Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 49 - 50 - 51

vinius PW
18 listopada 2011, 16:29
Ciekawostka w związku z powyższymi linkami:
Jabberwock.
Smok z takiej jednej gry.

EDIT:
@↓ - Nope, bo pierwszy raz widzę tę ilustrację.

AmiDaDeer PW
18 listopada 2011, 17:14
Stare. Żeś tego wcześniej nie zauważył?

Mitabrin PW
18 listopada 2011, 19:52
Yyy... To ja jeszcze dopiszę, że zamiast Jabberwocky'ego (wyobrażam sobie jak ewentualni tłumacze moda kłóciliby się o jego nazwę) polecam Catoblepasa, etiopijskiego, mitycznego stwora będącego czymś pomiędzy typowym smokiem a dinozaurem. Przynajmniej były oryginalny...


Shin0bi PW
18 listopada 2011, 22:00
Ja jestem za jakąś formą dużej, mięsożernej rośliny. Byłoby to miłe urozmaicenie, smokopodobnych stworów jest dużo, pająki w modzie również już są.

Irhak PW
18 listopada 2011, 22:24
Że niby graala Cytadeli dać jako jednostkę?


Shin0bi PW
19 listopada 2011, 08:18
Siłą rzeczy należałoby również zmienić Graala. (a zresztą, czy w H2 Graal to nie był po prostu artefakt?) Uważam, że byłoby to ciekawe urozmaicenie, roślina imo pasowałaby jak ulał do zamku Wiedźmy.

Alamar PW
19 listopada 2011, 08:40
W H1 i w H2 nie było graala.

Dru PW
19 listopada 2011, 16:08
Można wiedzieć kiedy nastąpi ta beta? czy jeszcze w tym miesiącu lub roku ? :)

Co do jednostek to będę komentował po każdym zamku:

Zamek Rycerza - Nie rozumiem, dlaczego Mnich został zastąpiony przez drugiego strzelca. Kusznik i Łucznik są za bardzo do siebie podobne i tak naprawdę się dublują przez zbytne podobieństwo. Mnich mimo, że nie był zrobiony od początku tylko ze sklejek to wyglądał ciekawiej i był bardziej oryginalny.

Zamek Czarodziejki - Zmienił bym jednostkę z czwartego poziomu na coś innego bo średnio wygląda na tle reszty jednostek.

Zamek Maga - Pegaz trochę dubluję się z Rokiem tym bardziej, że są za blisko poziomami.

Zamek Nekromanty - Fioletowy Ghul nie pasuje do reszty zamku swoim kolorem. Zresztą za bardzo podobny jest do Zombi. Zwróciłbym jednak Mrocznego Rycerza.

Zamek Czarnoksiężnika - Troglodyta nie wygląda źle, ale może lepiej zrobić nowego ? :)

Zamek Heretyka - Najgorzej wyglądają Impy i Gogi. Piekielny pies też średnio się prezentuje. Na czwartym poziomie widziałbym Sukkuba.

Zamek Barbarzyńcy - Wygląda Świetnie!, nowa harpia wygląda jak oryginał i fajnie komponuje się z resztą :)

Piaskowy Zamek - Trochę jest pomieszany w jednostkach przez co nie ma tak wyrazistego charakteru, ale zmieniłbym Kobolda bo to zwykła sklejka za bardzo podobna do reszty jednostek. Fajnie prezentuje się (Ettin?) a dodanie oryginalnego Nomada i Dżina pasuje do zamku ;) Popracowałbym też nad kolorami jednostek bo Żółty Nomad dziwnie wygląda :P

Zamek Wiedzmy – Bardzo porządnie zrobione jednostki, Brawa za nowych Gnoli, Jaszczurołaków, Ważki i Nagi. Kiepsko wypada Beholder i Gorgona. Jeśli chodzi o siódmy poziom to roślina jest dobrym pomysłem, ale pająk też pasuje ;)

Shin0bi PW
19 listopada 2011, 16:33
To również ja pokuszę się o mini recenzję :)

Zamek Rycerza - faktycznie mnich zdawał się nieco lepszy, aczkolwiek nie pasował trochę do klimatu miasta z dwójki, bo nie było tam jednostki posługującej się magią, zamek był bardziej 'ludzki' więc ciężko powiedzieć :)
Zamek Barbarzyńcy - wszystko super.
Zamek Wiedźmy - wszystko super.
Zamek Czarnoksiężnika - wszystko super.
Zamek Heretyka - ciężko powiedzieć, za mało jeszcze widziałem, ale póki co jest dobrze.
Zamek Maga - Jest ok.
Zamek Nekromanty - Ghul jest imo dobrym pomysłem, jest oryginalniejszy od rycerza śmierci no i jest drugą jednostką strzelającą, Nekromanta i tak ma już aż 3 naziemne jednostki do walki w zwarciu.
Zamek Cygana - super.
Zamek Czarodziejki - Wolałbym Drzewca :)

witchking PW
19 listopada 2011, 20:51
Osobiście jestem przeciwnikiem zarówno drzewca jak i mrocznego rycerza. Choć obie jednostki bardzo lubię to jednak chciałbym zobaczyć coś nowego. Jeśli mam ochotę pograć zamkami z 3 to ją odpalam. Moim zdaniem zaleta tego moda jest to, że wracamy do 2 i w bonusie dostajemy coś nowego. Im bardziej nowego tym lepiej:) Szczególnie gdy mamy tak znakomitego grafika jak Kivo:)

satyr64 PW
19 listopada 2011, 21:59
Zgadzam się z przedmówcą. Ja chętnie chciałbym ujrzeć w tym modzie coś nowego.

Dru PW
19 listopada 2011, 22:36
Fakt faktem, że zawsze lepiej ujrzeć coś nowego w modzie i się z tym zgadzam, ale obecne dublujące się jednostki zostały źle dobrane bo jak już pisałem za bardzo są podobne do pozostałych w danych zamkach.

Mam tylko nadzieje, że nikt z Was nie wpadnie na pomysł aby pozmieniać oryginalne rozstawienie jednostek z H2 lub usunięcie jakiegoś kosztem nowego potwora ;)

Poza tym chciałem pogratulować talentu i naprawdę nie mogę się doczekać zobaczenia produktu finalnego :D

Lyokoheros PW
19 listopada 2011, 22:52
Ja zaś nie zrobię mini recenzji, a ograniczę się tylko do sprawy zamku wiedźmy i heretyka.
Zacznę od heretyka, moim zdaniem Sukkub jako jednostka 4 poziomu to dobry pomysł. Możnaby też pomyśleć o jakichś specjalnych zdolnościach dla niego...
Co do wiedźmy pomysł z pająkiem niezły(skłaniałbym się ku wersji pół ludzkiej), choć wąż bardziej by pasował, wielki jaszczur tym bardziej. Jednak pierzasty wąż(jak dla mnie to odmiana smoka - lotopłaz) jest również ciekawym pomysłem. Wiwern też mógłby wrócić(choć wyrzuciłbym raczej oko niż nagę) Możnaby też dać pająka na 4 poziomie, a lotopłaza na 7.

Melindar PW
17 grudnia 2011, 18:52
Oglaszam ze beta wychodzi prawdopodobnie w Piatek 23/12/2011. Bądźcie gotowi na testowanie i pisanie wszelkich bugów. Jest ich duzo niestety ale do pelnej wersji to jeszcze duzo pracy. Jednostki nie sa końcowe. Duzo ich bedzie ulepszonych, na zupelnie inne lub troszeczke zmienione. Moj Serpent Fly i Ancient Boar, Brute juz sa w grze a takze, budynki, i artefakty z Tibii ( aby uzupelnic miejsca ) - one bede zmienione w późniejszych wersjach. ;) Interface jest bardzo zmieniony aby pasowal do stylu homm2. Skończonych map jest bardzo malo, ale tych z homm3 jest sporo ale jednak maja duzo bugow. Thanks! :)

P.S Jezeli jest to mozliwe, moga te newsy byc na stronie acidcave ?

Mitabrin PW
17 grudnia 2011, 19:59
Dlatego, że dacie wydania towarzyszy słowo "prawdopodobnie", to raczej nie napisałbym newsa nastawiającego wszystkich na premierę, która może się nie odbyć (przez podobne "plotki" już kiedyś HotA Crew straciło wiarygodność)... Jednak gdy mod już wyjdzie na pewno stosowna informacja się pojawi. :3

Melindar PW
18 grudnia 2011, 17:31
Dobrze uslyszec :) Would you like some jednostek z MMH6? :) Breeder do Inferno z "regeneracja" lub Skeletal Spearman do Necropolis i inne? Napiszcie swoje opinie ;)

Trith PW
18 grudnia 2011, 17:42
Cytat:
Would you like some jednostek z MMH6?
Po co szukać istot z praktycznie innego uniwersum, niezwiązanego fabularnie z H2 i H3? Po co szukać tak daleko, skoro jest:
MM6
MM7
MM8
Które jest zdecydowanie bliższe H2 i H3 niż H6.
"Cudze (czyt. Ubisoftu) chwalicie, a swego nie znacie."

Melindar PW
18 grudnia 2011, 18:03
Ok a wiec na jednostki z MMH6 na nie ;P Dzieki za linki we will use them to help us make our decision :)

Trith PW
18 grudnia 2011, 18:06
Cytat:
Wiec raczej na nie z jednostkami z mmh6 ?
To tylko moje zdanie. Po prostu ja jeden nie przepadam za H5 i H6. :P

Melindar PW
18 grudnia 2011, 18:24
Spoko :D Każdego opinie się przydaja :) In a moment wstawię design Impa i Breedera na DeviantArt.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel