Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
1 grudnia 2010, 01:54
Polecam teraz wejść jeszcze raz do działu jednostek i kliknąć na którąś z grafik - można sobie urządzić fajny pokaz slajdów ;)

(a jest to efekt uboczny wprowadzania mechanizmu galerii)

Zaratustrian PW
2 grudnia 2010, 10:11
W krótkiej historii frakcji jest pewien błąd, mianowicie Klaus specjalizuje się w kawalerzystach a nie w trenowaniu.

f!eldf!eldCorrected. Dzięki, rozpęd :/

Alamar PW
2 grudnia 2010, 11:19
Galeria dodana, choć brakuje w niej wielu grafik. Na razie jest w trakcie testowania i wciąż mogą nastąpić zmiany.

OGARexs PW
22 grudnia 2010, 21:58
Witam znowu. Chciałbym zwrócić uwagę że nie ma jeszcze informacji o frakcji orków [jeśli szanowni panowie z Ubisoftu(czytaj panowie niszczący sage HoMM)jeszcze jej nie ujawnili to przepraszam).

ewerlordxp PW
4 stycznia 2011, 12:52
Troche krytyki choć to mój pierwszy post
Chociaż jednostki na artach prezentują sie nawet ładnie i klimatycznie to jednocześnie zalatuje od nich przepakerowaniem.
Podstawowa jednostka ludzi jednocześnie dźwiga wielka tarcze i włócznie, dodatkowo ubrana w zbroje płytową.
Hełm marksmana ma tego orzełka na czubku żeby przeciwważyć podniesioną kuszę.
Ludzkie jednostki Haven to jakieś supermutanty na miare żołnierzy imperatora z W40K.
Anioł z dwoma mieczami jak jedi wygląda bardziej mangowato niż w części 5.
Matka roju zalatuje pewnym bossem z Dragon Age'a.
Okaleczyciel przypomina bone fienda Hellgate: london.
A ravagera widziałem już chyba w najnowszym disciplesie.
Z drugiej strony frakcja orków zapowiada się ciekawie.
Wyglądem przywodzą na myśl plaemiona afrykańskie-południowoamerykańskoprekulumbijskie.
Najgorzej zapowiada się moim zdaniem frakcja nieumarłych która wydaje się taka nijaka.
Wyglądem przypominają skryżowanie nekronów z W40K z nieumarłymi z warcrafta 3.

Sawyer PW
4 stycznia 2011, 17:19
UP@ Nie zgadzam się, teraz jednostki wyglądają poważniej, a to że anioł jest przepakowany to taki zabieg, dużo zwykłych graczy lubi świetnie świecące anioły, który sadzą takie combo że klękajcie narody.

Jednostki są pomysłowe i to właśnie jest duży plus, mam dość tych samych jednostek, coś nowego się przyda!
I jak już dużo razy mówiłem, dalsze narzekanie na UBI nie ma już większego sensu, więc ludzie, cieszcie się tym co macie, albo zawieście całkowicie na HoMM I-III czy jak kto woli I-IV...

vinius PW
4 stycznia 2011, 18:50
A ja się zgadzam z ewerlordemxp (tak się Twój nick poprawnie odmienia?), jak się nie wie, co dać do gry, to się za bardzo kombinuje i takie pokraki wychodzą. Z tego wynika, że dawniej, gdy imperia były mniejsze i słabsze, to się składały z silniejszych (przynajmniej wizualnie) i liczniejszych oddziałów, niż potem.

PS. Ale mimo tego jednostki Przystani czy jak to się tam zwie wyglądają imponująco.

Acid Dragon PW
4 stycznia 2011, 22:14
Cytat:
I jak już dużo razy mówiłem, dalsze narzekanie na UBI nie ma już większego sensu, więc ludzie, cieszcie się tym co macie, albo zawieście całkowicie na HoMM I-III czy jak kto woli I-IV...

To akurat nie wydaje mi się prawdą. Narzekanie w postaci wyrażania swej opinii MA sens. Jeśli ktoś uważa, że jednostki są "przepakowane", źle narysowane, zbyt mangowe, czy po prostu "nie takie fajne jak w H3", to jest to jego prywatna opinia, którą ma prawo wyrazić. Powiem więcej - twórcy powinni się z takimi opiniami również liczyć! Wszak to mówi ich "rynek" na daną grę, a przynajmniej jego część. Nawet jeśli takie "narzekanie" nic nie zmieni teraz, to może będzie pamiętane przy tworzeniu dodatków lub następnych części.

Sensu raczej nie ma właśnie pasywne przyjmowanie wszystkiego, co nam podadzą.

Jeśli zaś chodzi o jednostki, to moje odczucia są ambiwalentne.

Z jednej strony fajnie, że jest tyle nowości - zwłaszcza po H5, w którym zestawy jednostek w dużej części (5 z 8) były niemalże kopią miast z H3.
Z drugiej - czy aby nie za dużo? Czy gra bez tytanów i czarnych smoków nie odbiega już za bardzo od tradycji HoMM?

Z jednej strony - w mojej opinii jednostki wyglądają poważniej i mniej mangowato niż w H5. No owszem, zdarzają się przekombinowania jak przerośnięte miecze u wampirów, czy kusze u kuszników, ale jest to dla mnie do przeżycia.
Z drugiej - wampir w pełnej zbroi, pstrokate harpie, zebro-centaurki, czy wielka kula mięsa z jednym okiem nie są moimi wyobrażeniami tych jednostek.

Nerevar PW
17 lutego 2011, 17:36
Mam pytanie odnośnie galerii - da się odwrócić kolejność wyświetlania grafik (w sensie, że najnowsze będą na górze strony a stare na dole)? Jest to system nieco wygodniejszy dla kogoś, kto przegląda galerię nieregularnie - nie musi ciągle przewijać wcześniej widzianych screenów...

PS http://img15.imageshack.us/img15/6624/h6volcano.jpg

Acid Dragon PW
17 lutego 2011, 20:24
Pomyślimy nad tym.

Jednakże wyświetlanie od najnowszych miałoby sens chyba tylko w przypadku screenów ze względu na "screeny dnia". W przypadku szkiców, a zwłaszcza jednostek odwrócenie kolejności byłoby raczej nonsensem. Pytanie więc, czy chcemy robić takie zamieszanie, żeby w bardzo podobnie wyglądających galeriach było raz tak, a raz inaczej.

Dru PW
17 lutego 2011, 21:45
Czy w takim razie nie można dodać opcji sortowania do galerii ? Czy za wiele roboty się z tym wiąże ?

EDIT: dzięki za zauważenie literówki ;)

Acid Dragon PW
17 lutego 2011, 22:11
Nie, nie będę w bazie danych dla każdego użytkownika zapisywał jak chce wyświetlać każdą galerię.

Nerevar PW
17 lutego 2011, 23:29
Cytat:
W przypadku szkiców, a zwłaszcza jednostek odwrócenie kolejności byłoby raczej nonsensem.

Czy ja wiem, czy byłoby to takim problemem w przypadku szkiców? Co tam powoduje, że muszą być w tej, czy w innej kolejności? Z jednostkami zgadzam się całkowicie - ale tu z kolei nie jest potrzebne takie sortowanie - liczba grafik jednostek w porównaniu z ilością screenów (a zapewne i innych szkiców) to małe piwo (bezalkoholowe).

PS - Kiedy można się spodziewać opisu orków zrobionego na wzór i podobieństwo tych 3 istniejących? ;)

DługouchaDługouchaNo właśnie, KIEDY? :P


f!eldf!eldKIEDYŚ.

Haregar PW
18 lutego 2011, 17:17
Jak widzę w końcu zobaczyliśmy okładkę gry Heroes of Might & Magic 6. Powiem tak, wygląda bidno jeśli patrzeć na poprzednie serie, ale no nic - liczy się zawartość, która (miejmy nadzieję) będzie grą dobrą i godną nazywać siebie szóstą częścią tego cyklu gier strategicznych z uniwersum Mocy i Magii.

Gangrena7 PW
20 lutego 2011, 10:57
W tym tygodniu ukazał się screen z wejściem do podziemi i na tym screenie ukazana została jednostka neutralna(?). Myślicie, że to feniks? Bo ten drobny szczegół jakoś nie daje mi spokoju. xD

Alamar PW
20 lutego 2011, 11:49
Kąt kamery oraz oddalenie jest takie, że nic nie widać. Może to być furia, może coś innego, ale raczej nie feniks, bo ten miał być błękitny.

Gangrena7 PW
20 lutego 2011, 13:49
Furia ma inny kolor. Ale też na początku się nad nią zastanawiałem, patrząc na tą jednostkę. Może uznali, że jednobarwny feniks będzie zbyt monotonny? Okaże się niebawem, co to za stworzonko. :]

AmiDaDeer PW
20 lutego 2011, 13:50
A według mnie to jest najzwyklejszy w świecie gryf. :P

Trith PW
20 lutego 2011, 13:58
@Hobbit - Chodzi o to na tej małej wysepce w lewym dolnym rogu, a nie to obok bohatera.

A moim zdaniem to na pewno nie jest Paradzidolotnia. :P

AmiDaDeer PW
20 lutego 2011, 14:02
A, to... Nie lubię dużych rozdzielczości. :P

Żywiołak albo bardzo dziwny feniks. Ewentualnie jakieś totalne dziwactwo.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [wbity] Dział HVI w Grocie - opinie i komentarze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel