Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50

2 marca 2021, 19:52
No ładnie ładnie! Dzięki Uhm za wszystko i ciśnij Orziego by nie zwlekał z wydaniem nowej wersji :) I mam nadzieję, że jeszcze będą cię kiedyś ręce świeżbić do moddingu :)

Fandor PW
15 marca 2021, 14:00
Trzymam za was kciuki, i mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI, (albo po
prostu wyjdzie na VCMI) która pozwoli dodawać nowe miasta, grafiki i będzie łatwo edytowalna,
żeby zapaleńcy mogli dodawać masę nowej zawartości w ślicznym bajowych pixelach.
Dzięki Ci Uhm za całą pracę którą do tej pory włożyłeś w moda. To będzie niepowetowana strata
dla teamu.

Kastore PW
15 marca 2021, 15:14
Fandor:
mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI
Proszę nie, to mój ulubiony mod.

Kuririn PW
15 marca 2021, 18:19
ktoś:
mam nadzieję, że H3SW stanie się platformą na miarę VCMI
Mozesz zaczać przepisywac :P

DragoHomm PW
18 lipca, 17:26
Na forum projektu moda H3SW, Forums of Enroth pojawiła się iskierka nadziei od jednego z twórców. Tłumaczenie:

Witam wszystkich pasjonatów H3SW!
Prace nad nadchodzącą wersją H3SW wciąż trwają, ale wiem, że wielu z Was nie może się doczekać kolejnej wersji ze wszystkimi ulepszeniami, które przyniesie. Chciałbym jednak wiedzieć, co chcielibyście zobaczyć w następnej wersji gry? Czy brakuje czegoś ważnego, czy chcesz, żeby coś było inne?
Aby było jasne, te sugestie mogą nie być dla nas realistyczne (lub w ogóle istotne dla projektu) przed wydaniem, ale zobaczymy, co można zrobić. Naszym celem jest wydanie kolejnej wersji w tym roku, więc mamy jeszcze trochę czasu na dokończenie.

Także super wiadomość dla fanów tego projektu, którzy już nie łudzili się na pojawienie kolejnej wersji.

Kastore PW
19 lipca, 16:41
TAAAAK!!!

Górski Krasnolud PW
19 lipca, 20:06
Może w końcu ujrzymy Zamek Heretyka <3

Kastore PW
19 lipca, 22:44
Ja przyjmę wszystko z otwartymi rękami.
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars