Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 49 - 50 - 51

Liabaen PW
25 lutego 2012, 20:13
@up
Ja również. A może nawet The Forge w stylu HoMM 2

Melindar PW
25 lutego 2012, 20:57
Hey. Hmm... problem jest w tym ze nie moglibyśmy dać Phoenixa a także Pixies do Wroty Zywiolakow a wiec musielibyśmy mieć jakiś pomysł na inne jednostki. Dodatkowo ciężko się robi nowy budynki w homm2 stylu a nie mamy nikogo oprócz mnie i autora który w tym momencie pracuje nad modem :/ Bardzo chcielibyśmy aby ktoś się znalazł ale niestety jest ciężko... fanem "zamku" Cygańskiego także nie jestem a chętnie chciałbym je zmienić jak by ktoś dołączył pracując z nami nad modem.

A teraz mały update nad Fortress Townscreen: (a)www.melindar.deviantart.com/#/d4qoxf2(/a)

Trochę pracy jeszcze trzeba nad tym zrobić: woda, plants, more trees, i lepiej pocieniować.. ale może i dzisiaj skończę. ;)


Liabaen PW
25 lutego 2012, 22:01
Wszystko powinieneś znacznie przyciemnić (nie tylko przycieniować, bo to różnica). Bagno ma oddawać taki tajemniczy, czasem mroczny klimat.
Jeżeli chodzi o Cygańskie Miasto, to w pełni rozumiem, że to wymagająca robota. Mój post nie miał na celu cię zniechęcić, krytyka również jest potrzebna. Przyznam, że bardzo ciekawi mnie jakby wyglądał The Forge w stylu Homm2, czy w twoim wykonaniu. Myślę, że po ukończeniu innych prac powinniście rozważyć zmianę miasta cygańskiego na Forge.

Melindar PW
25 lutego 2012, 22:24
Dzieki! :D Juz przyciemniam i bardzo dobra rada! :)
Ja nie bylem zwiazany z Zamkiem Cyganskim ale nadal mysle ze naprawde moglo by sie cos innego zrobic.. Forge? Hmm... dobry pomysl ale napewno jak bym zaczal prace by bylo ciezko.. lepiej abym skonczyl co mam skonczyc a potem zajal sie gipsy na jakis inny zamek, oczywiscie mister_kalu wlozyl duzo pracy a wiec nie wiem czy sie zgodzi :/

Liabaen PW
26 lutego 2012, 09:00
Tak jak napisałem, możecie to rozważyć PO ZAKOŃCZENIU INNYCH PRAC. Muszę powiedzieć, że bardzo ładnie wygląda to co robisz.Zastanawia mnie, jak długo już tworzycie tego moda?

TopFunny525 PW
26 lutego 2012, 10:00
Pan z Halarbdą u góry:
Muszę powiedzieć, że bardzo ładnie wygląda to co robisz.Zastanawia mnie, jak długo już tworzycie tego moda?
Oj trochę długo mój drogi. Zaczęli go tworzyć coś koło 2009/2010. Tak mi się zdaje. Na początku tematu jest chyba podane. Anyawy. Mod jest w porządku. Gdyby nie liczne błędy które trochę mnie wkurzają:
Errory przy każdej okazji. Np. Gdy wczytuje savy z map losowych.
Errory przy tworzeniu map losowych.
Niedokończone wersje miast(np. inferno, chociaż wiem dobrze, że prace nad nimi kontynuujecie, ale i tak nie mogłem się powstrzymać od tego.)
Niedokończone jednostki(np.naga,diabły czy ifryty).
Nie wiem co z Dowódcami. Ale sądzę, że będzie to samo.
Mam nadzieję, że jak najszybciej ukończycie przynajmniej tą część z miastami i jednostkami. A resztę można by było w patchach wysyłać.
To tyle z mojej strony.

Liabaen PW
26 lutego 2012, 14:31
Cytat:
A resztę można by było w patchach wysyłać.
Jestem zdecydowanie na NIE. Modyfikacja powinna zostać wydana w wersji ostatecznej, bez konieczności pobierania kolejnych plików naprawiających coś niedokończonego co kilka dni.

Melindar PW
26 lutego 2012, 14:40
Ja oficjalnie dołączyłem w październiku 2011, a mod zaczął się gdzieś w późnym 2009. Teraz prace idą wolno ponieważ tak jak mówiłem tylko ja i mister_kalu pracujemy obecnie nad modem. Tak jak Liabaen mysle aby bylo najlepiej gdyby przeslac calkowita wersje modu jako 1, ale oczywiście dużo osob na innych forach chca aby wychodzil jako w patchach.

Liabaen PW
26 lutego 2012, 15:51
Z chęcią bym pomógł, ale nie potrafię wykonywać grafik w takim stylu.

Matheo PW
26 lutego 2012, 16:58
Popieram ;) Najlepiej będzie, jeżeli powstanie jeden duży mod. I mam nadzieję że tak będzie. Tylko że tu jest problem. Bo jest mało osób do pracy. Więc jeśli macie śleczeć, nad stworzeniem jednego dużego moda. Kosztem wprowadzania nowych pomysłów. To może lepiej wydać kilka mniejszych pachów ;)

Melindar PW
6 marca 2012, 22:59
Hey wszystkim! Chciałbym cos pokazac i zapytac sie o Wasza opinion. Lepiej jest z obrazkiem za jednostka czy z tym? Teraaz mi sie wydaje ze jest bardziej w Homm2 stylu...

www.melindar.deviantart.com/#/d4s1dl6

TrithTrithPozwoliłem sobie skorygować nawiasy w tagach na kwadratowe (czyli działające).

Matheo PW
7 marca 2012, 15:48
Wygląda to nieźle, tylko że jednostki na 1 i 3 poziomie. Są do siebie zbyt podobne. Zmień broń temu ludkowi na poziomie 4, np na halabardę, albo na topór. W zamku rycerskim, gdzie jednostki i tak są do siebie podobne, trzeba urozmaicać je, właśnie przez broń. Zamiast kusznika, może lepiej dać kapłana, albo gryfa?

witchking PW
7 marca 2012, 16:15
Gryf odpada bo jest u czarnoksiężnika zresztą chyba nie chcemy kopii 3 z gorszą grafiką ;p Zakapturzona jednostka przypominająca kapłana z 3 jest u czarodziejki i zwie się druidem. Trzeba by zrobić jakąś nową koncepcje kapłana a może kapłankę ;)

TrithTrithPost przeniesiony.
This one belongs here, I believe.

kolcz8p PW
7 marca 2012, 18:25
Lepiej jest z tłem z tyłu. A zamiast kusznika widziałbym kapłana z filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=Y0ZrWpvNqXs&list=PL8BBA58CCD75BF8AB&index=6&feature=plpp_video z 1:10

witchking PW
7 marca 2012, 19:08
Moim zdaniem jest zbyt podobny do druida;p

Melindar PW
7 marca 2012, 20:15
Problem jest w tym ze mister_kalu i inni nie chcieli aby kaplan byl poniewaz jest zabardzo podobny do druida. Gryf takze nie moze byc poniewaz nie chcieli aby byla jednostka latajaca w Zamku poniewaz wtedy by byla inna taktyka i nie bylo by tak jak w homm2. Tak przynajmniej zrozumialem ... Hmm moze cos bedzie dalo sie zmienic w Kuszniku, ale bron to nie jestem pewien.

AmiDaDeer PW
7 marca 2012, 20:47
Może coś na kształt arkebuzera?

W końcu broń palna w świecie Enroth istniała, a nawet mieliśmy w MM6 do czynienia (co prawda w nazwach, ale zawsze) z dragonami, tj. historycznie konnymi strzelcami.

Matheo PW
7 marca 2012, 21:08
No fakt zapomniałem że gryf już jest i faktycznie kapłan nie może być podobny do druida. Ale kapłan wcale nie musi być zakapturzony.

A może trochę patriotycznie co ;) Na jednostkę 1 poziomu kosinierów (z bitwy pod Racławicami) na poziomie 4 konnych kusznikow, palladyna przesunąć na poziom 6 a na poziomie 7 husar (Chodzi o husarie ;) Rycerz na koniu ze skrzydłami przyłączonymi do zbroi. Można by coś orginalnego dodać ;)

TopFunny525 PW
8 marca 2012, 17:20
Tylko, że wiesz. Trochę dużo z tym roboty. Dla nich najważniejszym priorytetem do dzisiaj jest ukończenie robionych miast, mowa tu przedewszystkim o:Mieście Wiedźmy,Mieście Heretyka, oraz przedewszystkim naprawieniu poważniejszych błędów.
Plus do tego. Musimy pamiętać, że autorzy pragną mieć czasami wolne, a zespół składa się z bardzo małej ilości osób. Dlatego sugeruje, aby najpierw ukończyli to co zaczęli, a następnie zaczęli się rzeczami drugorzędnymi. BTW. wiadomo już kiedy udostępnią Resztę Prac? Chciałbym zobaczyć czy poprawili już m.in.: Miasto wiedźmy. Napewno mi się spodoba.
And one more thing:
I'm Back!:D

Matheo PW
8 marca 2012, 21:17
Roboty nie było by tak dużo. Jednostce na poziomie 1 trzeba by tylko zmienić broń, na kose postawioną na sztorc. Na poziomie 4 zmiana będzie prosta. Wźiąść czempiona, czy jeźdzca (nie wiem jak się jednostka na poziomie 6 nazwa) zamiast rycerza z kopią posadzić tam kusznika. Wykorzystać stworzoną już animację poruszania się tego rumaka i animacje strzelania kusznika. Staty też można skopiować. Palladynowi po przesunięciu tylko zmienić statystyki i koniec. A Husara można zrobić z istniejącego jeźdźca, dodając mu skrzydła, i zmieniając trochę wygląd. Praktycznie żadnej jednostki nie trzeba by robić od podstaw, a w efekcie powstał by bardzo orginalny zamek. Z jednostkami, tworzącymi swoisty klimat ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 49 - 50 - 51
temat: [ERA/dodatek] The Succession Wars

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel