Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 49 - 50 - 51

Irhak PW
18 grudnia 2011, 18:37
A może Magreeba z MM9 lub jego odpowiednik, który miał się zjawić w H3?

Melindar PW
18 grudnia 2011, 19:52
Prosze bardzo :)

http://melindar.deviantart.com/#/d4jgzeb

Breeder troszeczke ma ciemniejsze kontury od Goga i impa, no ale i tak jak ma nie byc w grze to co tam :P Jezeli duzo osob bedzie chcialo to moze zrobie dla niego animacje. Gog i nowy Imp beda w modzie :)

witchking PW
18 grudnia 2011, 20:00
Moim zdaniem imp jest super:D

Wiwern PW
18 grudnia 2011, 20:09
Breeder ma być w grze.

Totalnie mnie nim rozwaliłeś, jest niesamowity.

Śmiało "podbieraj" jednostki z szóstki, a także piątki oraz czwórki, które nie są zbyt lubiane. W twojej wersji są naprawdę przyjemne dla oka. Nawet mogą być neutralne, byle były. ;-)

Tego szkieleta z HVI też można wcisnąć jako neutrala. :)

Imp zbyt podobny do goga troszkę.

Melindar PW
18 grudnia 2011, 20:17
hehe dzieki :D To jakie jednostki nie lubicie za bardzo ? :) Tez myslalem nad zmienieniem Impa na cos mniej podobnego do Goga - moze jakies male rogi i łańcuchy na rekach? :)
Zauważyłem, jak bym robil animacje dla Breedera to musze podwyżyc jego dziuple do góry bo inaczej atak z pyska would look weird :p

Trith PW
18 grudnia 2011, 23:48
Irhak:
A może Magreeba z MM9
A czy jak kiedyś opowiadałeś mi o tych istotach, to nie określałeś ich przypadkiem czymś pokroju modliszek? :P

A właśnie!
Wiwern:
Śmiało "podbieraj" jednostki z szóstki, a także piątki oraz czwórki
W H4 było kilka naprawdę unikatowych jednostek, których bym się normalnie nie spodziewał w grze typu Heroes...
A moją opinię o H5 i H6 już wyraziłem. :P

Cytat:
bo inaczej atak z pyska would look weird
Well... This creature is weird... :P Ale skoro są fani tej maszkary...

Irhak PW
19 grudnia 2011, 00:17
Cytat:
A czy jak kiedyś opowiadałeś mi o tych istotach, to nie określałeś ich przypadkiem czymś pokroju modliszek? :P
Tak, tak... ale Lobster to taki enrothowy odpowiednik Magreeba z Axeoth, który przypomina raczej kraba :)

Melindar PW
19 grudnia 2011, 01:00
Moim zdaniem fajnie by bylo miec jednostke ktora byla planowana ale nie byla w grze. Chocby jako neutralna. :)

Dark Dragon PW
19 grudnia 2011, 14:30
Albo może żaba, która była oryginalnie planowana do H2 :)

Warmonger PW
19 grudnia 2011, 18:36
Cytat:
Tak, tak... ale Lobster to taki enrothowy odpowiednik Magreeba z Axeoth, który przypomina raczej kraba :)
Lobster to raczej angielski odpowiednik homara.

Irhak PW
19 grudnia 2011, 20:28
Cytat:
Lobster to raczej angielski odpowiednik homara.
Ale spójrz na jednostki, które dostały się do gry. Magreeb najbardziej przypomina Lobstera, który miał być w H3, więc temu piszę o tym odpowiedniku. Świat Starożytnych może (i musi) mieć pewne podobieństwa między swoimi 'światami'.

fishkebab PW
19 grudnia 2011, 21:07
Moim zdaniem Breeder nawet pasuje do starych Herosów, bo w końcu jak wyglądało siedlisko demonów z MM7 na Eofolu, a to jest coś w tym stylu, tylko mobilne.

Melindar PW
20 grudnia 2011, 00:08
Oto parę animacji Breedera. Duzo bede musial poprawiac, ale mysle ze koncowy efekt bedzie fajny :D jak widac niema wielkiej roznicy pomiedzy gornymi klatkami ruchu ale jak sie ustawi odpowiednio je, chocby nawet na Paincie aby zobaczyc efekt, to wyglada much better. :)

http://melindar.deviantart.com/#/d4jlian

Aaron PW
20 grudnia 2011, 14:18
Wow! Tym mnie zaszokowałeś! Tylko w animacji ruchu przydało by się ruszanie górnymi e... czółkami...
I czy mógł byś je zapisywać w postaci animacji połączonych (w gifach)?

Melindar PW
21 grudnia 2011, 11:54
Dzieki :D Musze niestety zapisywać te frames jako "obrazek" poniewaz jest latwiej dla mister_kalu je uzyc i sprawdzic w modzie. :S Jak sa jakies pytania o modzie feel free to ask :)

Klekot PW
21 grudnia 2011, 14:43
Super to wszystko wygląda ; ) ja mam pytanie odnośnie bety każdy będzie mógł tego 23 ja pobrać czy trzeba się gdzieś zapisać zarejestrować etc ?

Melindar PW
21 grudnia 2011, 15:16
Beta bedzie udostepniona prawdopodobnie na Rapidshare. Jeżeli nie to na jakies stronce na ktorej nie trzeba sie rejestrowac :)

fishkebab PW
21 grudnia 2011, 18:15
Polecam stronę "megaupload".

avatar PW
21 grudnia 2011, 18:31
Mediafire jest lepsze.

Melindar PW
23 grudnia 2011, 14:20
Witam! :) Tak jak mowilem pre-beta bedzie przeslana w Niedziele lub w poniedzialek rano, ale oficjalnie napisze wiadomosci w ktory dzien jezeli bede 100% pewien. Balans nie jest brany pod uwage poniewaz w pozniejszej wersji bety tym bedziemy sie tez zajmowac. Chcialbym żebyście pisali bugi do mnie ( najlepiej na heroes community jezeli macie ochote sie zarejestrowac ). Prosze nie reportowac balansu gry, wygladu budynkow/artefaktow lub jednostek poniewaz te rzeczy beda zmienione pozniej. :) Jak sa jakies pytania prosze zadawac a ja spróbuje na nie odpowiedziec. :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel