Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 49 - 50 - 51

Melindar PW
24 października 2011, 20:06
Dlatego odstawiamy to na koniec. :) Gracze z bety nam powiedzą co potrzebuje większego balansowania. O jednostkach: Większość będzie z homm2 a także kompletnie nowe. W tym momencie jedyna jednostka podobna do stylu homm3 to tylko wazka nad którą jeszcze pracuje.

Dzisiaj pracowalem nad "wygladzaniem" Wazki - to tylko jedna z paru poprawek co dzisiaj zrobilem. : http://melindar.deviantart.com/#/d4du16y

satyr64 PW
24 października 2011, 22:31
A czy beta - testy ruszyły ?

Melindar PW
24 października 2011, 22:41
Nie, nie tylko jak rusza to gracze z bety powiedzą co potrzebuje większego balansowania - dlatego to zostawiamy na koniec. Mamy jeszcze dużo pracy wiec ciężko powiedzieć kiedy rusza.

Mitabrin PW
25 października 2011, 00:31
Pytanie osobiste - Tą ważkę zrobiłeś sam od zera, czy używałeś tej z H3 jako kalki? Bo jeśli to drugie, to świetnie konwertujesz jednostki z H3 na styl H2. :3

Shin0bi PW
25 października 2011, 08:27
Gratuluję talentu, twoje jednostki wyglądają naprawdę super i idealnie pasują do klimatu H2.

Melindar PW
25 października 2011, 10:43
Mitabrin - Tak, niestety robię z kalki ta Ważkę ale inne jednostki już w stylu homm2 nie były przez taki sposób robione. Ciężko by było samemu to wszystko odgapic (i to jeszcze idealnie) ponieważ ja i mister_kalu szczególnie, chcemy aby troszeczkę klimatu z homm3 jednostek także było. Z kalki naprawdę ciężko jest zrobić ta Ważkę, chociaż wydaje się łatwe. Przynajmniej wydaje nam się ze warto - oby! :D

Dziękuję za mile komentarze! :)

Xelacient PW
26 października 2011, 23:05
To ja tez się przyłącze się chóru pochlebców i dodam, że jak tak sobie patrzę na te wszystkie "concept arty" na twoim profilu to rzeczywiście bierze chętka na odświeżenie sobie H3 w "H2 style".

Pozostaje mi tylko życzyć przyjemniej i owocnej pracy nad kolejnymi projektami.

Melindar PW
5 listopada 2011, 21:23
Niestety nie mam internetu przez pare juz dni i nie bede mial przez nastepne 20 dni. To mnie zwolnia a moj Photoshop sie skonczy za 6 dni ktory bardzo potrzebuje. To jest jedyna z rzadkich chwil do udostepnienia nowych concept artow i also troche news. Po czytaniu pare commentow o mister_kalu's Gogu zrobilem nowy design.

http://melindar.deviantart.com/#/d4f6xnb

Also zrobilem dwa pierwsze animacje dla Lizardman: http://melindar.deviantart.com/#/d4f7053

Odpisujcie i piszcie wasze pomysly do gry ktore z checia przemyslimy aby dodac do moda :). Naprawde potrzebujemy Waszych pomyslów!

Beta powinna ruszyc za nie dlugo! :) Bedzie mozna sciagnac ja prawdopodobnie na heroes community in na naszym forum ktory zostal stworzony pare dni temu:

http://heroes2project.createaf­orum.com/index.php

Register jezeli znacie angielski albo use google translator ;P

Sorry za moj polski ale szybko pisalem i nie mam glowy do myslenia jak przetlumaczyc na polski :P

AmiDaDeer PW
6 listopada 2011, 18:18
Gog jest świetny. Tylko czekać na pełną animację.

Melindar PW
6 listopada 2011, 18:43
Prosze piszcie wasze pomysly a nawet pytania o modzie, naprawde nam to pomoze. Za wasza pomoc jedynie mozemy wynagrodzic you with beta :D

Melindar PW
16 listopada 2011, 17:13
Wczoraj zrobilem Baliste bo nadal nie jest w modzie, takze inna wersje pit fiend nad ktora takze popracuje. :P Dodatkowo, prosze napiszcie pare pomyslow, bo zawsze cos sie przyda naprzyklad jakie budynki na adventure map? Jaki rozklad potworow ( zobaczcie na video na yt ) wam sie nie podoba? Jaka moze byc jednostka lvl 4 w Infeno? Jakie pomysly na jednostki w Cytadeli na lvl 4 i 7?

Nowe newsy:

mister_kalu pracuje nad nowym spell systemem, ja jak mowilem nad war machines. Niemozemy sie zdecydowac jaka jednostka powinna byc na 7lvl w cytadeli, ogromny pajak, czy pol kobieta pol pajak?



Tutaj jest link aby zobaczyc balliste in pit fiend: http://melindar.deviantart.com/#/d4gcxpw

Dzieki i prosze o pomysly! :D

Wiwern PW
16 listopada 2011, 19:12
Naprawdę niezłe, choć lizardman dalej jest moim faworytem.

Z tymi pająkami w cytadeli bym uważał szczerze mówiąc. Już prędzej widziałbym tam jakąś przerośnięta jaszczurkę. Powrót bazyliszka jest też mile widziany, że o wiwernie której w filmiku nie uświadczyłem nie wspomnę. ;P

W inferno na czwartym poziomie może jakaś wasza koncepcja demona?

Pozdrawiam i gratuluje dotychczasowych efektów ;-)


AmiDaDeer PW
16 listopada 2011, 19:18
Cytat:
Wczoraj zrobilem Baliste bo nadal nie jest w modzie, takze inna wersje pit fiend nad ktora takze popracuje. :P
Nieźle to wygląda.

Cytat:
Jaka moze byc jednostka lvl 4 w Infeno?
Sukkub może? Można by zrobić na bazie rusałki.

Cytat:
Jakie pomysly na jednostki w Cytadeli na lvl 4 i 7?
Beholder na 4 poziomie to IMO dobry pomysł, choć proponowałbym raczej bazować na np. tym modelu. Na 7 natomiast dałbym jaszczura czy coś w ten deseń.

Miło byłoby również zobaczyć wilkołaka w wersji H2. Ale to chyba raczej nie w Cytadeli.

witchking PW
16 listopada 2011, 23:06
Jeśli jednostki mają być nowe w świecie homm to na 7 poziom można wcisnąć pierzastego węża. Choć to kontrowersyjny pomysł. Inna opcja to bazyliszek ale bardziej smokowaty. Moja propozycja to coś w tym stylu:

link

Ale bazyliszka mamy już w homm więc moze być problem jak to Trzecia opcja to rodzaj jakiegoś wielkiego węża, lewiatana.

Irhak PW
17 listopada 2011, 09:14
A może... a może Jabberwocky? Też taki demoniczno-smokowaty gość to jest.

Alamar PW
17 listopada 2011, 12:21
Dżabersmok jak już. ;P

EDIT:
Dżabersmok Hobbicie, nie tylko w Starym Świecie, ale także tu i tam.

AmiDaDeer PW
17 listopada 2011, 18:44
Dżabbersmok. Albo żabrołak. Czy tam dziaberlak.

EDIT: Nie spotkałem się nigdy z właśnie takim tłumaczeniem. Śmiem wątpić, by było to tłumaczenie "oficjalne", zawarte w papierowej książce. :P

Irhak PW
17 listopada 2011, 21:56
Może było takie, ale sam nie wiem. Wiem natomiast o tym.

witchking PW
17 listopada 2011, 22:13
No proszę i nauczyłem się czegoś nowego:)
Wielkie dzięki za poszerzenie moich horyzontów.

Alamar PW
17 listopada 2011, 22:46
Dla niedowiarków.
I tak, wiem skąd się wziął ten stwór jak i jego tłumaczenia, ale jednocześnie w fantastyce widziałem tylko dżabę (i jest to oficjalne tłumaczenie angielskiej nazwy tego stworka chaosu). :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel