Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 47 - 48 - 49

DragoHomm PW
9 maja, 09:56
Czar zamiany w kamień i uderzenie laserem

Telko PW
11 lipca, 14:05
Witam

Mam pewien problem odnosnie heroesa SW
Otoz podczas gry po jakims czasie wyskakuje mi blad. Nie moge zamknac gry ani wylaczyc komputera. Calkowity reset zalatwia sprawe. Ten blad wyskakuje prawie zawsze i nigdy nie udalo mi sie doknoczyc jakiejkolwiek mapy. Nie da rady zrobic screna ale byc moze uda mi sie zrobic zdjecie jesli ktos bedzie chetny mi pomoc. Heros sw jest wgrany na czysta zlota wersje herosa III. Probowalem przeinstalowywac ale dzieje sie to samo.

MinosKing PW
12 lipca, 11:32
@Telko Upewnij się że masz aktualną wersję moda, bo w starszej owszem pojawiały się tego typu błędy. Sprawdź też czy nie masz aby wgranego najnowszego HD Moda, przed ponownym wgraniem Homm II SW bo możliwe że to on może powodować błędy. Wiem też że na niektórych mapach gra potrafiła świrować z nieznanych przyczyn.

Dlatego sprawdź po ponownym wgraniu moda, czy jak odpalisz mapkę tylko pod SW to nie pojawi się kolejny tego typu problem. Jeśli tak to zgłoś go do autora moda, bo może mieć on inne podłoże. Tzn. może to być spowodowane jakimś błędem w samym modzie, który może powodować opisany przez ciebie problem.

PS: Zapomniałem wspomnieć że w folderze mods nie możesz mieć żadnego innego moda poza Homm II SW, upewnij się że znajduje się w nim folder tylko z tym modem.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40
41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars