Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 47 - 48 - 49 - 50 - 51

Kastore PW
2 lutego 2019, 15:27
Autorzy mówili, żeby instalować na czyste H3 a nie na żadne HotA.

Crystal Dragon PW
2 lutego 2019, 16:23
Wiem, ale działało to po co było usuwać.

Sprawdziłem na drugim PC z Win7, wszystko działa po reinstalacji HD Moda, HoTA dalej jest zainstalowana.

Kastore PW
2 lutego 2019, 16:27
Jak wciąż nie stosujesz się do poleceń autorów to nie oczekuj, że będą chcieli ci pomóc.

Crystal Dragon PW
2 lutego 2019, 16:38
Usunąłem HoTę, wciąż bez zmian. Gra natychmiastowo crashuje przy włączaniu przez HD Mod.

MinosKing PW
2 lutego 2019, 17:03
@Crystal Dragon Miałem podobny problem jak ten który opisałeś w swoim pierwszym dzisiejszym poście i zrobiłem tak samo jak podał tobie Kastore.

Mod trzeba zainstalować na czystego Homm III Complete bądź Złotą Edycję, bez takich modów jak Era, Hota etc.. w tym poprzednią wersją moda. Kolejność instalacji jest taka najpierw Homm3SW v0.8.1 potem dopiero HD Mod. I u mnie wszystko działa dobrze. Sprawdź jeszcze raz czy zainstalowałeś mody w odpowiedniej dla nich kolejności.

senyszynlover PW
3 lutego 2019, 08:23
Wiadomo, w której wersji dodadzą kampanie?

Orzie PW
3 lutego 2019, 13:55
The instruction clearly says what to do.

http://heroes2.forumactif.com/t726-heroes-iii-the-succession-wars-v0-8-1-beta

Hieronim PW
3 lutego 2019, 19:21
Według mnie teraz jest jeszcze gorzej niż przedtem. Przed zainstalowaniem tej wersji odinstalowałem homm3 i usunąłem cały folder, a potem zainstalowałem wszystko na nowo w dobrej kolejności. Jest gorzej, bo teraz w ogóle nie mogę grać np nekromantą (wywala mnie na starcie), docelowo ustawia mi tryb okienkowy, a jak zmieniam na full to ścina, nie ma muzyki u wiedźmy.

Mimo wszystko bardzo kibicuję temu modowi i życzę twórcom wytrwałości bo wykonali kawał dobrej roboty, trzeba tylko podrasować.

Orzie PW
4 lutego 2019, 09:24
@Hieronim

I need a crashlog (WOGCRASHLOG.TXT or HD_CRASH_LOG.TXT if you are playing with HD Mod) and a savegame to check the Necromancer crash. It doesn't crash for other people, so now you have a clue.

Also, I need information which Heroes version do you use, how you installed the mod, did you use HD Mod, etc.

Music for the Witch town was removed because people were confused and were aggressive towards us on the media, not understanding that H3 Fortress theme was just a placeholder.
The whole castle is a placeholder, if you are wondering.

Creon Engineer PW
10 kwietnia 2019, 12:02
Thanks for the mod, working fine for me but I have different question. I'm trying to change (don't worry only for my own personal use) music for the town but everytime I'm trying to change soundtrack its only silence here. What shall I do? (The only thing I know it should be mp3 file).

avatar PW
10 kwietnia 2019, 12:34
Try to convert mp3 to mono channels.

Creon Engineer PW
11 kwietnia 2019, 18:47
Wybaczcie za gadanie łamaną angielszcztzną, ale myślałem że tutaj głównie na tym poście gada się po angielsku no cóż moja głupota XD.

A co do tego no cóż fakt udało mi się zmienić na Mono muzykę co nawet trochę inaczej brzmiała ale niestety nadal jest cisza w grze. Czy istnieją jeszcze jakieś sposoby, bo jak nie no to cóż... muszę się z tym pogodzić nie ma wyjścia.

Kastore PW
11 kwietnia 2019, 20:02
Muzyka z H2 ma niski sample rate, ale nie wiem czy to ma cokolwiek do rzeczy. A działa ci np. jak podmienisz muzykę na jakąś inną, która już jest w grze?

AmiDaDeer PW
11 kwietnia 2019, 22:07
Kastore:
Muzyka z H2 ma niski sample rate
Nie ma. Jest albo w wersji MIDI, czyli trudno mówić o sample rate, albo w wersji CD-Audio, czyli WAV 16-bitowy.

Przy czym Succ Wars korzysta z MP3 320kbps, więc nie wiem, o co może w tym wypadku chodzić...

Kastore PW
11 kwietnia 2019, 22:28
A to nie wiedziałem o tym.

alien500 PW
12 kwietnia 2019, 21:37
Może głupie pytanie, ale jak podmieniałeś pliki to czy temu podmienionemu zmieniłeś nazwę na dokładnie taką samą jaką miał plik podmieniany?

Creon Engineer PW
13 kwietnia 2019, 15:15
W sumie podmiana nazwy to pierwsza rzecz jaką zrobiłem ale nie działało.

Nie ma co się martwić, znalazłem zródło problemu to przez felerny konwerter który mimo przeróbki na mp3 nic nie dawało i udało mi się zrobić poprzez zwykły internetowy konwerterem do jutuba zamiast używać plików z gier których następnie przerabiałem w programie. Niemniej jednak ogromne dzięki za wsparcie : )

Andruids PW
7 maja 2019, 22:59

Kastore PW
8 maja 2019, 10:57
No to jest generator map. Coś jeszcze?

avatar PW
8 maja 2019, 13:15
Mass slow jako osobny czar, jak w dwójce.
strona: 1 - 2 - 3 ... 47 - 48 - 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel