Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nowe artefakty
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8

Lord Pawello PW
26 sierpnia 2006, 09:17
Wystarczy, że rzuci się na grupę strzelców i już jest rzeźnia niesamowita. Wg mnie totalne przegięcie. :)

Seener PW
29 sierpnia 2006, 15:11
Mam propozycję. Wg mnie kapelusz Admirała składa się ze zbyt małej ilości elemętów. Przydało by się dołożyć jeszce jeden elemęt- sekstans. Jako pojedynczy art zwiększał by zasięg bohatera na morzu albo co.

fasol PW
7 października 2006, 12:26
Ja mam pomysł na artefakt. Nazywa się on List Króla który by podczas każdej bitwy przywoływaływał losową ilość kawalerii, krzyżowców lub mieczników. Oczywiście nie jednocześnie. W WoGu jest już taki artefakt, ale on przywołuje smoki, a ten po prostu zwoływałby pospolite ruszenie.

MCaleb PW
7 października 2006, 13:38
No to może i ja dorzucę trzy grosze.
Żelazny List - gdy zostaniemy zaatakowani i mamy takowy w ekwipunku, to możemy się poddać za darmo i wrócić do zamku wraz z całą armią (oczywiście do tawerny), a owy list zniknąłby z ekwipunku. Oczywiście na mapie nie może się znajdować więcej niż jeden.

vinius PW
7 października 2006, 16:44
Niezły pomysł z żelaznym listem. Tylko jedno: nie ucieczka, a taktyczny odwrót ;) !

Adziq PW
7 października 2006, 17:18
Co do żelaznego listu, to można go zawsze u sprzedawcy artefaktów nabyć :P.

Altair PW
7 października 2006, 21:32
Żelazny list? Wiem jak napisać do tego skrypt. Tylko który artefakt miałyby nim być?
Przydałoby się w Wogu więcej pustych artefaktów. (jak się domyślam tu także obowiązuje limit 256) Trochę nowych ksiąg, kul, naszyjników.
Ja mam ciekawy pomysł na artefakt chroniący przed spowolnieniem oraz inny pozwalający wskrzeszać smoki (zaklęciem oczywiście)
Można w prosty zresztą sposób stworzyć za pomocą ERM artefakty chroniące przed dowolnymi zaklęciami oraz chorobami, paraliżem, postarzaniem, toksyczną chmurą... itd.

Acid Dragon PW
7 października 2006, 21:34
wykorzystaj róg..... nazwie się to "róg Erathii" albo "róg ambasadora" czy coś...

Seener PW
8 października 2006, 13:22
A dlaczego musiał by on być tylko jeden na mapie? Przecież był by zakwalifikowany pewnie jako art3, czyli o dużej mocy, a takich jest jest na mapie nieraz więcej niż jeden. Chociażby w utopiach.

Altair PW
9 października 2006, 02:05
Róg ambasadora... proszę oto skrypt
Jeśli kogoś zainteresuje to mogę go dopracować. (Chociaż jest w zasadzie ukończony)
Aby skorzystać z tego artefaktu należy go mieć w aktywnym ekwipunku i podczas walki z wrogim bohaterem wybrać "poddanie się".

Helboy PW
5 listopada 2006, 17:47
Pierścień Dusz - Po walce duchy, które zostały zwerbowane podczas walki zostają w twojej armii.
UWAGA: Po straceniu tego artefaktu (daniu go innemu bohaterowi lub poddaniu się) wszystkie duchy uciekają.

avatar PW
6 listopada 2006, 09:03
Rozumiem, że ten artefakt ma działać w Nowych Ulepszeniach Acida. W normalnym WoGu duchy nigdzie się nie wybierają...

AmiDaDeer PW
6 listopada 2006, 15:44
Lekka modyfikacja pomysłu Helboya:

Pierścień dusz
Przed walką wszystkie duchy na polu bitwy zostaną zwerbowane do armii posiadającego ten pierścień.
UWAGA: W przypadku utraty pierścienia wszystkie duchy uciekają. Jeżeli dojdzie do bitwy, w której obaj bohaterowie mają te pierścienie - nic się nie dzieje.

PS. Przepraszam za transfer

Helboy PW
12 listopada 2006, 17:16
Nie mam do ciebie żalu Hobbicie a nawet dziękuje za to, ale mam pomysł na nowy artefakt łączony:
Sokole oko-(Wygląd podobny do ikonki uruchamiający grę Wog) Składa się on z 3 artefaktu dających procęty do Sokolego wzroku. Gdy ma się go w aktywnym ekwipunku (jedno z miejsc na różne artefakty) bohater, który posiada artefakt po wygranej poznaje wszystkie zaklęcia, jakie wróg miał w swojej księdze czarów nawet te, które działają na mapie przygód.

BUS PW
21 listopada 2006, 12:18
Oto moje propozycje:

1.Hełm rycerski:(dla bohatera)dodaje 2 punkty obrony
2.Amulet świętości:(dla bohatera)jeden na mapie, jednostki bohatera otrzymują o połowę mniej obrażeń od stworów z Inferno
3.Arondight(miecz):(dla bohatera)zwiększa atak o 4 i daje +2 do morale
4.Zbroja Shauli:(dla bohatera)dodaje 4 punkty obrony oraz zwiększa poziom płatnerstwa o 1 wzwyż
5.Magiczny miecz:(dla bohatera)jednostki dowodzone przez bohatera są pod wpływem błogosławieństwa, zwiększa atak i obronę o 3, możliwość wskrzeszenia pojedyńczego oddziału
6.Excalibur:(dla bohatera)jeden na mapie, zwiększa atak o 5 i dodaje jednostkom bohatera 5 wytrzymałości

avatar PW
22 listopada 2006, 07:47
Ja też mam pomysł na nowy artefakt: procęty - czyli skrzyżowanie procy i hmm... łuku? :)

Chapeau-bas Hellboyu :]

tymolord PW
15 grudnia 2006, 15:54
Jak zmienić wygląd danego artefaktu na niestandardowy?

AmiDaDeer PW
15 grudnia 2006, 17:33
Podmienić pliki DEF w h3sprite.lod.
Użyj ResEdita oraz jeszcze jakiegoś programu.

tymolord PW
15 grudnia 2006, 18:22
W SoD były jakieś 3 artefakty, które zostały usunięte. Gremlin, Czeski fan Heroes, odkrył je na nowo. Jak je złożyć?

avatar PW
15 grudnia 2006, 19:32
Nie da się, gdyż:

- te złożone artefakty nie mają własnej grafiki.
- aby złożyć artefakt, gra musi o tym wiedzieć, a więc musi zawierać w sobie odpowiedni fragment kodu źródłowego, a takiego (chyba) nie ma. To co odkrył ten pan, to pozostałość po nie zrealizowanym pomyśle, przez nieuwagę nieusuniętym z gry. Podobnie jak grafika, która w WoGu służy jako Market of Time.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
temat: [H3/różne] Nowe artefakty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel