Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 49 - 50 - 51

Mitabrin PW
30 września 2011, 18:31
Z tego co mi wiadomo, to autor kampanii nie planuje jak na razie jej konwertować, więc imo dokładanie nowej kampanii raczej opóźni datę premiery...

Aaron PW
1 października 2011, 07:56
Fajnie, że taki mod powstanie. H2 miało swój unikalny i najlepszy klimat ze wszystkich części. A to na najbardziej grywalnym silniku H3 WoG + nowe grafiki...
Aż serce szybciej bije.

Mitabrin PW
15 października 2011, 00:03
Do jedynego jak dotąd programisty i grafika robiącego moda dołączył nowy grafik od jednostek, dzięki czemu mod pojawi się o wiele szybciej (z dotychczasowych filmików wyraźnie widać było, że defy jednostek były najwolniej robione przez mister-Kalu).
W każdym razie jeśli kogoś to interesuje, to tu znajduje się link do konta na deviantarcie nowego członka, warto zajrzeć, gdyż to tam zamieszcza większość swoich prac do moda.

Proponuję się też przyjrzeć imieniu nowego członka teamu. ;)

fishkebab PW
15 października 2011, 18:56
Najbardziej mi się podoba to, że będą mogły powstawać, podmieniane nowe miasta do "H2" :). Nie mogę się doczekać.

Mitabrin PW
15 października 2011, 19:41
Tylko że z tym modem po co WoGóle grać w H2? ;)

Aaron PW
15 października 2011, 19:49
Dobre pytanie. Ale z drugiej strony już mało ludzi gra w H2. Ten mod trochę odświeży grafiki z drugiej odsłony tej wspaniałej gry.

Cheshire PW
16 października 2011, 23:16
Świetny mod. Ciekawe jak będą wyglądać bohaterowie, zamki i jednostki z miast, których w klasycznej dwójce nie było. Widziałem na jakimś filmiku pustynny zamek ale przecież wszystkich zamków jest więcej.

Z tego co wiem to podmiany są takie:
Loch - Zamek Czarnoksiężnika
Bastion - Zamek Czarodziejki
Twierdza - Zamek Barbarzyńcy
Zamek - Zamek Rycerza
Forteca - Zamek Czarodzieja
Nekropolia - Zamek Nekromanty

Pozostało Inferno, Wrota Żywiołów i Cytadela. Jeden z nich jest podmieniony na zamek w klimatach pustynnych i skupia jednostki neutralne z drugiej części, a także kilka nowych.
Ten mod wprowadza wiele nowych jednostek, a także nowe ulepszenia jednostek z H2, których nie było. Różnica w takim razie jest.

Mitabrin PW
17 października 2011, 00:09
Inferno - Zamek Heretyka
Cytadela - Zamek Wiedźmy
Wrota Żywiołów - Zamek Cygana :D

Cytat:
Ciekawe jak będą wyglądać bohaterowie, zamki i jednostki z miast, których w klasycznej dwójce nie było.

Z tego co pamiętam, to Inferno ma od jakiegoś już czasu prawie wszystkie jednostki podmienione. Poprzeglądaj filmiki z modem na Youtube.

Cheshire PW
18 października 2011, 00:34
Ciekawie to wygląda. I pomyśleć, że tworzyła to tylko jedna osoba, a teraz będą tworzyć dwie osoby. Pewnie za niedługo doczekamy się tego moda.

witchking PW
18 października 2011, 15:17
http://www.youtube.com/watch?v=GJoKDtCsJk0

wygląda na to, że mamy nowy filmik;)

Klekot PW
18 października 2011, 17:03
Dokładnie tak ! i wygląda super ;) !

satyr64 PW
18 października 2011, 17:30
Jestem pod wrażeniem. Filmik zaprezentował już nie w pełni miasto heteryka i wiedźmy. Jednostki w zamku wiedźmy są naprawdę zadziwiające! Gnębi mnie tylko fakt, iż przez statystyki jednostek nie wszystkie zamki mają taką samą szansę na wygranie scenariusza... ;/

avatar PW
18 października 2011, 18:24
Heheh, podoba mi się komentarz do tego filmu, że to jest lepsze niż H6 :) Choć osobiście chciałbym, aby ten mod nie był aż tak wierny. Chodzi mi o dźwięki - aż kłują w uszy i grafika ekranów np. podsumowujących rozegraną bitwę - jest w klimacie H2, ale brzydka. Brzydka!
@Satyr - to statystyki jednostek są już znane?

satyr64 PW
18 października 2011, 18:27
Tego to ja nie wiem... Ja mam tylko takie zdanie na tem stan statystyk jednostek. Myślę, że twórca moda zmieni statystyki.

Cheshire PW
18 października 2011, 23:55
Świetne to jest. Już mają niewiele do zrobienia. Mod pewnie wyjdzie za niedługo, a jak trzeba poczekać, to zaczekamy.

Melindar PW
24 października 2011, 12:15
Witam! Jestem nowym "grafikiem" w tym modzie o nicku "Kivo" jak mister_kalu napisał na jego nowym video. Teraz pracuje nad Serpent Fly - przepraszam ze mi tak to długo zajmuje ale wyjechałem na wakacje z rodzina. :/ Teraz mam przerwę przez tydzień wiec na pewno popracuje trochę dużej nad nowymi jednostkami.

O balansowaniu jednostek: Wysłałem wiadomość do mister_kalu czy mógłbym stworzyć "data" jednostek, czyli przeciętny atak, obrona, szybkość itp. Odpowiedział ze teraz nie przejmuje się balansowaniem gry bo zajmuje się innymi aspektami, ale jeżeli chciałbym pomóc to mi wyśle listę jednostek z ich obecnymi statystykami.

Dużo to ja jeszcze nie zrobiłem w tym modzie bo szkoła "mam dopiero 14 lat" :p, i inne sprawy zajmują trochę czasu ale tygodniowa przerwa sprawi ze na pewno trochę więcej popracuje. :)

witchking PW
24 października 2011, 16:40
Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich prac:)
Byle tak dalej;)

Planujecie odtworzyć jednostki z homm 3 w grafice homm 2 czy planujecie coś nowego? Jeśli to oczywiście nie jest tajemnicą.

Powodzenia:)

AmiDaDeer PW
24 października 2011, 17:30
Cytat:
Planujecie odtworzyć jednostki z homm 3 w grafice homm 2 czy planujecie coś nowego?
Proponuję obejrzeć zamieszczone na YT filmiki z tego moda - tam jest wystarczająco dużo pokazane i na pewno nie jest to objęte tajemnicą.

witchking PW
24 października 2011, 17:55
Widziałem. Jednak pojawienie się grafika może trochę w planach zmieniać i o to mi właśnie chodziło.

avatar PW
24 października 2011, 18:28
Kalu - nie zajmujcie się balansem jednostek, tylko grafiką i rzeczami z nią związanymi. Edycja statystyk to w modowaniu H3 najłatwiejsza rzecz.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel