Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 49 - 50 - 51

Kastore PW
17 stycznia 2017, 19:46
Ale z Was marudy. -L-
Nowe jednostki są bardzo ładne.

Mistrz PW
17 stycznia 2017, 20:01
Zgadzam się z przedmówcą. Kawał świetnej roboty i tyle.

zmudziak22 PW
17 stycznia 2017, 20:26
Czekam na piekielne hordy z H2, ale nowe line-upy dla Cygana i Wiedźmy są super. Reszta nowych jednostek ładnie się komponuje z oryginalnymi grafikami NWC.

Jednostki Inferno będą przypominały Kreegan z MM6/MM7? Widziałem prototyp Arcydiabła, ale chętnie zobaczyłbym 1 propozycję dla Heretyka.

Ragoon PW
17 stycznia 2017, 20:51
Mod jest bazowany na M&M6, więc możliwe, jednak prace nad heretykiem zostaną wznowione dopiero gdy pozostałe frakcje otrzymają swoje wykończenie (jak na przykład wszystkie animacje dla nowych jednostek).

W momencie w którym to pisze robie animacje lotu dla wiwerny ;)

Chciałbym także poprosić was o pomoc, jeżeli ktoś tutaj jest w stanie robić pixel art to bardzo przydałaby nam się wasza pomoc (aktualnie potrzeba głównie budynki na mapę oraz animacje), w tym celu prosiłbym aby napisać na forum w tym temacie:
http://heroes2.forumactif.com/t199-h3sw-recruitment-point-enroth-needs-you
Lub dać mi znać w prywatnej wiadomości tu lub na mojej stronie na fb.

Ursus PW
18 stycznia 2017, 07:01
Ależ te wszystkie nowe jednostki śliczne :o. Ta modliszka to chyba nawiązanie do H4 :). Aż się nie mogę doczekać, żeby tylko zagrać Wiedźmą i Gipsy :).

Orzie PW
18 stycznia 2017, 08:53
I must point out however that we should avoid the term "gypsy" or "gipsy" in future, because it's not politically correct. The new desert faction is called Dervish, which is in fact a much better name and really refers to a something more suitable for a desert magician.

Hayven PW
18 stycznia 2017, 12:30
Hm, właśnie zauważyłem, że na powyższej kompilacji jednostki z tego zamku wyglądają nieco inaczej niż tutaj:


Mistrz PW
18 stycznia 2017, 12:50
@Orzie

I much prefere Gipsy then Dervish.

Ragoon PW
18 stycznia 2017, 13:00
Hayven, bo pokazałeś ulepszenia :)
Łotr ulepsza się na "Bandytę"
Meduza ulepsza się na "Królową Meduz" która będzie miała umięjętność strzelania w późniejszych etapach rozgrywki. Pragnę jednak zaznaczyć, że jej koncept jest już dosyć stary i planuje go odświeżyć lub nawet zrobić od nowa przed premierą bety v0.8

Hayven PW
18 stycznia 2017, 13:26
Ach, to wiele tłumaczy :)
Dobrze jednak kojarzę, że docelowo wszystkie jednostki będą mieć ulepszenia, skoro to jest wciąż Heroes 3?

Ragoon PW
18 stycznia 2017, 13:38
Narazie nie jest to planowane i raczej wątpliwe, jeżeli już to w przyszłych odsłonach.
Zostawienie ulepszeń tylko niektórych jednostek jest częścią gry Heroes 2 na której się mocno bazujemy i chcemy zachować jej klimat, jednak wprowadzimy nowe ulepszenia (planowane ulepszenie chłopa czy chociażby kusznika). Nie wykluczam ani nie obiecuje, że w przyszłości się to nie zmieni, dużo zależy od odbioru fanów moda.
Druga rzecz to to, że można zauważyć pewien schemat, gdzie oprócz smoków (które tak jak w oryginale będą miały trzy poziomy) głównie tylko ludzkie postacie otrzymują ulepszenia polegjące na lepszym sprzęcie, treningu co nie jest możliwe w przypadku większości potworów.

Orzie PW
18 stycznia 2017, 14:53
@Mistrz

Just accept the inevitable. I'm too tired about racist comments on Facebook.

Kastore PW
18 stycznia 2017, 15:20
You mean the people who are commenting are racist? Or the name itself is consider racist? Cause, you know, it has absolutely nothing to do with political correctness. :/

Ragoon PW
18 stycznia 2017, 16:08
Chodzi o to, że niektórym na fb nie pasowała nazwa "cygan", bo wg nich podchodziła pod rasistowską (oficjalna nazwa to wciąż "rom" a i tak nie pasuje do tematyki) więc musiała zostać zmieniona, to wszystko

Mistrz PW
18 stycznia 2017, 16:27
@Orzie

I'm ok. with your decision, but I find overzealous political correctness frustrating. Still great work guys!

Hayven PW
18 stycznia 2017, 18:22
Cytat:
Zostawienie ulepszeń tylko niektórych jednostek jest częścią gry Heroes 2 na której się mocno bazujemy i chcemy zachować jej klimat, jednak wprowadzimy nowe ulepszenia (planowane ulepszenie chłopa czy chociażby kusznika). Nie wykluczam ani nie obiecuje, że w przyszłości się to nie zmieni, dużo zależy od odbioru fanów moda.

Jasne, zasugerowałem się właśnie tym, że widziałem propozycję ulepszenia chłopa i bodajże ulepszenie Kusznika (choć pewności nie mam).

Czy w takim razie miasto Derwisza będzie miało jedynie dwa możliwe ulepszenia? Byłoby to najmniej spośród wszystkich miast.

Ragoon PW
18 stycznia 2017, 19:13
Było też dyskutowane ulepszenie nomadów na ang. "raiders" czyli w wolnym tłumaczeniu "łupieżcy" z ciemniejszą kolorystyką, odrobiną dodatkowej zbroi oraz dżinów (które były obecne w wersji testowej), ale jeżeli mówimy o najbliższej odsłonie to jest to te dwa są najbardziej prawdopodobne ze względu na to, że jeszcze dużo jednostek nie ma swoich animacji oraz prawie wszystkie nie mają finalnego wyglądu, więc po prostu nie starczy czasu.

Swoją drogą można zobaczyć wstępną animację dla wiwern (będzie jeszcze poprawiana biorąc pod uwagę komentarze kolegów z teamu) tutaj:
http://heroes2.forumactif.com/t395p150-ragoon-s-graphics-for-homm3sw#4593

avatar PW
18 stycznia 2017, 19:46
Offtop: Ragoon! Za ten post masz u mnie czołobitny ukłon :)
http://heroes2.forumactif.com/t452-did-you-know-that-homm2-units#4576

Nephretes PW
18 stycznia 2017, 19:50
Na ten projekt czekam nawet bardziej niż na kolejną wersję Hoty. Nowy line up wygląda bardzo obiecująco i mam nadzieję, że animacje również będą godnie się prezentowały. Szkoda, że sam nie mogę pomóc w jego realizacji - nie znam się wcale na pixel art, a w 3D chyba niewiele da się zrobić dla takiego projektu.

Miło też wiedzieć, że Polacy stanowią kluczowe osoby w zespole. You go gurls

Fandor PW
18 stycznia 2017, 20:15
Mi prawdę powiedziawszy szkoda, że nie będzie każda jednostka miała ulepszenia, liczyłem że będzie grafika, klimat H2 a mechanika w całości z H3.
strona: 1 - 2 - 3 ... 36 - 37 - 38 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel