Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 49 - 50 - 51

Melindar PW
25 grudnia 2011, 21:09
Bete bedzie mozna sciagnac za okolo 2 godziny! :D

Wiwern PW
25 grudnia 2011, 21:21
Trzymamy za słowo. ;)

Klekot PW
25 grudnia 2011, 21:52
i to są dobre wieści !

Melindar PW
25 grudnia 2011, 22:04
Oby mister_kalu sie pospieszyl :P Ja tak samo sie nie moge doczekac !! :D Fajne bedzie uczucie grajac jednostkami stworzonymi przez siebie wiedzac ze ktos inny nimi takze gra chociaz nie zrobilem duzo wiecej bedzie pozniej xP Gralem w troche starsza wersje od tej i nie mam pojecia jak on to wszystko mogl zrobic!!! :D

Wideo:

http://www.youtube.com/watch?v=3_siKKmuNY0&feature=youtu.be

witchking PW
26 grudnia 2011, 00:32
Czekamy niecierpliwie;)

Melindar PW
26 grudnia 2011, 01:01
Zostalo 29 % :S Zwolnilo :/

Dru PW
26 grudnia 2011, 04:55
Ściągnąłem już nową wersję i oczywiście pojawia się milion błędów związanych bodajże z ERM. Zaznaczyłem opcje, które polecił Shin0bi, ale to nic nie pomogło.

Ogólnie przydała by się jakaś instrukcja instalacji i jakie opcje mają być dokładnie włączone, a jakie wyłączone. Czy mógłbyś Melindarze zapisać swoje opcje Wogifikacji i wgrać na serwer by inne osoby mogły by je po protu załadować by gra dobrze działała ?


Melindar PW
26 grudnia 2011, 10:03
Link do bety:

www.megaupload.com/?d=EF5K4VPA

www.megaupload.com/?d=J9CK278E

www.megaupload.com/?d=IS93FM50

www.megaupload.com/?d=1F7DRLAR

Lub na 4shared:

http://www.4shared.com/folder/QrFaLyji/_online.html

Jak uruchamiasz mape daj nastepnie tak a nastepnie nie jak pojawi sie okienko. :) Powinno dzialac bo nawet na starszej wersji nie mam bledow :D

Shin0bi PW
26 grudnia 2011, 10:08
Ja w tej nowej wersji to robię tak, że klikam tam gdzie powinny być OPCJE WOG w zakładce Nowa Gra i ładuję opcje dodane przez Kalu (Settings1) a potem wogifikuję i wszystko śmiga zacnie :) Nie mam żadnych błędów związanych z ERM, tylko u nekromanty budynki mają niewłaściwą paletę kolorów przy zaznaczeniu, pojawia się dużo fioletowych pikseli, detal a dość przeszkadza :P

Edit: Kivo, proponuję przemianować opcje WoG dodane przez Kalu na domyślne, a te poprzednie usunąć, żeby nie trzeba było ręcznie ich ładować przy pierwszym uruchomieniu gry.

Melindar PW
26 grudnia 2011, 10:18
Dobry pomysl, dzieki! :D Tak niestety nad tym kalu jeszcze nie pracowal bo jest troche czasochłonne ale powinno byc naprawione na nastepnej becie :) Podoba sie beta tak w ogole? :)

Shin0bi PW
26 grudnia 2011, 10:26
Jak dla mnie jest rewelacyjna. Co prawda jest nie do końca grywalna zważywszy na małą liczbę map i niedokończone frakcje oraz jednostki (przez to jednostki losowe i zamki losowe uniemożliwiają niekiedy gre przy niekorzystnym losowaniu) ale ogólnie jest świetnie! Sam posiedzę trochę nad edytorem i ewentualnie podeślę kilka map żeby mieć jakiś minimalny wkład w rozwój moda, może nawet jakaś mini-kampania :)

I pytanie do Kivo - czy przy tworzeniu map które ewentualnie wam wyślę, mogę używać ERM? Czy wolelibyście raczej zachować ducha oryginalnych Herosów?

Melindar PW
26 grudnia 2011, 10:44
Dzieki! :D Mysle ze do oryginalnych Heroes bylo by super ale bardziej to zalezy od autora :P Jeden problem zauwazylem jest ze w miescie cyganow jest Centaur, Boar, a takze Ghoul - czyzby kKalu zly link przeslal? Przeciez tego bledu nie bylo w filmiku...

Shin0bi PW
26 grudnia 2011, 10:59
U mnie jest dobrze, wystarczy załadować odpowiedni plik wogifikacji (settings1) i zwogifikować mapę jak napisałem wyżej.

Melindar PW
26 grudnia 2011, 11:12
Hmm nie moge znalezc :/ gdzie sa opcje Wog? W Wogu ja dobry nie jestem... xP

Shin0bi PW
26 grudnia 2011, 11:21
Ok, więc zamieszczam mini instrukcję. ^^
http://imageshack.us/g/69/beztytuuiye.png/

Klikamy mniej więcej tam gdzie znajduje się kursor na screenie 1. Wejdzie nam to w Opcje Wog. Tam wybieramy tą dyskietkę oznaczoną czerwonym kółkiem. Wybieramy z listy oznaczone czerwonym kółkiem ustawienia i potwierdzamy. Wychodzimy z opcji i możemy grać :) Nie zmieniamy żadnych ustawień w panelu bocznym bo pomiesza nam to w modzie.

Wiwern PW
26 grudnia 2011, 11:22
Widać, że pre-release. Na razie grac się nie praktycznie nie da, ale efekt końcowy pewnie będzie wgniatał w fotel.

Nie jestem tylko pewny czy na pewno dobrze uruchomiłem grę. Wy też macie błąd z ruchem ulepszonego chłopa i krzyżowca? Stają pole przed niż im się rozkazuje. 5 poziom sie nie ulepsza, 4 ulepszony nie strzela, okienka z jednostkami są nieruchome (tak ma chyba być, why?).

Kwestie typu brak graala, oblężeń, obwódek i czasami nieprzemyślanych budynków pomijam oczywiście. :)

Jak na pierwszą grę nieźle. To będzie wspaniały mod.


Melindar PW
26 grudnia 2011, 11:33
Dzieki za instrukcje! Nie moglem polapac gdzie mam kliknac ale przeciez nie widac gdzie jest Wog Options. Juz wszystko dziala! :D Wiwern uruchom mape tak jak ShinObi ( zobacz instukcje i wszystko bedzie ok ) :D

Wiwern PW
26 grudnia 2011, 11:38
Uruchomiłem tak samo, a jego instrukcja tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Jestem pewny na 100%. ShinObi pewnie tylko potwierdzi te błędy jak trochę pogra.

Melindar PW
26 grudnia 2011, 11:42
Hmm... moze rzeczywiscie cos jest zle :/ jak narazie mi wszystko dobrze wiec bede gral :D

Wiwern PW
26 grudnia 2011, 11:45
Najlepiej sprawdź to co wymieniłem. Wieczorem dopisze tego więcej.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel