Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 49 - 50 - 51

Dark Dragon PW
30 grudnia 2018, 23:49

Takie cuś zaprezentował Orzie. Jeśli w tym roku ukaże się jakaś grywalna wersja, to najprawdopodobniej będzie to wydarzenie roku.

Kammer PW
1 stycznia 2019, 10:56
Jest i gameplay:


edeksumo PW
1 stycznia 2019, 10:59
Na moddb można pobrać najnowszą wersję. Na Facebooku dodali post.

Kammer PW
1 stycznia 2019, 11:13
ModDB jest przeciążone i niezbyt puszcza. Na szczęście po coś są mirrory...

Dark DragonDark DragonAlbo nasz Skarbiec...

KammerKammerWłaśnie chciałem do niego wrzucić SW-moda, ale chciałem najpierw sprawdzić, czy działa - i mnie ubiegłeś.

Dark DragonDark DragonWrzucałem go do Skarbca odkąd się tylko pojawił... czyli ok. 10:30 :D.



A twórcy to są nieźli żartownisie:

ShEv441 PW
1 stycznia 2019, 12:35
Gra nie chce się uruchomić

Kodzo19 PW
1 stycznia 2019, 12:47
Mam ten sam problem, zrobiłem reinstall gry i nie działa ten sam błąd. Próba opdalenia na HD modzie też na nic.

Dark Dragon PW
1 stycznia 2019, 13:34
Kolejność instalacji jest taka: H3 Complete -> TSW -> HD Mod. Odpalajcie grę przez HD Moda i dodajcie taką linijkę do sekcji Tweaks:
<Fix.Cosmetic> = 0.

Mam wrażenie, że ludzie mają problem ze zrozumieniem pojęcia "czyste H3". Oznacza to jedynie kompletne wydanie H3. Bez żadnych innych dodatków, w tym folderze nie może być WoG, nie może być HotA, nie może być ERA, żadnych dodatkowych modyfikacji.

Kodzo19 PW
1 stycznia 2019, 14:07
Dzięki działa <3

Dark Dragon PW
1 stycznia 2019, 14:22
Szkoda, że wioska derwiszów nie załapała się do tej wersji.


Drwal PW
1 stycznia 2019, 14:28
Widzę, że wykorzystano muzykę Hobbita dla Oazy. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj konfliktu między stronami. Czy też Neph zrezygnował z tego utworu?

Darkem PW
1 stycznia 2019, 14:30
Uwielbiam spóźnione prezenty świąteczne. Szczególnie jeśli dotyczą M&M!

Thank you Orzie, you're da best! Happy New Year!

ravenkl PW
1 stycznia 2019, 14:31
Niestety u mnie nowy mod nie działa na ver GOG i WIN 7. Ma ktoś jakiś pomysł i może pomóc odpalić H3SW ?

Dark Dragon PW
1 stycznia 2019, 14:37
Drwal:
Widzę, że wykorzystano muzykę Hobbita dla Oazy. Mam nadzieję, że nie będzie tutaj konfliktu między stronami. Czy też Neph zrezygnował z tego utworu?

Chyba nie mówisz o utworze autorstwa Romero, który znalazł się w jednym z wydań Heroes II?

Magiellan PW
1 stycznia 2019, 15:17
Pobrałem tę poprawioną wersję i faktycznie ten błąd z nielimitowanymi zakupami został wyeliminowany. Niemniej przynajmniej u mnie w dalszym ciągu nie da się zagrać tym całkiem nowym miastem oraz samemu stworzyć mapy. Ktoś może ma jakiś pomysł dlaczego? (Szczególnie zależałoby mi na rozwiązaniu tego problemu z tworzeniem map, bo szczerze mówiąc bardziej lubię grać mapy losowe niż te co są już dostępne)
Ps. Ciekawostka z tym HD Modem. Otóż wystarczy, że jest on po prostu zainstalowany w tym samym folderze. Ale wcale nie trzeba uruchamiać modyfikacji przez HD Moda. Wystarczy mieć go zainstalowanego i gra odpala się zarówno przez niego jak i sama z siebie XD

Dark Dragon PW
1 stycznia 2019, 15:31
Twórcy zalecają przynajmniej pierwszy raz uruchomić grę przez HD Moda (wraz z dodaniem wspomnianej linijki).

Magiellan PW
1 stycznia 2019, 17:51
Jeszcze w sprawie błędów. Powiedzcie mi czy też macie ten problem z tym, że nie możecie wygenerować mapy losowej czy to tylko u mnie coś jest nie halo? Przepraszam, że ja tak do tego piję, ale bardzo mi zależy na sprawności tejże funkcji... Zwyczajnie nie bardzo lubię grać te mapy co są już w grze/modzie i wolę sobie sam wygenerować swoją...

Orzie PW
1 stycznia 2019, 18:13
Check your installation. RMG should work fine in v0.8.0.

Magiellan PW
1 stycznia 2019, 19:49
I understand. So the problem is on my side ... As I try to generate the map myself, this error pops up: "Cannot create random map.H3M in data directory" .Maybe you or someone knows what the problem is and how to solve this problem?

avatar PW
1 stycznia 2019, 20:08
Stwórz ręcznie w twojej pirackiej kopii H3 katalog random_maps.

Magiellan PW
1 stycznia 2019, 20:16
O kurcze pomogło!!! Rany dzięki wielkie avatarze!!! Że też to było takie proste XD. Nie wiem jak ci dziękować. Ależ teraz będzie grane. Muszę chyba urlop w pracy wziąć bo się nie oderwę :)

Ps: Tak na marginesie to przepraszam bardzo, ale wszystkie moje Heroesy (1-5) są oryginalne...
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel