Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 49 - 50 - 51

TopFunny525 PW
2 lutego 2013, 13:30
Świetny mod, mi się podoba, zwłaszcza, że zwykłe H2 mi nie działa na moim Windowsie 7 :(. Gratuluje udanej roboty, życzę powodzenia w dalszym tworzeniu moda.

Fistachu PW
6 marca 2013, 17:57
Ogólnie mod rewelacyjny jednak wkradło się pare bugów jeden z nich dotyczy znikającej księgi zaklęć po wczytaniu gry u postaci ktore zaczynają bez niej; budeneczek dodający codziennie 1 klejnot u cyganow tego klejnotu nie dodaje i jeszcze jeden tak na zakończenie gdy rozbudowujemy zeilona wieze na czerwona to po wczytaniu znowu jest zielona, a co ciekawe gdy chcemu ja rozbudowac po raz drugi to od razu mamy czarna.

James_Dean PW
1 kwietnia 2013, 10:54
Ściągnąłem wersję na VCMI. Wrzuciłem do folderu tak jak Cove i inne dodatku. Jednak H2 Succession nie działa. Jak to odpalić? W tym temacie ten ostatni link to w końcu do WOGa jest czy VCMI?

Shin0bi PW
1 kwietnia 2013, 11:37
Nie wiem czy to prima-aprillisowy troll :D ale odpowiem. Jak wskazuje nazwa tematu (!) to jest mod pod Erę, z tego co mi wiadomo nie ma wersji VCMI a przynajmniej oficjalnej.

AmiDaDeer PW
1 kwietnia 2013, 13:01
Przecież wyszła wersja VCMI 3.0 obsługująca wszystkie formaty modów (i to do każdej części HoMM). Niestety nikt z VCMI Teamu nie chce jej nigdzie zamieszczać - boją się pozwów ze strony Ubisoftu. Na razie więc zbierają kasę na prawnika.

Matheo PW
1 kwietnia 2013, 18:39
To jakąś zrzutę trzeba zrobić ;)

James_Dean PW
2 kwietnia 2013, 11:57
Niestety, mimo iż mam to w folderze mods i odpalam przez Erę to nie widzę nigdzie nawet nowych ustawień :/

AmiDaDeer PW
2 kwietnia 2013, 13:03
Umieszczasz folder z modem w folderze Mods czy też bezpośrednio zawartość moda? Powinno się zrobić to pierwsze.

Poza tym - włącz Era Tools i wybierz Mod Manager, tam zaś wybierz WoG -> Succession Wars (czy jakkolwiek się to nazywa).

James_Dean PW
2 kwietnia 2013, 19:32
Zrobiłem jak mówisz. Chcąc odpalić grę ujrzałem coś takiego:
http://img189.imageshack.us/img189/1497/bdera.jpg
Chyba że oprócz H2 Succession muszę jeszcze coś innego z listy ustawić jako 'enabled' (wcześniej wyłączyłem wszystko)

AmiDaDeer PW
2 kwietnia 2013, 19:35
Bez włączonego WoG-a nie uruchomisz.

James_Dean PW
2 kwietnia 2013, 20:20
Okej, działa :) to jest rewelacyjne! Szkoda że wyskakują przy tym bugi... znacie jakieś optymalne ustawienia żeby uniknać co niektórych logów etc?

desmond PW
2 kwietnia 2013, 20:49
Jakby ktoś nie zauważył, to zaszła zmiana w ekipie robiącej moda.
A poniżej nowy screen:

desmond PW
14 czerwca 2013, 18:27
Kolejne screeny:




witchking PW
14 czerwca 2013, 18:38
Dodam tylko, że ten u góry to Rakshasa i zastępuje hippogryfy w zamku czarodzieja

Mirek PW
15 czerwca 2013, 18:42
Taka rada - wolno stojąca jednostka(ptak) nie może mieć podniesionych skrzydeł bo to brzydko wygląda

Kastore PW
15 czerwca 2013, 18:43
Czemu by nie? Oryginalny miał. :P

Agon PW
15 czerwca 2013, 19:24
Feniks z podniesionymi skrzydłami wygląda majestatycznie - jakby powstał z popiołów. Zresztą im bliżej tym ulepszeniom do oryginałów, tym lepiej.

Jak wyjdzie w miarę grywalna wersja, to można się pokusić o stworzenie mapki - areny.

Mirek PW
15 czerwca 2013, 20:36
Chodzi mi głównie o ptaki,wygląda to strasznie nie naturalnie jak ptak stojąc w miejscu jak skała miał cały czas podniesione skrzydełka.Jego też to boli i pewnie mu już zdrętwiały i biedaczek nie będzie mógł latać ;(

Kastore PW
15 czerwca 2013, 20:44
Ale wszystko w HoMMII jest bajkowe, czyt. nie ma być realistyczne, tylko ma ładnie wyglądać. :P

Kammer PW
15 czerwca 2013, 20:56
Kastore_pl:
Ale wszystko w HoMMII jest bajkowe, czyt. nie ma być realistyczne, tylko ma ładnie wyglądać.

A teraz zmień w powyższym zdaniu frazę HoMMII na MM:HVI i patrz, co się dzieje. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel