Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Modern Forge
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9

satyr64 PW
29 stycznia 2011, 15:15
Mistrzsz - Projekt nie jest porzucony tylko po prostu autor nie ma czasu by coś zamieścić.

Haregar PW
1 lutego 2011, 00:07
Jako samozwańczy rzecznik prasowy powiem tak: dajcie pytania, to na nie odpowiem z przyjemnością, bo nie mam zamiaru podważać Waszych opinii, które są różne i to mnie cieszy. :)
Odpowiem w 1 dużym poście w swoim czasie.

Natomiast mogę podać 3 nowe screeny mojego autorstwa z walki i z miasta (proszę mieć na uwadze, że to nie jest wersja nawet gamma, po prostu luźna prezentacja, miasto nie jest jeszcze skończone):

SCREEN 1
SCREEN 2
SCREEN 3


I jeszcze bardzo, ale to bardzo ważna kwestia na koniec.

Warmonger:
Zapłacisz mi za okulistę!
Nie zapłacę! :S

Laskuna PW
1 lutego 2011, 16:23
Co to jest ten czerwony z 1 poziomu?

vinius PW
1 lutego 2011, 16:47
Odwiedź linki podane na 1 stronie tematu to się dowiesz.

EDIT: a to przepraszam, ale pytanie wydało mi się na tyle dziwne, że wydawało mi się, że Pan zadający pytanie co do robochłopa nie przeczytał o nim najpierw informacji ;P.

Haregar PW
1 lutego 2011, 17:22
vinius:
Odwiedź linki podane na 1 stronie tematu to się dowiesz.
Hm? Mi chodzi o Grotowe pytania.

Mistrzsz PW
1 lutego 2011, 21:39
Teraz się jeszcze wypowiem na temat tego miasta modele są kiepskie ale widzę że się przykładacie do pracy więc może coś z tego będzie :]

Laskuna PW
2 lutego 2011, 11:53
Ale statystyki jakieś przedobrzone, niewiele jednostek dostaje więcej wytrzymałości po ulepszeniu a tu prawie wszystkie.

Sawyer PW
3 lutego 2011, 16:02
Miasto pomysłowo jest dobre, pod względem bohaterów, historii, umiejętności też. Pod względem wyglądu budynków i miasta ogólnie, gorzej ale też dobrze. Z co do jednostek to trochę dziwnie i prosto wyglądają, ale chyba prostota jest najpiękniejsza? Według mojej opinii oczywiście. ;)
Powiem to tak, miasto jest przeciętne i potrzebuje pracy, głównie jednostek, ale ogólnie jest ok(budynki mniej).

Mistrzsz PW
13 lutego 2011, 12:24
Wie ktoś co jest z tym projektem bo strona nie działa pisze tylko :
"Trwa ładowanie strony"

Sawyer PW
13 lutego 2011, 20:16
UP@
Spokojnie, pewnie hosting yoyo znowu coś szwankuje. BanBreaker nie rzucił by prawie 80% projektu. ;)(No chyba żeby mu coś odwaliło... :P)

Haregar PW
13 lutego 2011, 20:45
Serwis yoyo.pl ma problemy, chyba od wczorajszego wieczora nawet. Powinno się niebawem wszystko naprawić.

Edycja - już wszystko wróciło do normy.

Korzystając z długiej, po dłuższym czasie, edycji chcę tylko poinformować, że z powodu skandalicznego zachowania grupy do mojej osoby jestem zmuszony ją opuścić, aczkolwiek nie oddaję praw co do autorstwa bohatera mocy o ile dobrze pamiętam użytego w mieście.

Skorzystam też z okazji i ostatnią rzeczą jaką zrobię w kontekście tego miasta to ujawnienie najciekawszych pytań, które przysłało mi kilku użytkowników na maila. Są to takie, które się jeszcze nie pojawiły bądź są istotne, bo odpowiedzi na wypowiedzi typu "co to jest" nie uważam za coś, co warte jest nawet facepalma. (Irhakor pewnie zaraz zapoda *feetpalm* =P )

P - pytanie
O - odpowiedź

P: Czy Modern Forge będzie dziesiątym miastem?
O: Mimo dobrego programisty w grupie niestety nie będzie.

P: Na czym będzie polegała fabuła? Czy będzie to nowy świat, czy już istniejący?
O: Fabuła jest usytuowana po Rozliczeniu, więcej o niej można poczytać na stronie głównej projektu. Co do świata to powiem, że będzie ten znany i stary Enroth. =P

P: Czy jest planowana kampania z użyciem ERM?
O: Kampania będzie rozbudowana w starym, oldschoolowym stylu z jak najmniejszym (albo zerowym) zastosowaniem ERM.

:)

Jaszczurzy Alchemik PW
13 maja 2011, 16:17
Mnie się podoba.Lubie takie klimaty.

Jeddite PW
8 czerwca 2011, 17:00
Mod dobry ale fabuła nie pasuje do heroesów. Roboty obok ludzi, wiwern i czarodzieji, pegazów i driad - to się po prostu GRYZIE.

Trith PW
8 czerwca 2011, 17:10
@Jeddite

I tu się mylisz. Science-fiction jest jednym z kluczowych elementów Might and Magic. Spory na temat czy takie połączenie jest ładne, czy nie zostawmy może na inną okazję...

PS. W bardziej krzykliwy sposób nie umiałeś zaznaczyć ostatniego słowa? To że mod ten razi cię w oczy nie oznacza, że mnie musi w oczy razić twój post.

Pewu PW
1 lipca 2011, 10:38
A według mnie ta modyfikacja jest bardzo dobra. Po przeczytaniu kika razy fabuły, sądzę, że jest bardzo dopasowana.

@Jeddite - Co ty odwalasz? Chyba WoGóle nie wiesz kim są demony z zamku zwanego Inferno. Kreeganie, czyli kosmici, którzy przyleciele statkami kosmicznymi na świat M&M.

Wczoraj update na stronce był, 91 % skończonej pracy ukazuje, że mod się rozwija, ja w niewielkiej części pomagam w tymże projekcie.

I trzeba po prostu nie być źle nastawionym na to miasto! Przykład:

Tacy Medu-krzyżowcy. Ja również na początku byłem przeciwny takiej jednostce. Ale komu zależy na tym, że masa złożona z ciał Meduz i Rycerzy wypraw Krzyżowych nie tworzą składnego ciała? Ważne, że są silni i wytrzymali. A zresztą, te wężo-ludzie z Lochów i Fortecy wam też muszą bardzo przeszkadzać. :>

Modyfikacja ma niedociągnięcia, ale skoro tak ochoczo krytykujecie, to rozumiem, że potraficie wyczarować coś genialnego. Aż fajnie się czyta, że ktoś zrobi porządne miasto...

Jeddite PW
1 lipca 2011, 11:56
Ja nic nie krytykuję. Mod mi się bardzo podoba, ekran miasta jest super, jednostki też (nie widzę żadnych niedociągnięć), ale po prostu roboty dla mnie NIE PASUJĄ do średniowiecznego świata heroesów.

Mistrzsz PW
1 lipca 2011, 13:05
Tak ? a w HoMM 4 to jakoś pasuje ci mechaniczny smok i złoty golem i katapulta i balista ? to też są jednostki "robotyczne"

Jeddite PW
1 lipca 2011, 13:31
HoMM 4 mi WoGóle nie pasuje - nie gram w to podobnie jak w M&M -_- A katapulta i balista TEŻ są średniowieczne.

Acid Dragon PW
1 lipca 2011, 13:56
Cytat:
(...) do średniowiecznego świata heroesów

Błąd semantyczny.
Świat Enroth, w którym ma miejsce akcja m.in. Heroes I-III nie jest i nigdy nie był średniowieczny. Nie takim go stworzyli autorzy. Może co najwyżej przypominać w swej powierzchowności i wyglądzie "nasze" średniowiecze, ale jego istota i historia są diametralnie inne.

cytat z autowywiadu z Gregiem Fultonem:
P: Czy fantastyka naukowa pasuje do Heores ?

GF: Tak. Fantastyka naukowa jest fundamentem Wszechświata Might & Magic. Jest powodem, dla którego ten wszechświat istnieje. W samym rdzeniu [fabuły] MM jest o zaawansowanych [technologicznie] cywilizacjach, które upadły do poziomu barbarzyństwa. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, to reagujesz emocjonalnie, a nie w sposób logiczny. Wielu ludzi zapomina, że [miasto] Inferno nie jest zamieszkałe przez demony. Jest zamieszkałe przez kosmitów, którzy tylko wyglądają jak demony. Gdybym wyjawił wam pochodzenie archaniołów, to jestem pewien, że wielu z was dostałoby ataku serca.

Jeddite PW
1 lipca 2011, 14:01
Może dla Grega Fultona pasuje, może dla większości pasuje, ale dla mnie - NIE! A poza tym dla mnie liczy się nie mitologia, lecz efekt ogólny (jak to wygląda).
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Modern Forge

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel