Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 49 - 50 - 51

witchking PW
26 marca 2012, 15:04
Myślę że jeśli Melindar potrzebuje pomocy to konkretnej osobowej deklaracji takowej. Zapewnienie pomocy od grupy osób w praktyce wiele nie zrobi. Jeśli chcesz pomóc to jestem przekonany, że owa pomoc się przyda ale zgłoś się osobowo;)

TopFunny525 PW
26 marca 2012, 15:13
W sumie racja. Nie wiadomo jak na to zareaguje reszta mieszkańców groty. W każdym bądź razie Melindar jeśli chcesz. Mógłbym ci pomóc. Jeśli tylko takowej pomocy potrzebujesz. Wyślij mi na maila co potrzebujesz. A ja sprawdzę czy będę miał możliwość pracy nad tym. Żeby mi nie kolidowało z moim modem:D.
W każdym bądź razie pamiętaj. U nas zawsze masz wsparcie duchowe:).
Pozdrawiam.

Melindar PW
26 marca 2012, 19:20
Dziękuje za wsparcie. Raczej wątpię ze Ironfist team by mogl pomoc. Bardziej są zajęci ich modem. Niestety musze wyznać ze na razie z modem jest koniec. Jeden grafik to za malo i wszystko idzie wolno. Jak na teraz jest mi przykro ale
jezeli ktos sie znajdzie do pomocy ( dodatkowy grafik szczegolnie ) to chetnie wroce do projektu.


TopFunny525 PW
26 marca 2012, 19:26
Czyli tak naprawdę kolejny mod został skończony.
Dziękujemy.

Melindar PW
26 marca 2012, 21:52
Niestety nic za bardzo na to nie poradzę w tym momencie, chociaż chetnie bym jeszcze popracowal. Jeden grafik to jednak za malo a kalu juz niema czasu. :(

The Doom PW
26 marca 2012, 21:56
Szkoda, bo mod zapowiadał się na prawdę wielce obiecująco (Boże, jak ja kocham pixelarty)... W takim razie Melindarze zachowaj wszystkie grafiki i dalej współpracuj z twórcami Ironfista! Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wskrzesicie prace nad Succession Wars. Gdyby coś miało się ruszyć, ale potrzebowali byście ludzi, to ja jestem gotowy do pomocy w roli drugiego grafika ;)

@Down
Wiem, ale co to ma wspólnego z moją wypowiedzią :?

TopFunny525 PW
27 marca 2012, 20:31
@The Doom
Tak się składa, że prawdopodobnie potrzebują grafika zdolnego wykonywać projekty w 2D czyli takie jakie są w Heroes II. Oraz osobę zdolną konwertować jednostki z HIII i innych części do HII. Akurat Melindar to świetnie potrafi, jednakże sam nie nadąży. Potrzebuje on dodatkowej pary rąk bo sam ma też inne obowiązki na głowie.
Pozdrawiam.

Matheo PW
28 marca 2012, 12:40
Tak to jest, jak się pracuje z nieodpowiedzialnymi osobami. Ile to projektów poległo przez nieodpowiedzialność współpracowników.

witchking PW
28 marca 2012, 15:07
Co to za teksty o nieodpowiedzialnych współpracownikach? Trochę szacunku. Facet zrobił masę dobrej roboty jeszcze zanim Melindar się do niego przyłączył. Od dłuższego czasu szukali pomocy to wszyscy ich olewali a teraz takie teksty. Dziękuj lepiej za to co jest zrobione. Zawsze możesz się zabrać i kontynuować ich dzieło.

Matheo PW
28 marca 2012, 18:20
Może w tym przypadku tak nie było. Ale jest masa projektów, które poległy przez czyjeś "widzimiśię". Dla jednych osób projekt jest czymś ważnym i traktują go poważnie. Dla innych to zabawa, z której rezygnują gdy znajdą lepsze zajęcie.

witchking PW
28 marca 2012, 18:48
Nie oceniaj póki się w temat nie zagłębisz. Ludzie to robią w swoim wolnym czasie i póki to przynosi jakiekolwiek efekty nie mamy prawa ich krytykować. Przykre jest gdy projekt umiera i efekty pracy twórców umierają na ich dyskach nigdy nie zobaczywszy światła dziennego. Tu jednak masz efekty i to całkiem sensowne.

avatar PW
28 marca 2012, 18:54
Obserwując przez wiele lat scenę modów do H3 mogę pokusić się o humorystyczne nakreślenie paru zależności. Życie herosowego moddera jest bardzo ciężkie, gdyż zazwyczaj po ogłoszeniu na forach zapowiedzi to okazuje się, że po kilku dniach:
- modder przeżywa permanentny stan oblężenia ze strony ciała pedagogicznego, które akurat w tym czasie wyskakuje z niespotykaną wcześniej ilością zaliczeń, egzaminów, auditów itd.
- bardzo częstym efektem tworzenia modów, jest zmiana miejsca zamieszkania ("jak się przeprowadzę, to zajmę się ponownie plikami")
- użytkownik doświadcza masowej plagi w postaci powszechnej padaki dysków twardych i kopii zapasowych na wszelkich możliwych nośnikach.
- tworzenie modu jest tak tajne, że obowiązuje klauzula milczenia - niektórzy do dziś po latach nie pisnęli nawet słówka przy projekt jeszcze żyje czy nie.

Tak więc kto chce się zabrać za modyfikację H3 powinien być świadomy zagrożeń - to ciężki kawałek chleba.

Matheo PW
28 marca 2012, 20:02
Rozumiem. Nie chodziło mi tylko o ten mod, mówiłem ogólnie. Tutaj to przynajmniej jest takie pocieszenie, że Melindar dalej będzie brał udział w innym projekcie.

AmiDaDeer PW
28 marca 2012, 21:24
witchking:
Ludzie to robią w swoim wolnym czasie i póki to przynosi jakiekolwiek efekty nie mamy prawa ich krytykować.
Mamy.

Choćby i za to, że obiecują więcej, niż mogą zrobić.
Choćby i za to, że ich efekty prac są marne i na tle zapowiedzi wypadają blado.
Choćby i za to, że data premiery nawet nie jest przesuwana, tylko po prostu zapominana.

Że wolny czas i życie prywatne - ok, ale trzeba również brać odpowiedzialność za własne słowa, działania i prace.


Ale w tym przypadku nie ma się czego przyczepić. Kalu niczego więcej nie obiecywał, zaś to, co obiecał - de facto się już pojawiło. Co robi Melindar - jego sprawa, przynajmniej zostaliśmy poinformowani o nikłych szansach na kontynuację projektu.

Więc Matheo - uważaj na słowa. Tutaj i w innych postach.

witchking PW
28 marca 2012, 21:53
Zgadzam się Hobbit. Źle to ująłem. Oczywiście odpowiedzialność za słowa i obietnice jest i za to można krytykować.

Co prawda kiedyś słyszałem coś o jednostkach gaju robionych w 3d.

AmiDaDeer PW
28 marca 2012, 22:42
Indeed, i za to kajam się w imieniu grupy. Brak Dragonara zdecydowanie źle wpływa na jakikolwiek postęp prac, więc niestety nie możemy w tym momencie niczego obiecać. Przykro mi.

witchking PW
29 marca 2012, 11:31
Jeśli tak to już się nie czepiam;)

TopFunny525 PW
31 marca 2012, 15:44
Szkoda naprawdę moda. Zapowiadał się naprawdę świetnie. Tylko szkoda, że Kalu nie dał rady połączyć wielu obowiązków naraz! Miejmy nadzieję, że kiedyś zaczniecie go kontynuować. A co do Grove. To dopóki Dragonar nie da znaku życia to dopóty mod nie zostanie ukończony.
Oto moje zdanie zdanie. Pozdrawiam.
EDIT: DOWN. Poprawione:).
HobbitHobbitBłagam, naucz się zasad interpunkcji. Twoje posty są bardzo nieczytelne.

gruziak97 PW
21 kwietnia 2012, 08:17
Hejo!
Mod zrobił na mnie b. duże wrażenie, mimo, że nigdy nie grałem w H2. Niestety, gdy gram, to zawsze na losowej mapie w 2 tygodniu wyskakuje błąd i wywala mnie do systemu:( chociaż ustawiam w opcjach wog settings1. Ktoś wie, czy coś robię nie tak, czy to ogólny błąd?

Inna sprawa: czy ktoś wie skąd mogę ściągnąć mapy do moda, bo linki Hobbita z początku tematu nie działają?

TopFunny525 PW
21 kwietnia 2012, 09:40
@UP
Żadnego błędu nie robisz. Po prostu to jest wersja alpha(czy tam beta) Moda. Tak więc dużo takich błędów się będzie pojawiało. U mnie jest podobnie. Po jakimś czasie gra mi wywala do windka. Tylko pytanie. Czy ty masz Windows Siedem jak ja czy inny system?
BTW.
@Do Melindara
Czy umieścisz w internecie do ściągnięcia wszystko co ukończyliście do tej pory od czasu ukazania się pierwszej części moda? W formie np. Patcha? Abyśmy zobaczyli część efektów waszej pracy w realu^_^. Pozdrawiam.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel