Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 49 - 50 - 51

AmiDaDeer PW
6 marca 2015, 17:26
Will there be flames on these towers? I always thought there were a decent add-on to the whole castle structure, but I wouldn't really mind if they were gone.

Orzie PW
6 marca 2015, 17:30
We will consider them when we will be busy with 2D treatment. Still, the Barbarian already has them :)

Andruids PW
7 marca 2015, 00:51
You mean to tell me that you make the 3d models for the units, map objects and town screens first, AND THEN you draw pixel art on that? Is THAT how it's supposed to be done? Damn, I was wrong my whole life... : p

Awesome work. I'd love to play a Heroes-style game looking like this.

Orzie PW
7 marca 2015, 11:28
Heroes 2 townscreens are made by 3D modeling and 2D post-treatment ;)

Also, Heroes 2 main menu and cutscenes are 3D modeled as well.

Fandor PW
7 marca 2015, 15:57
Przepraszam, że nie będę pisać po angielsku ale nie chcę kaleczyć tego pięknego języka. Gratuluję wzniesienia się na wyższy poziom prac, mimo wszystko mam wrażenie, że pozbawienie ekranów takich pikseli straci trochę na klimacie H2. Co do modeli 3D, to dobrze że nad nimi pracujecie, ale wydaję mi się, że w przypadku H2 można było jednak zastosować metodę HD Ubisoftu - poprawić wszystko photoshopem czy czymś. Myślę, że powinniście rozważyć stworzenie takiej grafiki jak oryginalnie miało H2 - "pikselowatej", a następnie wydać Heroes 3 Succession Wars w "HD".

AmiDaDeer PW
7 marca 2015, 16:00
Ale tak właśnie będzie czynione - nie będzie grafik w HD, całość będzie w pixel-artach. Grafiki 3D będą odpowiednio zmodyfikowane.

Fandor PW
7 marca 2015, 16:05
Bardzo przepraszam za błąd, to prawdopodobnie będzie ciężka praca, więc tym bardziej podziwiam :).

Orzie PW
7 marca 2015, 17:03
I am sorry to disappoint you, but the original townscreens were also made in 3D. ;)




The grainy texture is a product of 2D treatment (like Photoshop for example). Here we can see a quick example of what will be done to the castle wall texture. I must also note that in the times of Heroes 2 there WERE NOT any Photoshops at all. There was only Deluxe Paint.

So that I would ask you all again to simply believe in us. We are to make maximum quality.

Andruids PW
7 marca 2015, 17:33
I makes perfect sense now. It just didn't occur to me, maybe because I never attempted to create a new townscreen.
And probably because gorgeous digital paintings like that one exist. Them graphic magics... Misleading to say the least : p

Ingvar PW
7 kwietnia 2015, 23:34
Mam pytanie, mianowicie czy mod dalej powstaje i kiedy można spodziewać się mniej więcej jakiś nowych wieści o nim? Jeśli ktokolwiek byłby w stanie przybliżyć mi odpowiedzi na te pytania byłbym wdzięczny.

uhm PW
8 kwietnia 2015, 00:57
Wszyscy członkowie teamu mają aktualnie mocno napięte grafiki, mimo to prace posuwają się powoli naprzód. Orzie planował wrzucić krótki filmik prezentujący nasze postępy, ale nie jestem w stanie wam powiedzieć kiedy to nastąpi, zwłaszcza, że pozostało do dopracowania jeszcze sporo elementów. Przy pewnej dozie samozaparacia jest niewielka nadzieja na wydanie nowej wersji moda (roboczo zwanej 0.8) jeszcze pod koniec tego roku.

Fandor PW
8 kwietnia 2015, 17:06
Czy planowana jest wersja moda na VCMI? Fajnie by było gdybyście udostępnili komuś pracę wykonaną do tej pory, żeby mógł już wrzucić na VCMI (o ile jestem na bieżąco i faktycznie nie ma takiej wersji) bo na pewno było by to dużo szybsze niż ERA (tak mi się zdaje, może się mylę).

Morglin PW
8 kwietnia 2015, 17:09
Jest dostępna wersja beta, więc jeśli chcesz, to możesz samemu spróbować przerzucić ją na VCMI.

Fandor PW
8 kwietnia 2015, 17:20
Pytanie na ile wersja beta pokrywa się z tym co jest obecnie. Nie wiem też z czego składają się pliki ERA, a nawet jakbym dał radę to rozgryźć nie sądzę abym znalazł czas. Wiem, że to brzmi jak zróbcie coś za mnie, ale pewnie znajdzie się ktoś kto będzie miał ochotę i czas zrobić to na VCMI, dla mnie jednak obecnie priorytetem jest szkoła, w której mam pełno zaległości przez olimpiadę, do której kolejnego etapu się przygotowuję.

Orzie PW
8 kwietnia 2015, 17:49
I would not recommend to meddle with VCMI at the current moment. Too much content is being re-made from scratch.

Also, I am not sure if VCMI is ever playable. We don't need extra castles and creatures, and the next beta will anyway be rearranged as a standalone modification rather than an Era portable mod (yet, I mentioned above that it will be Era-compatible).

Orzie PW
8 lipca 2015, 10:34
First screenshot of the upcoming v0.8 beta.


AmiDaDeer PW
8 lipca 2015, 14:19
Looks truly amazing.

Orzie PW
17 lipca 2015, 12:34
Some news.

We finally managed to implement genuine H2-style multi-colored flags.


A fake "screenshot" demonstration some new graphics for the upcoming v0.8 beta.


Also, I gladly invite everyone to our brand new Heroes 2-dedicated community with custom design and support for modding, tournaments and atmosphere. Feel free to stop by - there are even some beginnings for the Polish Tavern so Polish people not able to converse in English can ask their questions or chat with the community there :)

WELCOME TO FORUMS OF ENROTH!

J. M. Sower PW
17 lipca 2015, 13:13
That's good news. I have to join to this forum ;). Just yesterday I downloaded and played the Beta little longer than usual and it was great! I'm looking forward to the new version :3.

Dark Dragon PW
17 lipca 2015, 13:19
Did you consider using lost H2 sand theme in your mod/Ironfist Project?
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel