Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 49 - 50 - 51

norq PW
20 czerwca 2012, 20:56
Co do Inferno, to jeszcze warto pochwalić wygląd samego bohatera. Ciekawi mnie jak zostanie rozwiązany problem klas bohaterów. Wiadomo, że w trzeciej części było takie rozgraniczenie. Rycerz śmierci wyglądał inaczej, niż nekromanta. A tyczy się to każdej frakcji więc jest trochę kombinowania.

AmiDaDeer PW
20 czerwca 2012, 21:08
Melindar:
W Homm2 nie bylo Inferna a wiec chcieliśmy aby był mix jednostek ( z HoMM3 a także z MMh6 ). Naturalnie nie zawsze da sie każdego zadowolić.
Wydaje mi się, że w przypadku HoMM2 najsensowniejsze byłoby coś nawiązujące do czystej rasy Kreegan jak w MM6, może też bazujące na kulcie Baa... ale to prędzej do Project Ironfist by się nadało - ten mod chyba nie jest skierowany na "fabułę" zgodną z MM. :P

TopFunny525 PW
14 lipca 2012, 10:54
Gratuluje, że sam sobie poradziłeś. Cóż, postaram się niebawem przetestować wersję beta moda. Pozdrawiam i życzę udanego odpoczynku(przyda ci się^_^).

Fandor PW
14 lipca 2012, 11:28
W sumie jakby tak brać fabułę to naprawdę do Inferno pasują bardziej Kreeganie z MM6 niż jednostki z Heroes VI, nawiązałem tylko do tej części ze względu na to że już wprowadzono kilka jednostek. Ale jeżeli mógłbym mieć prośbę do twórców to chciałbym żeby wprowadzili z Heroes VI czarta, przyda się jednostka latające, a reszte z MM6.

Melindar PW
14 lipca 2012, 12:23
Przepraszam za spóźnienie. Nie będę już podawał pewnego release date, już popełniłem ten problem i nie chce ponownie go popełnić.

Wszystko idzie super jak na razie, Kegolo poprawia błędy bardzo sprawnie. Musieliśmy wszystko zreorganizować; jednostki, odgłosy itp, a wiec dużo czasu nam wszystko zajęło. Ja pracuje nad Fortress, inni balansem, a Kegolo programowaniem. :)

Oto Fortress in progress, nad Inferno będę zajmował się później:

A wiec beta jeszcze nie zostanie wydana dopóki większość rzeczy nie będzie dopracowana.

Serd PW
14 lipca 2012, 15:12
Fajna ta Cytadela. Przypomina nieco Gaj.

Masław PW
14 lipca 2012, 17:20
Nie ma co, Melindar jest bezsprzecznie osobą, która stworzyła najwięcej miast do HoMM III. Swoją drogą całkiem niezłej jakości(w sumie to część stworzył mister_kalu, ale z tego co widzę na DeviantARCIE, Melindar tworzy ich re-make http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2012/183/0/e/stronghold_background_by_melindar-d55pd8t.png). Kolejny plus, że zdecydował się na współpracę z Kegolo zamiast wstrzymać prace lub kontynuować je w bardzo powolnym tempie z racji braku wolnego czasu mister_kalu. Gdyby w całym community obowiązywała swoista zasada przekazywania pałeczki dziś zapewne już gralibyśmy Bastionem, czy wieloma innymi modyfikacjami, które przepadły na zawsze gdzieś na dyskach twardych twórców.

Jak rozumiem beta będzie wydana pod Erę? Ametyst i inne wtyczki dają spore szanse na naprawdę potężny mod. Macie w teamie kogoś od fabuły lub mapmakera? Warto nad tym pomyśleć, bo The Succession Wars to materiał na ciekawą kampanię (niekoniecznie powielającą tą z HoMM II).

Melindar PW
14 lipca 2012, 17:35
To co wstawiles to nie re-make, typowy for fun townscreen który znalazłem w folderze, zrobiłem go ponad rok temu :P Map makera nie mamy, jedynie gracze i fani moda od czasu do czasu robią 1-2 mapki. A tak to samemu zrobiłem okolo 12 jak na razie.

Masław PW
14 lipca 2012, 17:41
Melindar:
To co wstawiles to nie re-make, typowy for fun townscreen który znalazłem w folderze, zrobiłem go ponad rok temu :P

Jakby to trochę dopracować i zająć niezagospodarowane miejsca jak jaskinia, wg mnie prezentowałoby się to lepiej niż w oryginale, ale jak rozumiem nie jest celem waszego moda, aż tak bardzo ingerować w wygląd pierwotnych miast. Choć jest to nie do uniknięcia przy zwiększonej liczbie jednostek.

Matheo PW
14 lipca 2012, 21:27
Pięknie to wygląda :) Powodzenia w projekcie. A co z projektem "Ironfist?"

Melindar PW
14 lipca 2012, 22:04
Dzieki ;) Hmm.. nie usłyszałem od nich nic przez 2 miesiące. Maja dużo pomysłów ( za dużo ) ale większość z nich nie może zostać zrobiona lub nie maja czasu.

Zetanaros PW
1 sierpnia 2012, 15:31
Mod świetny. Gram w niego i obserwuję postępy od dłuższego czasu. Moimi faworytami są Owlbear-y. Świetne pixelarty. Oczywiście +watch na deviantarcie dla ciebię, Melindarze.


Dziś założyłem o nim topic na innej stronie o HoMM. Mam nadzieję, że autorzy nie mają nic przeciwko? (tawerna)


Melindar PW
1 sierpnia 2012, 15:59
Hehe, dzieki. :P Droga wolna. ;)

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 13:55
Mam pytanie. Czy w menu będzie muzyka z Succession Wars (tak jak teraz), czy może z Prince of Loyality? Osobiście jestem za tą drugą opcją. Ta aktualna jest troszkę irytująca (wiem że kiedyś się jej słuchało, ale "kiedyś" uszy przyzwyczajone były do NES-owych dźwięków, a teraz...), a druga jest raczej spokojna i miła w odbiorze.

Melindar PW
2 sierpnia 2012, 15:02
Duzo osób na stronie moda wolało także druga opcje a wiec powinna być z Price of Loyality. :)

Edit:

Ponieważ jestem na wakacjach w Polsce, ale mam Pc ( który jest masakryczny ), nie mogę za bardzo robić grafik przez jakiś czas. Mam za to jakiś słaby program graficzny wiec pomyślałem ze mogę zobaczyć jak mi pójdzie z moim dawnym pomysłem o Townscreenach. Najpierw muszę jednak zrobić wszystko co potrzebne do moda,aby się nimi zając, lecz teraz zbytnio nie mogę, a wiec mam czas aby Wam pokazać jak one mogą wyglądać. To jest 'Work in progress' Knight Castle.

http://img717.imageshack.us/img717/2330/castle2d.png

Chciałbym zobaczyć opinie czy kiedyś myślicie aby warto było mieć takie Townscreeny. Pomysł jest aby bardziej był pokazany teren, a budynki aby były bardziej w oddali. Kolo niektórych Dwellingów zostaną pokazane małe jednostki a przy budowie/ulepszaniu Zamku Fortyfikacje będą także pokazane na terenie, międzyczasie będą się także polepszać.

Praca zajęła mi około 5-6 godzin.

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 17:52
Jak pisałem na deviantarcie, Nice. Ale osobiście wolałbym gdybyś trzymał się tego zwykłego stylu Heroes II.

Zetanaros PW
2 sierpnia 2012, 20:31
Wydaje mi się, że ten zamek z udostępnionej bety pod względem graficznym był w miarę ok. Przydało by się parę zmian (np. siedlisko kuszników, ratusz, czy wypełnienie części wolnego miejsca dodając jakieś bajery), ale był dobry.


TopFunny525 PW
3 sierpnia 2012, 22:30
Chodzi ci o bastion(WOG) Czy o miasto Cyganów?^^ Bo jeśli to drugie to już jest w modzie.

Melindar PW
3 sierpnia 2012, 23:22
Maly progress:

http://img232.imageshack.us/img232/4825/castle4.png

Matheo PW
3 sierpnia 2012, 23:34
@Melindar zajrzyj na pocztę ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 14 - 15 - 16 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel