Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 49 - 50 - 51

Klekot PW
4 sierpnia 2012, 10:08
Melindar świetna robota trzymaj oby tak dalej bardzo dobrze to wygląda ; )

Zetanaros PW
4 sierpnia 2012, 10:55
Melindar:
Ładnie, coraz bardziej mi się podoba.

Gaspar:
Link do tego miasta : http://www.youtube.com/watch?v=crwKhS3WfVA&list=UUtS77Tygwro7VvXgdFZWw2A&index=5&feature=plcp
Ten bastion z WOG- a jest straszny, przerobie go nieco . Najlepiej od zera.
Jeśli chodzi ci o link który podałeś, to nie jest bastion z WoG-a, a miasto cygana z moda Succession Wars (czyt. Ten, dla którego poświęcony jest ten temat.).

Gaspar:
PS: Gdzie robisz te ekrany ? ( Na pewno nie w paincie xD)
Z tego co pamiętam (mogę się mylić), Melindar pisał gdzieś, że w Photoshopie.


Gaspar:
Dasz link bo tamte stare do downloadu nie za bardzo działają.
Do moda Succession Wars? Jeśli tak, to są na oficjalnej stronie modyfikacji. [edit] Oczywiście, jak powiedział Melindar, tam jest niedopracowana wersja beta(?).[/edit]

Melindar PW
4 sierpnia 2012, 11:02
Nie radze ściągać starej wersji modu, bo może Was zniechęcić porównując to do tego co teraz mamy. Lepiej poczekać ;)
Ekrany robię teraz w Gimpie i w Paincie :P Po prostu kropka po kropce, czasami kopiuje i wklejam i wycinam.. itp. Będę robił w Photoshopie jak wrócę z powrotem do kraju.
W modzie budynki są bardziej oddalone od siebie a wiec myślę ze mając ekrany do wyboru będzie fajnym rozwiązaniem, zależy od gustu.

Zetanaros PW
4 sierpnia 2012, 11:11
Melindar:
W modzie budynki są bardziej oddalone od siebie a wiec myślę ze mając ekrany do wyboru będzie fajnym rozwiązaniem, zależy od gustu.

Ekrany do wyboru? Wybacz, nie zrozumiałem. Czy chodzi ci o możliwość wyboru wyglądu ekranu miasta? Jeśli możesz - oświeć mnię :)

Ps. W tym zamku proponowałbym jakieś góry w tle, bo ta granica wzgórz i nieba na razie wydaje się troszkę nienaturalna.

Melindar PW
4 sierpnia 2012, 11:35
Kegolo mógł by zrobić aby był wybór ekranu miast, te co już są, lub te które zacząłem robić w menu opcji Wog. ;)

Musze zobaczyć jaki kontrast nieba by najbardziej pasował, ten coś mi nie pasuje. Woda potrzebuje całkowitej zmiany. Dzieki za sugestie, zobaczę co mogę zrobić :)

Zetanaros PW
4 sierpnia 2012, 13:05
O! To bardzo fajna opcja! Czyli teoretycznie będę miał dwa razy więcej zamków niż jest, tyle że z takimi samymi jednostkami. Jeśli coś takiego wprowadzicie, to... To będzie DUUUUŻY plus.

Jeśli mógłbym jeszcze coś zasugerować, to poprawić wyjście (źródło) rzeki. Woda wychodzi tak z równej lini i z MOJEGO punktu widzenia wygląda to dosyć dziwnie/nienaturalnie. Tak jakby perspektywa rzeki i wzgórz się nie zgadzała. Ale to tylko moje odczucie i mogę się mylić.


Melindar PW
4 sierpnia 2012, 14:03
Dzieki ponownie. Sugestie naprawdę się przydają. :)

Parę zmian. Musiałem zmienić pozycje paru budynków ponieważ budynki które nie zostały jeszcze dodane by nie pasowały do wcześniejszego rozkładu. Jak na razie zajmuje się lewa strona a wiec Kapitol i Garnizon nie będą w takiej pozycji.

Teraz: http://img16.imageshack.us/img16/9376/castle5.png

Starsze, do porównania: http://img232.imageshack.us/img232/4825/castle4.png

Teraz do przemyslania zostaje pozycja budynkow: Marketplace + Resource Silo, Blacksmith, Mage Guild, Shipyard a takze dwellings dla Paladyna ( Cathedral(?)) i Swordsman. Ma ktos pomysly? :P

Zetanaros PW
4 sierpnia 2012, 18:05
Moim zdaniem ratusz (jeśli to możliwe) powinien być wyżej, tz. tam gdzie był wcześniej. Wtedy na jego aktualnym miejscu mogłoby być targowisko.

Obok areny walk stoi jakiś budynek. Czy to stajnie? Jeśli nie, to właśnie tam powinny się znajdować. Jeśli tak, to dodałbym tam jakieś elementy świadczące o tym, że to stajnie, np. wystające głowy koni, stogi siana etc.

Ta mała góra w tle, obok strażnicy(?) jest małym elementem, szczegółem rzec można, a naprawdę cieszy. Postaraj się wprowadzić jak najwięcej takich szczegółów.

Shin0bi PW
4 sierpnia 2012, 18:59
...

Aniołów i mnichów nie będzie, bo w Heroes 2 ich nie było. A jeśli jesteś ciekaw jakie są jednostki, to może zamiast zadawać głupie pytania wgrasz betę?

Nerevar PW
4 sierpnia 2012, 19:02
Gaspar, a czytałeś coś o projekcie? Jednostki będą takie, jak w HoMM2 (+1 na frakcję), więc nie ma miejsca dla aniołów.

Co do samego ekranu, zgadzam się, że stajnie powinny być w miejscu tej chatki (mi to wygląda na tawernę). Katedra na szczycie wzgórza po prawej stronie, stocznia na tym kawałku ziemi pod klifem, gildia magów na szczycie tego wzgórza ze schodkami,

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 19:13
Cytat:
Ekran świetny, a jednostki takie jak z trójki?Bo anioły i mnisi muszą być.

Mnichów nie ma,podobnie jak Aniołów.

Cytat:
Jakie będą stwory d danych frakcjach? Czy można się spodziewać nowych?

Zagraj w betę a się przekonasz:). Ale tak szczerze, polecam znaleźć rozpiskę stworzeń z HII. Sami twórcy powiedzieli, że mod to powrót do II części Heroesów. Tylko w przypadku ras, których nie było w drugiej odsłonie(patrz inferno czy Jaszczurki:D) musieli dodać nowe jednostki. Pozdrawiam

Matheo PW
4 sierpnia 2012, 20:21
Wystarczy poklikać w te linki podane w PIERWSZYM POŚCIE NA PIERWSZEJ STRONIE. Żeby zobaczyć jakie są frakcje i jednostki.

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 20:24
Cytat:
Wystarczy poklikać w te linki podane w PIERWSZYM POŚCIE NA PIERWSZEJ STRONIE. Żeby zobaczyć jakie są frakcje i jednostki.

Linki nie działają. Zresztą Melindar sam powiedział, że lepiej nie grać w poprzednią wersję. Gdyż sporo rzeczy zostało dodanych. Lepiej ściągać ze strony jaką podał Kivo kilka tygodni temu. Myślę, że download na głównej stronie moda został już za aktualizowany:)

Matheo PW
4 sierpnia 2012, 20:30
Mi każdy filmik odpala nie wiem jak Wam.

Melindar PW
4 sierpnia 2012, 20:48
Nie, nie, nie... jeszcze nie zostal. Chodzi mi oto ze starsza wersja moze niektore osoby zniechęcić bo dużo sie zmieniło. Dzieki za sugestje, biore sie do pracy. :)

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 20:50
Trochę późna pora na pracę nad modem:). Swoją drogą co właściwie porabiasz w Polsce? Nie żebym się interesował czy coś, ale tak się pytam. A co do screenów. To sądzę, że pierwsza wersja jest lepsza:). Jeśli chodzi o zamek. Pozdrawiam

Melindar PW
4 sierpnia 2012, 21:54
Coz, w końcu to mod bardziej wzorowany na H2 niż H3. ;) Wiec muzyka będzie z H2 a także jednostki. Ekrany będą opcja a wiec można wybrać te bardziej oryginalne z H2 ( chociaz za podobne to one nie sa... daleko od siebie budynki, itp. ) lub te z innego stylu.

TopFunny: jeszcze nie pora na spanie ;) W Polsce jestem na wakacjach odwiedzić rodzinę. :P

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 22:15
Cytat:
Świetne !

Bardzo dobry pomysł z zmianą ekranu miast. Będzie te cygańskie miasto?
Jutro przedstawię moje opinie . Szkoda, że nie będzie muzyki z Homm III. Całość modu będzie w wersji polskiej czy tylko częściowo?

Odpowiem na wszystkie pytania zamiast Melindara :

1. Cygańskie miasto JEST od pierwszej części moda. Gdybyś przeczytał temat wiedziałbyś
2. Mod będzie tylko w wersji ANGIELSKIEJ! Chyba, że znajdzie się ktoś kto się zajmie tłumaczeniem, nie wiem:P.

Any more great questions?:)

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 22:30
Cytat:
Ale wy lubicie komentować moje wypowiedzi. Co ja Wergiliusz?

Nie, po prostu odpowiadamy na twoje pytania. I tyle. Pozdrowionka:P

Shin0bi PW
5 sierpnia 2012, 11:33
Opanuj się z tymi idiotycznymi pytaniami. Jednostki będą z DWÓJKI, sprawdź w necie jeśli nie grałeś i nie wiesz jakie. Poza tym moda już dawno można instalować przez dropboxa, zamiast zaśmiecać temat bzdurami może byś tak spróbował...
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel