tym, gratuluje tak trzymać! Mod z nowymi jednostkami będzie bardzo ładnie wyglądał, tylko jest jedna sprawa. Ten człowieczek jest lekko duży(Wielkości prawdopodobnie dorównuje tytanowi). Czy moglibyście go leciutko pomniejszyć?

Pozdrawiam

witchking PW
7 września 2012, 20:05
"Dredziu" oczywiście się pojawi;) Niestety nie moge na tą chwile podać nawet przybliżonego terminu jego premiery:) a jeśli chodzi o wymiar kandydatów to masz racje, że są odrobinę zbyt wielkie. Wszystkie jednostki będą jeszcze skalowane.

TopFunny525 PW
7 września 2012, 21:18
Świetnie:). Z tego co oglądałem waszą stronę wynika, że na razie moimi ulubionymi projektami nowych jednostek są:



Pająk - zastępca medu-krzyżowca;).



Moja ulubiona jednostka ze wszystkich ;P. Inżynier

Oraz



Robot szturmowy;). Pozostałe jednostki wyszły tak średnio. Mówię tutaj o Weteranie i Cyborgu, ale trzymaj tak dalej bo animacje jak i wygląd jednostek są świetne:)...

Pozdrawiam



witchking PW
7 września 2012, 21:28
Zapewne ucieszy Ciebie, że mamy już nowy projekt cyborga:) Dodam także, że jest na dość zaawansowanym etapie realizacji:) Prawdopodobnie pojawi się przy kolejnej aktualizacji.

Dark Dragon PW
8 września 2012, 00:05
Robot kroczący wygląd absolutnie rewelacyjnie. Może stylem graficznym nie do końca pasuje do H3, lecz sam projekt i animacja ruchu są na wysokim poziomie.

TopFunny525 PW
8 września 2012, 11:00
Cytat:
Zapewne ucieszy Ciebie, że mamy już nowy projekt cyborga:) Dodam także, że jest na dość zaawansowanym etapie realizacji:) Prawdopodobnie pojawi się przy kolejnej aktualizacji.

Fajnie;P. Jak tylko za aktualizujecie stronę to chętnie luknę:). Trzymam kciuki za projekt:). Jeszcze jedno pytanie, czy zamierzacie zmienić ekran miasta? Czy też zostać przy takiej koncepcji jakiej jest? No i jeszcze jest sprawa premiery;P. Czy możemy się spodziewać moda jeszcze przed świętami? Pozdrawiam

witchking PW
8 września 2012, 11:36
Jeśli chodzi o ekran miasta to w najbliższym czasie zabraknie nam siły przerobowej ale w przyszłości kto wie;) Jakiś czas temu zespół złapał się założenia, że nie mówimy o premierze i pozwolisz, że nie będę odchodził od tej zasady.

BanBreaker PW
8 września 2012, 11:40
Cytat:
Jeśli chodzi o ekran miasta to w najbliższym czasie zabraknie nam siły przerobowej

'siła przerobowa' zaraz Ci zrobi krzywdę XD

witchking PW
8 września 2012, 12:42
To się wytnie:D Skoro Set się zjawił to może z nim sobie pogadaj na temat ekranu miasta bo jak ja za dużo powiem to potem będzie chciał mnie zlikwidować;)

Fandor PW
13 września 2012, 16:19
Cześć, wpadłem na taki pomysł że w waszym projekcie możecie umieścić krasnoludzkiego centuriona i sferę. Są to maszyny z gry Skyrim i myślę że mogły by pasować i mają złoty kolor więc mogły by się nadawać na ulepszone formy, natomiast podstawowe musieli byście zrobić według uznania. Sfera jest mniej więcej wzrostu ludzkiego z tym że ludzkie jest od głowy do pasa a na dole tylko kula na ktorej się porusza (w skyrimie ma kuszę na jednej z rąk więc jeżeli chcecie może być też jednostką strzelającą) myślę że pasuje na poziomy 3-5. Centurion posiada zrost może jak cyklop. Jest jednostką piechoty, wolniejszą, powinna dostać jednak umiejętność ataku na więcej niż jeden heks parą wodną. Najlepiej by pasowała na 7 poziom. Ponadto myślę że mogli byście wzorować na krasnoludzkich pancerzach i broniach z tej gry tym uzbrojenie jednostek Zigguratu lub jeżeli wolicie modern forge (dla ulepszonych).

TopFunny525 PW
13 września 2012, 21:03
Ciach!

Nie czytasz ze zrozumieniem. Jednostki będą nowe, nie będą to ripy z innych gier, nie będą to sklejanki, tylko nowe jednostki wykonane w blenderze przez WitchKinga. Pozdrawiam

AmiDaDeer PW
15 września 2012, 13:25
Primo: nie cytuj całego posta tuż przed swoim. :P
Secondo zaś: nie wiem, co ma to wspólnego z czytaniem ze zrozumieniem. Kolega nie miał chyba na myśli rippowania jednostek, jeno wzorowania się na tych z innych gier. Jak najbardziej mogą być tworzone nowe modele na podstawie czegoś, co się pojawiło np. w Skyrimie.

Do tego jeszcze tertio: jednostki są sztywne i wyglądają dość nieproporcjonalnie. Proponuję je najpierw wstawić na pole bitwy i zobaczyć, czy rzeczywiście się dobrze te modele prezentują.

witchking PW
25 października 2012, 14:52
Poprawiłem animacje weterana:


PS Nasza strona powstała jak feniks z popiołów http://www.bb-lair.yoyo.pl/index.html

Do tego na dole;p Może raczej kwestia za małej liczby klatek ale dzięki.

Dark Dragon PW
25 października 2012, 15:10
Nogi wyglądają jakby tańczyły lub poruszały się w niekontrolowanym spazmie. Krok powinien być unormowany. Może na początek sam przejdź się po pokoju w sposób jaki powinna poruszać się jednostka i zobacz w czym leży problem :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Modern Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel