Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Modern Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Irhak PW
5 sierpnia 2011, 17:44
Cytat:
Nieulepszalny pikinier - to wszystko wina Irhaka! =P
Co moja? Co moja? Ja wam grzebię w plikach?

AmiDaDeer PW
5 sierpnia 2011, 17:53
BanSeter:
ciasny, ale własny
Tym bardziej powinieneś dbać o to, żeby był znośny dla oczu. :P

BanBreaker PW
5 sierpnia 2011, 18:02
Oczywiście można dodać żywiołaki na edytorze map, kręcą się gdzieś pomiędzy jednostkami Modern Forge.

@Irhak - Widocznie przez przypadek zapisałem plik po tym jak mnie poprosiłeś żebym sprawdził, czy można nadawać jednostkom przynależności do innych zamków tak, aby nadal zachowywały bonus morale za wspólną frakcję =P

Shin0bi PW
5 sierpnia 2011, 18:16
@BB

Dzięki, myślałem że ich nie ma bo otworzyłem edytor WoG ^^

OGARexs PW
16 sierpnia 2011, 14:19
Mam pewne drobne pytanie a mianowicie jaki zamek jest przeciwieństwem MF?
Ja mysle że najlepiej chyba będzie że tym zamkiem będzie to.

PaoDak PW
11 września 2011, 19:51
Jak dla mnie jakiś dziwny ten zamek. Ale może on być tym przeciwieństwem.

Mitabrin PW
23 października 2011, 12:25
Jakieś nowe wieści o wersji WoG?

zupapl PW
23 października 2011, 23:02
Można prosić o jakiegoś linka do moda? Podany wcześniej nie działa, tak jak strona projektu.

BanBreaker PW
24 października 2011, 16:10
Wersja WoG jest w trakcie tworzenia, edycja struktur WoGa stwarza mi pewne problemy, dlatego to tyle trwa >.> Niedługo na stronie (która cały czas powinna działać) pojawią się lekkie zmiany i nowe newsy, także myślę, że w przeciągu tygodnia będziecie mogli tam znaleźć jakieś konkrety =)

Matheo PW
20 marca 2012, 21:37
Można to skądś ściągnąć?

witchking PW
20 marca 2012, 21:43
http://www.bb-lair.yoyo.pl/
Proszę bardzo.

Pod wyżej wymienionym linkiem pojawiła się dziś do ściągnięcia aktualizacja MF. Wzbogaca ona mod o puzzle graala. Więcej informacji pod linkiem. Tam też zapowiedź kolejnych zmian nad którymi powoli trwają prace.

James_Dean PW
24 kwietnia 2012, 15:56
Program 'h3mf' przestał działać... Instalowałem zarówno na czystego H3 jak i na WOGA. Podobnie mam z HOTA...

BanBreaker PW
24 kwietnia 2012, 17:43
Próbowałeś reinstalować całe HoMM3? Artarion miał podobny problem i reinstalacja pomogła, z tego co pamiętam ;)

James_Dean PW
25 kwietnia 2012, 13:00
Właśnie to zrobiłem - i nic...

radex115544 PW
30 maja 2012, 23:34
Nie sądzicie że one mają za dużo HP wiem że to miasto cyborgów ale bez przesady

BanBreaker PW
31 maja 2012, 12:24
Wszystkie jednostki mają odpowiednio zmniejszony przyrost (większość o ok. 50%), co za tym się wiąże na mapie przygody też zmniejszyłem ilość jednostek MF, na które możesz trafić. Lekko wygórowane HP powinno się w tym przypadku ładnie bilansować o.o"

barcsantiago195 PW
7 czerwca 2012, 14:36
czym różni się wasze modern forge od starego forge z AB?

BanBreaker PW
7 czerwca 2012, 14:50
Nasze Modern Forge nie ma prawie nic wspólnego z oryginalnym Forge, frakcja posiada zupełnie inne jednostki, inaczej wygląda, ma innych bohaterów i odmienną historię. W nazwie występuje 'forge' żeby podkreślić zmechanizowanie całego miasta :)

TopFunny525 PW
21 lipca 2012, 21:01
@BB kiedy dacie kolejną wersję MF z dużo lepszymi jednostkami? Bo ciągle oglądam waszą stronę i jestem bardzo zadowolony z wyglądu jednostek i nie mogę się doczekać aż w końcu zobaczę je w grze:).

Pozdrawiam.

BanBreaker PW
22 lipca 2012, 00:55
Ciężko powiedzieć, jak będziemy w stanie podać jakiś w miarę przybliżony termin to na pewno moja strona będzie pierwszym miejscem, na którym się pojawi =)
A na razie nie chcę wprowadzać nikogo w błąd podając jakieś losowe daty. Cóż, nie ma co spodziewać się nowej wersji w tym, czy w przyszłym miesiącu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Modern Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel