Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 49 - 50 - 51

Melindar PW
28 kwietnia 2012, 21:02
Mam czas a wiec powracam spowrotem. Porobilem pare rzeczy, a oto poprawiony wyglad terenu. http://kivoss.deviantart.com/art/Island-298908218

Dodatkowo Breeder i jego upgrade zostal ukonczony, zrobilem takze pare nowych budynkow do Cytadeli i pare innych rzeczy. Zabieram sie do pracy, bo naprawde nie nie chce aby ten mod przepadl.

Warmonger PW
28 kwietnia 2012, 21:29
Skoro grafiki są (i, miejmy nadzieję, pozostaną udostępnione), to nie widzę powodu, aby mod miał "przepaść". Mody umierają dopiero wówczas, gdy autor schowa je do szafy :P

Liabaen PW
1 maja 2012, 21:55
Bardzo ładna robota, z resztą jak zawsze. Ja tylko czekam na wyniki prac, ew. mogę coś doradzić w miarę możliwości. Moje oczekiwania są wielkie, proszę nie zawiedźcie mnie :) Ten mod łączy świetne H3 z klimatycznym i pixelartowym H2.

Shin0bi PW
15 maja 2012, 16:54
Jakieś postępy? Jestem strasznie ciekawy jak rozwinie się kwestia tego moda, więc proszę Melindar żebyś nas informował o sytuacji ^^

PS. Na Deviantart Melindar dodał do swej galerii animację Cerbera oraz ulepszenie gryfa, świetne swoją drogą!

TopFunny525 PW
26 maja 2012, 12:46
Ładna ta grafika. Cieszę się, że nie zaprzestałeś prac nad modem. Miejmy nadzieję, że narazie dasz radę sam. Możliwe, że Kalu powróci. Oby... W każdym bądź razie powodzenia.

Melindar PW
12 czerwca 2012, 20:27
Witam :) Po długim czasie ciężkiej i samotnej pracy, nowa wersja bety moda będzie dostępną w tym miesiącu.

Oto co zostało zmienione/dodane:

- Ponad 25 nowych interfaces
- Nowy Border naokoło planszy.
- Zmieniona "Zasłona Ciemności"
- Kompletnie nowe portrety jednostek
- Nowe animacje Morale
- Dodany Gog, Breeder, Dragon Fly i nowy Griffin + Poprawiony Marksman(ulp), ( lecz Breeder nie szczela )
- Poprawione Portrety niektórych bohaterów
- Nowe animacje dla mini jednostek na mapie.
- Wszystkie nowe kursory.
- Nowy teren wody a także piasku.

Jak widać jedynie grafiki zostały zmienione poniewaz programować nie umiem wcale :P Nie wiele budynków zostało zrobionych dla Cytadeli ( które właściwie mogły być dodane razem z nowym townscreenem) a wiec by było super jeżeli ktoś by zaoferował pomoc z programowaniem :) Przydało by się tez balansowanie gry. Autor moda nie odpisał po bardzo długim czasie a wiec musialem się zabrac za prace samemu. Oto parę screenow:


1. www.melindar.deviantart.com/#/d53cl78

2. www.melindar.deviantart.com/#/d53cle6

3. www.melindar.deviantart.com/#/d53clgz

4. www.melindar.deviantart.com/#/d53cll8

5. www.melindar.deviantart.com/#/d53clol

6. www.melindar.deviantart.com/#/d53clt3

7. www.melindar.deviantart.com/#/d53clvq

8. www.melindar.deviantart.com/#/d53clyr

Thanks :)

HobbitHobbitTagi wstawiamy między nawiasy kwadratowe, a tematy o nich czytamy ze zrozumieniem.

Cheshire PW
12 czerwca 2012, 22:19
O widzę jednostki inferno wzorowane na tych z szóstej części. Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Dobrze wiedzieć, że prace cały czas trwają.

Dark Dragon PW
12 czerwca 2012, 22:49
Również chciałbym wyrazić radość na wieść o kontynuacji prac :) Oby tylko tak dalej, nowe grafiki trzymają wysoki poziom ;)

The Doom PW
13 czerwca 2012, 00:43
Ponownie biję brawo i kłaniam się nisko :) ! Coś pięknego, oby tak dalej :3

Melindar PW
16 czerwca 2012, 16:44
Dziękuje za mile komentarze :) Beta będzie już niedługo. Niestety jak wiecie nie jestem programista. Mod zawiera sporo bugów a także jest slaby balans pomiędzy zamkami. Ponieważ grafika jest już bardzo zmieniona, przydał by się ktoś kto by mógł pomoc w programowaniu. Szukam właśnie takiej osoby i super by było jak by się ktoś znalazł. :)

Fandor PW
16 czerwca 2012, 19:15
W mod fajnie się gra, ale fajniej by się grało gdybyście całkowicie weszli w klimat H6 - dodać można by było do każdego zamku jednostki z H6 jeżeli ktoś zrobi animacje.







Trith PW
16 czerwca 2012, 19:36
Cytat:
fajniej by się grało gdybyście całkowicie weszli w klimat H6

Rzeczywiście, elementy wzorowane na H6 różnią się w widocznym stopniu stylem od pozostałych.

To, że ja akurat chętnie bym się ich pozbył to kwestia gustu. :P


Cytat:
jeżeli ktoś zrobi animacje

A mi się nie wydaje, żeby Ktoś (pan Ktoś, mówiąc dokładnie) akurat specjalnie na tą okazję przybył i to zrobił... Szczególnie, że sam projekt zakłada wykorzystanie grafik (w tym też ich norm stylistycznych) z H2.

Chociaż co ja się będę wypowiadał... To nie mój projekt.

Masław PW
16 czerwca 2012, 20:09
Cytat:
fajniej by się grało gdybyście całkowicie weszli w klimat H6

A mnie z kolei jednostki wzorowane na H6 zniechęcają do tego moda.

norq PW
16 czerwca 2012, 21:06
Popieram. Niezbyt leżą mi te jednostki z H6. W ogóle nie za bardzo mogę zrozumieć czemu Ubi odeszło od projektów jednostek Inferno z H3. Zmiany na siłę. A szkoda, bo pomysł na przedstawienie diabła w H3 był naprawdę kapitalny. ^^

Co do samego moda, to pomimo powyższej opini, trzeba stwierdzić, że jednostki wykonane bardzo starannie. Nie moge ogarnąć jak komuś udało sie wykonać je w stylu graficznym H2. Oby tak dalej!

Pytanie - w Nekropolii pojawi się rycerz śmierci? W oddziale nekromanty widzę jakiegoś drugiego zombiaka i jestem lekko zaniepokojony. xd

AmiDaDeer PW
16 czerwca 2012, 21:29
Ogólnie to H6 w H2 nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem ze względu na dwie rzeczy:
1. H2 to Enroth, H6 to Ashan
2. H2 to NWC, H6 to BHE.

Nuff said.

Fandor PW
16 czerwca 2012, 21:38
Rycerz śmierci jest bohaterem a drugi zombiak jednostką strzelającą - ghoulem.
Co do jednostek H3 a H6 podobają mi się podmiana goga na sukkuba, diabła na czarta, starego czarta na zmory, brakuje mi jednak starych dobrych ifrytów które niestety wystąpiły tylko w dwóch częściach.

Melindar PW
16 czerwca 2012, 23:38
Szczerze nie chciałem jednostek z MMH6 w modzie lecz ja i autor szukaliśmy szybkich pomysłów z nowymi jednostkami które mogły by byc przynajmniej w inferno. Dlatego zdecydowaliśmy aby Breeder a także Juggernaut byli w modzie. W Homm2 nie bylo Inferna a wiec chcieliśmy aby był mix jednostek ( z HoMM3 a także z MMh6 ). Naturalnie nie zawsze da sie każdego zadowolić.

Jak na razie nie zajmuje sie zbytnio Inferno a także Fortress poniewaz chce aby główne zamki były całkowicie grywalne.

Death Knight zostanie jako jednostka neutralna. Nie planuje aby powrócił jako jednostka 6 poziomu jak na razie.

Shin0bi PW
17 czerwca 2012, 13:45
Bardzo podoba mi się Inferno lekko wzorowane na H6, bo gdyby wzorowane było na H3 byłoby po prostu nudne. Otwiera to pole do popisu programistom, żeby jakieś ciekawe zdolności zaprojektować dla poziomów 5 i 7.

Fandor PW
17 czerwca 2012, 17:09
Wiecie, w inferno wolał bym na 7 poziomie zobaczyć czarta albo dręczyciela skoro już dajecie jednostkę z H6. Ostatecznie można by podmienić Ifryta i tego co wstawiliście na 7 poziom miejscami, też lepiej by wyszło.
W cytadeli moglibyście dać jednostki z sanktuarium skoro już nagi są, a na 7 poziom świetnie pasowały by wywerny albo gorynycze.

Shin0bi PW
17 czerwca 2012, 18:40
Diabeł na 6 poziomie a Ifryt na 7, bez sensu.. Dobrze jest jak jest.
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel