Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 47 - 48 - 49

DragoHomm PW
9 maja, 09:56
Czar zamiany w kamień i uderzenie laserem

Telko PW
11 lipca, 14:05
Witam

Mam pewien problem odnosnie heroesa SW
Otoz podczas gry po jakims czasie wyskakuje mi blad. Nie moge zamknac gry ani wylaczyc komputera. Calkowity reset zalatwia sprawe. Ten blad wyskakuje prawie zawsze i nigdy nie udalo mi sie doknoczyc jakiejkolwiek mapy. Nie da rady zrobic screna ale byc moze uda mi sie zrobic zdjecie jesli ktos bedzie chetny mi pomoc. Heros sw jest wgrany na czysta zlota wersje herosa III. Probowalem przeinstalowywac ale dzieje sie to samo.

MinosKing PW
12 lipca, 11:32
@Telko Upewnij się że masz aktualną wersję moda, bo w starszej owszem pojawiały się tego typu błędy. Sprawdź też czy nie masz aby wgranego najnowszego HD Moda, przed ponownym wgraniem Homm II SW bo możliwe że to on może powodować błędy. Wiem też że na niektórych mapach gra potrafiła świrować z nieznanych przyczyn.

Dlatego sprawdź po ponownym wgraniu moda, czy jak odpalisz mapkę tylko pod SW to nie pojawi się kolejny tego typu problem. Jeśli tak to zgłoś go do autora moda, bo może mieć on inne podłoże. Tzn. może to być spowodowane jakimś błędem w samym modzie, który może powodować opisany przez ciebie problem.

PS: Zapomniałem wspomnieć że w folderze mods nie możesz mieć żadnego innego moda poza Homm II SW, upewnij się że znajduje się w nim folder tylko z tym modem.

Orzie PW
15 sierpnia, 11:07
Those who visit our official forum on Forums of Enroth have probably seen the newly opened section for H3SW user-created maps. The forum staff is busy developing an Internet resource for storing and rating the maps, which is intended to keep the fan-made H3SW maps as well.

For those who are fed up with native v0.8.1 maps can enjoy first user-made maps created to be played with the actual H3SW version.

DOWNLOAD LINK
Map list:

S - The Ultimate Mug of Ale by Ctesiphon
M - Migration by Ctesiphon
M - Parental Guidance by Ctesiphon
M - Stench from Below by Ctesiphon
M - Oriole Island by Ctesiphon
L - The Chain by Ctesiphon
XL - Arna Road by number128
XL - Fated Circle by number128
XL - Sisters to the Slaughter by number128
XL - The Last But Not Least by number128

To play, it is enough to copy the contents of the zip archive to the folder:
<your Heroes 3 directory>/Mods/The Succession Wars 0.8.1/H2MP/

To leave a review or make your own thread dedicated to a map, feel free to visit the respective subforum:
http://heroes2.forumactif.com/f43-h3sw-maps

P.S. Warning for mapmakers: the state of graphical files of the mod, gaming mechanics and balance might and will be changed in every update of the mod, so maps can lose relevance and will require some mending even after the release of the next v0.8.2 update.

James_Dean PW
7 października, 18:21
Zainstalowałem sobie Succesion Wars i próbowałem odpalić przez Erę. Jest niesamowicie zabugowany! Mod nie widzi map dedykowanych dla Succession, często są crashe przy ładowaniu mapy, albo gra się wiesza... Udało mi się na Wizardzie odpalić mapkę i oto, co zastałem przy próbie rekrutacji jednostek:
https://ibb.co/rkG1j7G

Mój mod manager wyglądał tak:
https://ibb.co/xj1qp3f

7 października, 19:07
Cóż, skoro zrobiłeś wszystko na opak, to wcale dziwnym nie jest, że masz festiwal bugów. Kilka razy w tym wątku była podawana poprawna kolejność instalacji, np. tu

James_Dean PW
7 października, 19:18
Okej, dzięki. Instalowane jest na czysty H3 Complete. Ale na pewno nie ma wersji pod Erę? bo kiedyś (lata temu) odpalałem przez Mod Managera i chodziło... chyba, że się mylę.
Ale spoko, odpalę tak jak w instrukcji :)

7 października, 20:06
Kiedyś była, ale bodajże 0.3, wersja 0.81 jak i przyszłe mają być samodzielnym dodatkiem.

James_Dean PW
7 października, 20:54
Okej, to zrobię to innym razem. Musiałbym uninstalować cały pakiet (mam na nim Erę), instalować jeszcze raz, zrobić kopię folderu... trochę utrudnili życie :/
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40
41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars