Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 49 - 50 - 51

Shin0bi PW
26 grudnia 2011, 11:59
Wiwern, u mnie wszystko jest OK - ulepszony strzelec strzela i to 2 razy tak jak powinien, Krzyżowiec i chłop chodzą normalnie. Jesteś pewien, że załadowałeś Settings1 a nie Settings? Zgadzam się z ulepszeniem 4 poziomu w Zamku - nie da się. Proponuję utworzyć osobny temat na bugi, żeby łatwiej można je wychwycić.

Czyli mamy do tej pory:

* Brak możliwości ulepszenia 4 poziomu w Zamku.
* Fioletowe piksele u Nekromanty przy zaznaczeniu budynków
* Problemy z opcjami Wog, które trzeba zmienić ręcznie


Wiwern PW
26 grudnia 2011, 12:07
Jestem pewien.

Jednostki są też traktowane czasami jako dwupolowe. Owlbear wchodzi mi bezpośrednio na szkieleta, a chłopi stają pole przed niż powinni.

Travis PW
26 grudnia 2011, 15:47
Witam.
Nie powiem, mod naprawdę ciekawy. ;)
Kompletnie nie podoba mi się zamek cygana. Jest to zlepek zupełnie niepasujących do siebie jednostek. Widzę, że przeniosłeś matkę roju z h6 oraz stworzyłeś wiele nowych ciekawych jednostek, więc potrafisz tworzyć modele. Więc myślę, że potrafiłbyś stworzyć zupełnie nowe jednostki. Sam zamek jest dobrym pomysłem, ale nie te jednostki, miasto jest za bardzo puste, a dżin nie nadaje się na 7-levelovca. Mógłbyś stworzyć wspomnianego wcześniej (bodajże z 6 strony) Magreeba. Byłaby to nowa, bardzo ciekawa jednostka. Liczę po prostu, że weźmiecie sobie moje słowa do serca i wykonacie nowe jednostki, stworzycie po prostu nowe wspaniałe miasto.! ;)
Trzymam kciuki i pobieram wersję beta. ;)

Melindar PW
26 grudnia 2011, 16:21
Stworzyłem ten temat aby gracze pisali opinie, bugi a także zmiany jakie by chcieli zobaczyć w modzie Succession Wars, mogą to być małe lub duże rzeczy :)

HobbitHobbitNie, nie, nie. To forum nie jest przeznaczone specjalnie dla akurat tego moda. Z całą pewnością jeden temat wystarczy na to, by omawiać tutaj zarówno sam projekt, jak i wszelkie błędy. Dziękuję.

Travis PW
26 grudnia 2011, 16:47
Mam masę błędów. Najgorszym jest wygląd miasta, błąd z jednostkami oraz najgorszy błąd ERM przez którego praktycznie nie da się grać. Pokazał bym to na screenach, lecz zepsuł mi się do tego program.
Miasto prawdopodobnie układa budynki tak jak to było w H3, co wiele budynków po prostu się na siebie narzuca. A co do jednostek, to również one są z h3. A Mieście Czarodzieja, są :
1 poziom. Mumia/Dziwnie pokolorowany niziołek. ;D xdd
2 -,- Gargulce
3 -,- Golemy są prawidłowo
4 -,- Tutaj znajdują się magowie
5 -,- Tutaj będą dżiny
6 -,- Nagi
7 -,- A tutaj natomiast normalnie są tytany. ;D
Sprawdziłem jeszcze miasto barbarzyńcy. :
1. Gobliny - normalnie
2. Wilki, a powinny być chyba na 3 poziomie
3. Tutaj są orki, które powinny być chyba na 2 poziomie
4. Tutaj znajdują się panowie z toporkiem - Ogry
5. Tutaj ptaki - roki
6. Troll
7. A tu cyklop.

Innych zamków nie sprawdzałem, ponieważ błąd ERM mi na to nie pozwolił. ]
A na temat miasta cygana znasz już moje zdanie, więc nie będę się tutaj powtarzał. ; )

Melindar PW
26 grudnia 2011, 17:10
Ok Hobbit, sorry :/

HobbitHobbitNo problem. ^^


Hydromax tych błędów nie bedzie jezeli uzyjesz tego:

http://imageshack.us/g/69/beztytuuiye.png/

Klikamy mniej więcej tam gdzie znajduje się kursor na screenie 1. Wejdzie nam to w Opcje Wog. Tam wybieramy tą dyskietkę oznaczoną czerwonym kółkiem. Wybieramy z listy oznaczone czerwonym kółkiem ustawienia i potwierdzamy. Wychodzimy z opcji i możemy grać :)

***

Da się jakoś zmniejszyć ekran?

The Doom PW
26 grudnia 2011, 19:05
Pobrałem, zagrałem i… Cóż… Grafika mnie wręcz urzekła :3 Modele jednostek są fantastyczne. Oczywiście cała gra zawiera wiele bugów, ale jako że jest to dopiero beta, to mam nadzieję, że większość błędów zostanie poprawionych do wersji 1.0. Samo wyjście bety było świetną świąteczną niespodzianką. Gratuluję autorom i czekam na w pełni grywalną wersję.

Melindar PW
26 grudnia 2011, 19:56
The Doom uzyles instrukcji ? :)

Dru PW
26 grudnia 2011, 21:12
Niestety po załadowaniu się pliku nadal jest tak samo. Odinstalowałem specjalnie dotychczasową zainstalowaną wersję i zainstalowałem od nowa, czyli:
- Heroes III Złota Edycja PL
- WoG 3.58f
- Script Update
- Załadowałem w Opcjach WoG setting1s.dat

I pojawiają się na okrągło takie błędy - http://imageshack.us/photo/my-images/405/errorsep.jpg/

W między czasie nie wiem czy tak ma być ale pojawia się okno wyboru miast neutralnych. Przez pojawianie się w kółko tych samych błędów muszę wyjść do Windowsa awaryjnie przez Alt+Ctrl+Delete bo komunikaty się zapętlają.

Pomijam już fakt, że Avast wykrywa wirusa w pliku EXE. Myślę, że może tu chodzić o niezgodność wersji czy coś takiego i poleciłbym zrobić osobną łatkę .wog zamiast skopiować pliki z innej wersji.

PS: Pominął bym ignorancję Hobbita i zostawił jednak wątek z błędami, gdyż ta modyfikacja jest na tyle rozległa i kompleksowa, że przydałby się taki temat. To nie jest modyfikacja typu Grove gdzie masz tylko jedno miast, a cały zbiór modyfikacji od jednostek, miast, mapy przygody po interfejs.

HobbitHobbitDzięki Ci, Panie, za ten niezwykły akt łaskawości! Całowałbym Ci zapewne wszystkie łapy za twoje pominięcie mej paskudnej ignorancji, gdyby to nie była dyskusja na forum.

satyr64 PW
26 grudnia 2011, 22:02
Dru - Niepotrzebnie instalowałeś... Mi jak i mojemu kuzynowi działa bez zarzuceń. Nie potrzebuje przy tym H3, WOGa czy jakiś programów. Zrób tak jak ja: Nie instaluj H3, tylko ściągnij betę i w nią graj.

Edit: Kto poprawia te błędy?!

Dru PW
26 grudnia 2011, 22:09
Rzeczywiście, czyli paczka działa niezależnie od zainstalowanej wersji na komputerze ;) Bardzo mnie to cieszy bo mogę grać tak naprawdę w dwie osobne gry bez bawienia się w reinstalacje :D

Świetny pomysł! To teraz idę testować ;)

Melindar PW
26 grudnia 2011, 22:40
Wiem ze cały czas to pisze ale proszę użyć instrukcji która jest podana wcześniej w tym temacie. Wtedy nie będzie błędów a wszystkie jednostki będą w prawidłowym miejscu. :)

Dru PW
26 grudnia 2011, 23:33
Instrukcja nieuwzględniania tego, że paczkę trzeba po prostu rozpakować i grać bez podmieniania istniejącej wersji.

satyr64 PW
26 grudnia 2011, 23:39
No to teraz ja w sprawie błędów. No cóż, nie wiem czy zamkiem wiedźmy można grać, ale nie można go rozbudować. Następnym błędem jest to, że gdy wybieram mapę losową i chcę zagrać zamkiem heteryka to podczas ładowania mapy wyskakuje crash i gra się wyłącza. Tyle na razie wypatrzyłem.

Melindar PW
26 grudnia 2011, 23:55
Mapy będą dodane z oryginalnego homm2 wkrótce. :) Jest duzo błędów z random maps ponieważ obiekty lezą na sobie. :/ zmieni się to jak autor doda nowe mapy i usunie te z homm3 w zamian za te z homm2.

Dru PW
27 grudnia 2011, 00:30
Z tego co na razie zauważyłem grając Czarnoksiężnikiem.

W zamku pozostały stare obwódki przez co dziwnie to wygląda oraz pojawia się jakiś błąd graficzny typu fioletowego prostokąta.

Po wejściu do Fortu na Wzgórzu (Hill Fort) pojawił się błąd i wywaliło grę do Windowsa. Po ponownym załadowaniu tej samej mapy pojawiły się błędy, a w zamku budynki zmieniły położenie.

Druga sprawa, że fajnie było by stworzyć grafikę dla interfejsu wyższej rozdzielczości niż 800x600.

http://img43.imageshack.us/img43/4099/20111226221754.jpg
http://img857.imageshack.us/img857/9877/20111226221804.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/9433/20111226222701.jpg
http://img651.imageshack.us/img651/7875/20111226222835.jpg

Melindar PW
27 grudnia 2011, 00:31
Mister_kalu napisał to do mnie aby przekazać to do Was :) Proszę:

Hello! Me and Kivo also, are aware of many bugs that occur. Gypsy town, Fortress and also Inferno are our main points to complete. I put really a lot of effort into this mod and i wish we had more people working on it. i would love if there would be even one more person helping us - on creatures,town screens or even adventure map buildings. i worked really hard and i think its time for me to rest for a while, but I will keep going from time to time. kivo will finish off some creatures which will be put in the mod ready for the next beta release. This is only a pre-pre-pre beta so I hope you understand that many things will be changed throughout. Many thanks.

Mógł by to ktoś przetłumaczyć? Mi się za bardzo nie chce :P

Nerevar PW
27 grudnia 2011, 12:05
Cóż, po dwóch rozgrywkach najpoważniejszym błędem jaki spotkałem było to, że na wieżach zamku czarnoksiężnika stały nieulepszone meduzy. A że te normalnie nie strzelają, dostałem czarny ekran i musiałem wyłączyć grę przez ctrl-alt-del... Poza tym, ulepszone ghule straciły możliwość strzelania, a mumie obrywały falą śmierci - to zamierzone? No i drażniące są te duchy u Gypsy - nie można ich zastąpić jakąś żywą jednostką (by nie tracić morale)?

Jeddite PW
27 grudnia 2011, 13:05
No to teraz ja się wypowiem :)

To jest CUDOWNE! Czekam na wersję bez błędów. Gdy zobaczyłem H2 u mojego szwagra odraziło mnie, ale to jest SUPER!
Congratulations!
PS. Czy będzie wersja polska?

Melindar PW
27 grudnia 2011, 17:59
Raczej polskiej wersji nie będzie :/ Teraz mister_kalu chce mieć odpoczynek od modu przez jakiś czas, ale miedzy chwilowo ja będę tworzył nowe jednostki. Brakuje nam paru osób co bardzo zwalnia tępo. Jeżeli ktoś by oferował pomoc to by było super! Umie ktoś może tworzyć animacje do jednostek ? Nie muszą być nowe - potrzebujemy parę ulepszonych jednostek na przykład do wazki. :S
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel