Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Wioska
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Pewu PW
5 sierpnia 2010, 13:01
Więc tak - jestem nowy, chciałbym powiedzieć, że mam fajny pomysł na moda - podmieniającego Bastion na Wioskę (Coś takiego jak Cytadelę podmienia Grove). Tylko mój Resedit nie działa mi poprawnie - nic się nie dzieje, gdy klikam rozpakuj pojedynczy plik. Do tego nie wiem za bardzo jak podmieniać jednostki, statusy itp.

Czy mógłby się ktoś przyłączyć i np. przesłać mi defy jednostek niektórych...?
Na dobry początek jednostka Nicpoń, Huncwot oraz Wilk, Dziki Wilk. (Wystarczy przesłać mi wszystkie klatki Niziołka i Wilczego Jeźdca, i Wilczego Rycerza)

Z góry dzięki <: )

Trith PW
5 sierpnia 2010, 13:45
Nie chciałbym być nieuprzejmy, wredny, lub gasić czyjegoś zapału do pracy, ale ostrzegam, że podmiana miasta to rzecz nadzwyczaj trudna i wymaga sporego doświadczenia i wiedzy w kwestii modyfikowania H3. Stwierdzam to jako oficjalny członek New Grove Teamu.

Polecam na początku zapoznać się z różnymi instrukcjami, które krążą po sieci...
Tu jest kilka przydatnych. Oczywiście musisz znać angielski lub użyć jakiegoś internetowego translatora.

A jeszcze co do problemów z ResEditem - ten program ma jakiś dziwny błąd przy wyciąganiu plików z *.lod. Polecam MMArchive. Podobny w obsłudze, ale znacznie wygodniejszy i w dodatku można tym przeglądać również pliki zasobów gier Might and Magic 6-8 jeśli dobrze pamiętam.

Sawyer PW
5 sierpnia 2010, 14:09
Pewu jak by ci to powiedzieć...
Nie trudź sobie głowy miastami samemu to zrobisz w rok a w teamie (Grove team) w pół roku.
Opłaca się? Chyba nie.
Lecz jak chcesz to rób, ale ja z góry ostrzegam, bo wymiotuję już plazmą po tych "miastach".

Pewu PW
5 sierpnia 2010, 14:51
Właśnie przy okazji chciałem się zapytać czy jest ktoś chętny do współpracy :)
Aha, i dzięki za program i poradnik.

Sawyer PW
5 sierpnia 2010, 15:55
Dobra, zrobię to i nauczę cie parę trików do robienia modów/miast.

Dragonar PW
5 sierpnia 2010, 22:03
Kamixo:
Nie trudź sobie głowy miastami samemu to zrobisz w rok a w teamie (Grove team) w pół roku.
Członków było około dziesięciu, więc samemu to raczej ponad 5 lat. ;P
A co do pracy w zespole - to zależy również od tego jaki zespół jest. Z jednymi ludźmi można miasto zrobić w 8 miesięcy, z drugimi 8 lat. :P
temat: Wioska

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel