Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Sanktuarium
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Mitabrin PW
9 stycznia 2011, 23:25
To ja dodam jeszcze, że smok z H1 przypomina mi smoczycę ze shreka...

Cytat:
Możliwe że bedą sie poslugiwać magią przywoływania z powodu mnogości elementali w ich mieście, bądź jakąś nową szkoła magii (ilussion lub slt).

Po dogłębnym przeanalizowaniu wyglądu jednostek stawiam na to, że miasto będzie się parało magią wody...

Cytat:
Kiryu (z Godzilli, która swoją drogą nawet zerżnieta wyglądem bylaby lepsza jednostką niz to to) co to wogóle jest?? To bydle jest wodnym, lodowym czy smokiem błeskawic?

Po zapoznaniu się z opisem kirinów na wikipedii, jednak stwierdzam, że pasuje to to do klimatu miasta, radzę zrobić to samo.

Aayren PW
12 stycznia 2011, 10:39
Mi się miast bardzo podoba. Kolejny celny strzał, pomiędzy "kopiowaniem 3" a "wymyślaniem durnot zamiast trzymać się klasyki". Tak jak większość jedynie dwie bliźniacze jednostki elite mnie odpychają, jak ktoś wspomniał, nadawałby się tam chociażby syreny.
Płakać mi się chce, że brak w podstawce akademii, ale patrząc na to co oferuje nam Ubi, myślę że dzielnie zniosę jej brak.

Alamar PW
10 marca 2011, 09:06
Kilka screenshotów z filmiku przedstawiającego Sanktuarium:

Irenka Gryf


Gerhart Wilk


Konik


Szkice jednostek oraz ich portrety.
Jak widać duszek źródła nadal jest wśród nag, choć ostatnio widzieliśmy ją jako żywiołaka wody. No, ale nagrywanie filmiku też swoje trwa i możliwe, że w międzyczasie nagi pozbyły się tego potworka.

PaoDak PW
11 września 2011, 20:02
Konik ma nawet fajne rogi. Bohaterowie też są ciekawi, ci co są pokazani będą w kampani.

Cysierius PW
21 września 2011, 19:35
Nagi są zajebiśce._Żadne elfy ani krasnoludy ich nie_zastopią, do tego kirin to coś nowego i on jest smokiem tylko, że chińskim i do tego umie latać. Bardzo mi się podobają kappy.

AlamarAlamarSłownik poprawnej polszczyzny jest zajebisty. Weź go do ręki i przeczytaj, a będzie spox. :P
A kiriny są w sadze już od pierwszej części Mocy i Magii.

Cysierius PW
23 listopada 2011, 21:30
według mnie bardzo mi się podobają te jednostki z sanctuarium

TopFunny525 PW
17 lutego 2012, 20:42
Sanktuarium według mnie to całkiem niezła rasa. Japońsko-chińskie klimaty nieźle się sprawdziły. Jednostki są w_ porządku. (Grałem nimi chyba z trzydzieści razy) Najbardziej mi się podobają kiriny i Perłowe Kapłanki (tzw. Lekarki). No i w sumie ci wojownicy z szóstego lvl. Kenshi? Kensei? Jeden pies. Wracając do tematu. Miasto jest ciekawe, ma niezłe umiejętności, a najlepszą z nich to chodzenie po wodzie. Przynajmniej nie traci się kasy i surowców na statek.
strona: 1 - 2
temat: Sanktuarium

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel