Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 49 - 50 - 51

Irhak PW
27 grudnia 2011, 18:21
Cytat:
PS. Czy będzie wersja polska?
Wiadomo - będzie, jeśli komuś się będzie chciało tłumaczyć te wszystkie teksty. Może chcesz? ;)

Dru PW
28 grudnia 2011, 00:54
Myślę, że Polonizacja nie będzie jakimś większym problemem, wystarczy przecież większość tekstu wyciągnąć z Polonizacji WoGa 3.58f. Jedynie z biografiami bohaterów, nazwami jednostek, budynków w mieście i na mapie będzie trzeba przetłumaczyć.

Jednakże uważam, że na tym etapie nie ma sensu cokolwiek tłumaczyć jeśli to beta i jeszcze wiele może się zmienić.

Jeddite PW
28 grudnia 2011, 08:59
Dru ma rację. Poczekam na finalną wersję.

Melindar PW
28 grudnia 2011, 12:14
Proszę tutaj jest nowe lecz nieskończone "tło" Inferna. Duzo rzeczy trzeba dodać a także zmienić na przykład szare góry z tylu.

http://melindar.deviantart.com/art/Inferno-276238373

Edit: nowa poprawiona wersja Town Screena.

HobbitHobbitStosuj tagi. Możesz sobie o nich poczytać tutaj.

Melindar PW
30 grudnia 2011, 22:18
Nową map "The Guarded Lands" można ściągnąć tutaj :) Enjoy!

www.speedyshare.com/file/T9tHC/The-Guarded-Lands.h3m

Shin0bi PW
31 grudnia 2011, 10:54
@Wiwern

Tak, zgadza się. Występuje bug z ulepszonym chłopem i krzyżowcem gdzieś tak w jednej grze na pięć. Ta sama sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o strzelanie ulepszonego Crossbowman'a.


Melindar PW
31 grudnia 2011, 12:29
Mi się to zdarza jak wczytuje zapisz jeżeli grałem Zamkiem, Crossbowman nie szczela, chłop oraz krzyżowiec dziwnie chodzą. :/

Serd PW
1 stycznia 2012, 16:38
Mała prośba do administracji strony: czy można by było umieścić tego moda w skarbcu, tak jak Hotę?

Dark Dragon PW
1 stycznia 2012, 18:42
Wpierw należałoby to spakować w instalator taki jak w HotA. No i mod jest w sporej mierze niedokończony (Inferno, Cytadela), ma też sporo błędów.

Melindar PW
2 stycznia 2012, 01:31
Tak, dużo mamy jeszcze roboty przed sobą - szczególnie Inferno i Cytadela tak jak Dark Dragon napisal... Speaking of Inferno - zrobilem concept w homm2 Cerberus, z mmh6.

http://melindar.deviantart.com/art/Cerberus-277107174

mancias_sc PW
2 stycznia 2012, 10:27
Po ściągnięciu dodatku i krótkim zapoznaniu się na jednej z dostępnych map, mogę śmiało stwierdzić, że dodatek mnie zauroczył. Bardzo dobre grafiki, zarówno zaimplementowanie tych oryginalnych, ale także sensowne dodanie własnych pomysłów.
Niestety nie obyło się bez paru zgrzytów. W modzie, który jest oparty na WoGu występują błędy ERM, u mnie nie było ich za wiele, jednak mimo wszystko występują. Dodatkowo czasami po wczytaniu save'a układ budynku wracał do swej oryginalnej formy. Raz zdarzył mi się crash po kliknięciu wrogiego bohatera i co ciekawe, nie mogłem ulepszyć wampirów.

Wiwern PW
2 stycznia 2012, 15:03
Jednostki z HVI wychodzą ci naprawdę nieźle, kontynuuj pracę nad cerberem.

Melindar PW
7 stycznia 2012, 22:01
Stworz mapę i znajdź ja w najnowszej wersji bety modu! Kazda mapa może mieć dowolna liczbę graczy a także podziemie lub portale. :D Najlepsze mapy będą udostępnione do gry!

W tym czasie jak ja i autor zajmujemy się innymi aspektami moda, chcielibyśmy aby ktokolwiek pomógł nam w robieniu map a także innych spraw jeżeli możliwe. Wolno to wszystko idzie a wiec poszukujemy kogoś do pomocy. Proszę wysłać maila ( Kivo1991@wp.pl ) lub po prostu odpisać jako komentarz, jeżeli jesteś zainteresowany. Robienie animacji do jednostek, budynków na mapę, budynki w zamku, poprawianie wyglądu jednostek by się bardzo przydało! Dziękujemy! :)

vinius PW
7 stycznia 2012, 22:33
W profilu masz maila "kivo1997@wp.pl", a nie "kivo1991". Gdzieś jest zatem pomyłka?

EDIT: a to przepraszam. Myślałem, że to literówka ;).

Melindar PW
7 stycznia 2012, 22:56
Mam dwa maile ale 1997@wp.pl ma bardzo duzo spamu i innych badziewi a 1991@wp.pl jest czysty a wiec bym wolał aby na ten mail było wysłane. Jeżeli chcesz pomoc to naprawdę byś się przydał a Twoje prace mogą się znaleźć w modzie :) jeżeli zna ktoś kogokolwiek lub sam chce oferować pomoc, proszę bardzo! :D

P.S Juz zmienilem na Kivo1991@wp.pl na profilu :)

Nowa mapa: http://www.speedyshare.com/file/ENX2K/There-is-not-enough-space-for-us-all.h3m

Kerick PW
20 stycznia 2012, 20:34
Super! Mod mi sie bardzo podoba, i czekam na jakies nowosci. Kiedy wyjdzie nowa wersja bety? :D Bedzie moze komnata tego modu kiedys?


AmiDaDeer PW
21 stycznia 2012, 10:48
Komnata? Nah, to wciąż jest mod na bazie WoGa. Gdybyśmy już mieli wyodrębnić jakąś komnatę, to przydałaby się też komnata Hoty, Master of Puppets, może nawet Modern Forge... Coś dużo tego.

Chyba że chodziło Ci o nowy dział w Grocie, ale nie na forum. Cóż, nic mi nie wiadomo o tym, by ktokolwiek się za to wziął.

Kerick PW
21 stycznia 2012, 12:37
A nie przypadkiem juz jest komnata Hoty?

Dark Dragon PW
21 stycznia 2012, 12:55
Ustalmy pewną rzecz - na forum mamy stoliki, a działy tematyczne to komnaty.

Co do komnaty samej w sobie to... wątpię, jeśli nawet to byłaby na samym dole listy priorytetów, ale grę należałoby wydać w pełnoprawnej, 100% grywalnej wersji :)

Melindar PW
28 stycznia 2012, 15:48
Kerick, oto co się zmieniło i nad czym pracujemy.

- Fortresss, ma już parę skończonych budynków: Kuźnia,Town Hall,Targ, siedlisko Wazek/ Gnolli/ Gorgonow/ Jaszczurów. ( Gildia Magów jest prawie ukończona )

- Fortress townscreen jest nie ukończony, Inferna jest.

- Poprawiony Balans jednostek.

- Parę nowych intefejsow ( zmienione na homm2 styl, z tych co były z homm3: na przykład garnizon )

- Parę zmienionych budynków z homm3 styl na homm2: Swan lake, Cartographer itp.

- Poprawiony wygląd ulepszonego Crossbowmana.

- Zamek Fortress na mapie w Homm2 stylu, inferna jest w trakcie.

- Nowa jednostka neutralna(?)Roślina Mięsożerna.

- Poprawione małe ikonki jednostek.

- Breeder is inne jednostki Inferna i Fortress są nieukończone.

- Budynki Inferna nie są nieukończone ponieważ zaczynamy od Fortress.

Ta lista jest co pamiętam na razie, wiec paru rzeczy moglem nie wymienić.



strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel