Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51

Trith PW
1 lutego 2011, 15:51
(Chyba) oficjalny temat moda jest tu, jeśli nikt jeszcze nie podał.

Ulung PW
1 maja 2011, 18:53
Zapowiada się syta modyfikacja! Zaiste, połączenie dwójki z trójką jako synteza wyjdzie chyba... pięknie... :)

satyr64 PW
2 maja 2011, 12:25
Po screenie, który podał nie dawno widać chociażby pająki... Czekam, aż mod ujrzy światło dzienne. :)

Dru PW
22 sierpnia 2011, 18:08
W maju mister_kalu udostępnił pliki graficzne, które stworzył, gdyż nie miał czasu kontynuować projektu. Niestety po skopiowaniu całego folderu, gra działa, grafiki są wyświetlane, ale wszystko jest tak ułożone jak w oryginalnych zamkach H3 przez co grafiki nachodzą na siebie i jednostki też są ułożone wedle zamków H3.

Czy ktoś testował to i wyświetla się u kogoś poprawnie?

Pozdrawiam sympatyków tego projektu ;)

Mitabrin PW
22 sierpnia 2011, 22:21
Miałem zamiar ściągnąć, przetestować i poprawić (gdyż nikt kto na HC deklarował, że zrobi instalkę jej nie zrobi), ale niestety z jakiegoś powodu u mnie te pliki nie chcą się ściągnąć... Jeśli mógłbyś je wrzucić na inny serwer, to może byłbym w stanie coś z tym zrobić. :3

Dru PW
24 sierpnia 2011, 22:07
Proszę - http://wyslijplik.pl/download.php?sid=erE3jYad

Mam nadzieje, że będzie dobrze ściągało ;) Swoją drogą przeglądając te we wszystkie zmiany jestem pełen podziwu, że zrobiła to jedna osoba. Naprawdę bardzo dobrze to wygląda!

Cati7 PW
25 sierpnia 2011, 13:03
Zmiany są naprawdę świetne. Tylko, że jest jeszcze parę błędów. Mam nadzieję, że nie jest to ostateczna wersja i zostaną w następnej wersji poprawione. Szkoda, że nie można zapisywać stanu gry.

Shin0bi PW
26 sierpnia 2011, 08:51
@Dru
Jednostki ułożone są dobrze, musisz tylko zaznaczyć wszystkie dostępne opcje wog w menu.

Dru PW
28 sierpnia 2011, 14:17
Jakie opcje? U mnie wszystko jest po staremu, nie zauważyłem żadnych nowych opcji w Wogifikacji. Możesz podać dokładnie w jakiej zakładce i jak nazywa się opcja?

Mistrzsz PW
28 sierpnia 2011, 14:25
Może ktoś wrzucić to co podał Dru na inny upload bo trzeba płacić SMS a aktualnie mam konto Blocked :/

Shin0bi PW
28 sierpnia 2011, 18:58
@Dru

Powinny być zaznaczone następujące opcje: (nazywają się po staremu ale do nich Mister Kalu dodał swoje skrypty)

Enhanced Monsters
Neutral Town (nie jestem pewien bo dawno nie grałem, ale na 99% tak)
Troops stack gain experience
Oraz wszystkie w New Adventure Objects włącznie z podmianą.
Być może coś pominąłem, w razie jakichś problemów wrzucę screena z moimi opcjami wog.

Cati7 PW
29 sierpnia 2011, 06:56
Czy przy dowódcach pojawiają się wam jakieś błędy? Zwłaszcza przy awansie.

Dark Dragon PW
29 sierpnia 2011, 10:55
Czy wersja ta zawiera Cygańskie miasto?

Shin0bi PW
29 sierpnia 2011, 18:55
Tak, zawiera. Co do dowódców - to czy ten element nie powinien być wyłączony w tym modzie?

Mitabrin PW
22 września 2011, 00:24
Pewnie wielu z was się ucieszy...

mister_kalu na HC ogłosił, że powraca do tworzenia moda. Wydał także dodatkowo nowy filmik ilustrujący tym razem między innymi edytor map -LINK

A teraz... czy ktoś oprócz mnie przyznaje się, że jeśli to wyjdzie, to będzie w to grał już zawsze zamiast normalnego WoGa?

satyr64 PW
22 września 2011, 17:52
Ja mogę się do tego przyznać ! Wog jest moim zdaniem już nudny, bo nie wyszła wersja 3.59. Czekam na ukończenie tej modyfikacji !

Shin0bi PW
23 września 2011, 15:03
H2 zawsze było moją ulubioną częścią Heroes pod względem klimatu, a z tego co widzę autorowi udało się przenieść ten cały old school w nowocześniejszy i praktyczniejszy engine trójki, rewelacja jak dla mnie. Jak już to wyjdzie (a po dotychczasowej działalności Kalu nie mam wątpliwości, że wyjdzie w takiej czy innej formie) to czekam na ludzi do gry po sieci! (ehh, te miodne wieczory spędzane na poczciwej dwójeczce...)

Dru PW
24 września 2011, 08:39
Zgadzam się z Tobą Shin0bi! Heroes II ma swój unikalny klimat, którego w następnych częściach trochę brakowało. Jestem pełen podziwu, że tą całą modyfikacje tworzy tylko jedna osoba. Przecież to ogrom pracy gdyż modyfikacja nie polega tylko na przeniesieniu grafik, a również stworzeniu nowych, by dostosować dwójkę pod silnik trójki. Same nowe grafiki bardzo mi się podobają i pasują do pozostałych elementów.

Także to co dla mnie jest dobre to fakt, że dostajemy tak naprawdę nową grę. Są nowe budynki w miastach, inny rozkład jednostek,nowi bohaterowie itp. Co z tego, że grafika jest trochę przestarzała ? Chcę coś nowego z grywalnością trójki i ten mod to zapewnia ;)

Po ostatnim filmiku widać kolejne postępy, w zasadzie mapa przygody jest już zmieniona, widać również, iż mister_kalu wziął się też za sam interfejs. Dodatkowo zauważyłem, że autor odtworzył mapę z dwójki, co może oznaczać nowe scenariusze rodem z Heroes II. Nie mogę się już doczekać finalnej, grywalnej wersji :D

Irhak PW
24 września 2011, 12:35
Cytat:
Dodatkowo zauważyłem, że autor odtworzył mapę z dwójki, co może oznaczać nowe scenariusze rodem z Heroes II. Nie mogę się już doczekać finalnej, grywalnej wersji :D
Naprawdę? Nieźle! Gdzieś na forum zarzuciłem kampanią z H2:PoL 'skonwertowaną' do H3:SoD. Może znajdę i jeszcze raz ją zamieszczę (a nawet jemu się podeśle)? :P

Edit - Found it!

Klekot PW
27 września 2011, 22:20
Z ta kampania to możne pogadaj z Kalu zawsze to jakaś pomoc o ile by to wszystko się zgrało ; p zawsze mniej roboty by chłopak miał i szybciej to wypuścił :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel