Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA] Skrypty ERM
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 81 - 82 - 83

Altair PW
1 marca 2007, 14:31
Skrypt na wynajmowanie bohatera już przecież podałem. A jeśli chcecie tworzyć skrypty - misje to chyba lepiej zastosować strażników misji. Oto skrypt na wynajmowanie bohatera za surowce:

ZVSE

!?OBx/y/p&1000;
!!VRv10:Csurowiec/ilość;
!!PO998:V1/?y3;
!!HE-1:O?y2;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y3<1:Q3/v10/v11/2^Bohater x dołączy do ciebie za [ilość, rodzaj surowca]. Zgadzasz się?^;
!!VRv4:S0;
!!VRv4&3/y4>=v11:S1;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&3/y4>=v11:R-1/v10/dy20;

!!HEn&y3<1/v4=1:Px1/y1/p1 Oy2;
!!UN&y3<1/v4=1:R1;
!!PO998&v4=1:V1/1;

Gdzie:
x, y, p - współrzędne obiektu
surowiec - numer surowca (0 - drewno, 7 - Mithril)
ilość - ilość surowca
n - numer bohatera
x1, y1, p1 - miejsce gdzie pojawi się wynajęty bohater

Przypominam, że aby gra działała poprawnie i aby "nie kraść" wrogom bohaterów bohater który ma "przebywać" w tym obiekcie musi być wyłączony w edytorze.

Dlaczego w skrypcie nie ma "opcjonalnego artefaktu"? Powodów jest kilka.
Pierwszym z nich jest fakt iż istnieją wspomniane na początku chatki misji.
Drugi jest taki, że "trudno" jest poprawnie usuwać artefakty z sakwy bohatera.
Trzeci powód to długość takiego skryptu. :)

EDIT: Tymolordzie o specjalnościach bohaterów już było. A własnych obrazków do specjalności NIE DA się dodawać.


Kwasiaż PW
1 marca 2007, 18:52
Altair, prosiłbym o skrypt dzięki któremu nastąpi podane wydarzenie czasowe:idziesz do konkretnego miejsca, (w tym przypadku przerobiony pewnym patchem chłop)ze zdarzeniem czasowym i wyświetla się informacja:,, Za 5 kamieni dostaniesz 10 sągów drewna" po czym przynosisz 4 kamloty w miejsce z niegdysiejszą informacją ale wyświetla się tylko informacja,, za mało", i tak za każdym razem kiedy przyniesiesz za mało kamieni.

Mithrandir PW
1 marca 2007, 22:33
Altair, wiem, że podałeś i o strażnikach misji też wiem ( trudno nie wiedzieć). Z tym artefaktem tak tylko pytałem. A przyznasz, że ten skrypt na wynajmowanie bohatera za kasę jest trochę dłuższy niż prościutki "wchodzisz do obiektu, pojawia się heros". I właśnie dlatego poprosiłem Cię o pomoc. Wdzięcznym Ci bardzo, zwłaszcza, że teraz znam już wszystkie skrypty, które mi potrzebne do zrobienia kampanii.

EDIT: A żeby nie było absolutnego offtopu, zapytam jeszcze z czystej ciekawości, czy jest możliwy taki skrypt, który pozwoliłby budować na mapie miasta po p-kliknięciu + jakiś klawisz w dowolnym miejscu (oczywiście z jakimiś tam ograniczeniami ilościowymi, żeby sobie nie budować zamków na setki)? Broń Boże nie proszę o taki skrypt, tylkom po prostu ciekaw, czy takie coś w ogóle jest możliwe.

tymolord PW
3 marca 2007, 21:43
Jest coś o umiejętnościach, ale niestety nieza bardzo to rozumiem :( Czy mógłbyś mi to napisać? Czyli bohater na początku bitwy pozbywa się podobnie jak żyw. kosmosu pozbywa się 25% oddziałów wroga. Ta specjalność nazywa się "szał bojowy" i ma znaczek taki sam, jak "Atak".

Jeszcze coś: Stoi sobie w danym miejscu rdzawy smok. Chciałbym żeby był strażnikiem misji i chciał mithril, bo normalnie tego nie mogę ustawić w edytorze map. Jak to zrobić?

EDIT: Jeszcze o coś chcę się zapytać: Do areny po wejściu wyświetla się komunikat (z obrazkiem): "Czy chcesz powalczyć?" i coś tam dalej, jeśli się zgodzimy to walczymy z losowym przeciwnikiem. Po wygranej walce możemy wybrać nagrode:
Jeśli walczyliśmy z potworem I poziomu mamy do wyboru 1 p. ataku lub 1 obrony,
Jeśli z potworem II poziomu 2 punkty ataku lub obrony, itd. Jeśli to z poziomami jest niemożliwe to odpada.

Z góry dzięki.

Altair PW
4 marca 2007, 13:07
Po kolei:
Kwasiaż>>>>Altair, prosiłbym o skrypt dzięki któremu nastąpi podane wydarzenie czasowe:idziesz do konkretnego miejsca, (w tym przypadku przerobiony pewnym patchem chłop)ze zdarzeniem czasowym i wyświetla się informacja:,, Za 5 kamieni dostaniesz 10 sągów drewna" po czym przynosisz 4 kamloty w miejsce z niegdysiejszą informacją ale wyświetla się tylko informacja,, za mało", i tak za każdym razem kiedy przyniesiesz za mało kamieni.

Oto wspomniany skrypt:

ZVSE

!?OBx/y/p&1000;
!!VRv10:C2/5/0/10;
!!PO998:V1/?y3;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y3<1:M^Za 5 kamieni dostaniesz 10 sągów drewna.^;
!!IF&y4!!IF&y4>=v11/y3<2:M^Proszę oto drewno.^;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&y4>=v11/y3<2:R-1/v10/dy20 R-1/v12/dv13;

!!PO998&y3<2:V1/1;
!!PO998&y4>=v11:V1/2;
!!OB998:S;

gdzie:
x, y, p - współrzędne obiektu


Mithrandir>>>>>A żeby nie było absolutnego offtopu, zapytam jeszcze z czystej ciekawości, czy jest możliwy taki skrypt, który pozwoliłby budować na mapie miasta po p-kliknięciu + jakiś klawisz w dowolnym miejscu (oczywiście z jakimiś tam ograniczeniami ilościowymi, żeby sobie nie budować zamków na setki)? Broń Boże nie proszę o taki skrypt, tylko po prostu ciekaw, czy takie coś w ogóle jest możliwe.

Możliwy jak najbardziej :) W edytorze map obowiązuje limit czterdziestu kilku. Na mapie natomiast nie można dodać więcej niż 100 miast za pomocą ERM.



Tymolord>>>>>Stoi sobie w danym miejscu rdzawy smok. Chciałbym żeby był strażnikiem misji i chciał mithril, bo normalnie tego nie mogę ustawić w edytorze map. Jak to zrobić?

Najpierw używając zaawansowanych opcji obiektu (patch do edytora) należy tabliczce nadać wygląd smoka. Można do tego użyć też LERM. Potem wystarczy nieco zmodyfikować skrypt który stworzyłem dla Kwasiaża:

ZVSE

!?OBx/y/p&1000;
!!VRv10:C7/ilość;
!!PO998:V1/?y3;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y3<1:M^Za %V11 mithrilu możesz przejść.^;

!!IF&y4>=v11:M^Możesz przejść.^;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&y4>=v11:R-1/v10/dy20;



!!PO998&y3<2:V1/1;
!!UN&y4>=v11:Ov998/v999/v1000/1;
!!OB998:S;

x, y, p - współrzędne obiektu
ilość - ilość Mithrilu


Tymolord>>>>Jest coś o umiejętnościach, ale niestety nie za bardzo to rozumiem :( Czy mógłbyś mi to napisać? Czyli bohater na początku bitwy pozbywa się podobnie jak żyw. kosmosu pozbywa się 25% oddziałów wroga. Ta specjalność nazywa się "szał bojowy" i ma znaczek taki sam, jak "Atak".
Jeszcze o coś chcę się zapytać: Do areny po wejściu wyświetla się komunikat (z obrazkiem): "Czy chcesz powalczyć?" i coś tam dalej, jeśli się zgodzimy to walczymy z losowym przeciwnikiem. Po wygranej walce możemy wybrać nagrodę:
Jeśli walczyliśmy z potworem I poziomu mamy do wyboru 1 p. ataku lub 1 obrony,
Jeśli z potworem II poziomu 2 punkty ataku lub obrony, itd. Jeśli to z poziomami jest niemożliwe to odpada.


W tym temacie tak skomplikowanych skryptów nie umieszczam (z różnych powodów).
Pomagam jedynie pisać proste skrypty. Bardziej zaawansowane mogę poprawić jeśli coś nie działa, ale musisz zacząć je pisać w końcu sam.



Kwasiaż PW
4 marca 2007, 14:10
Dzięki za skrypt Altair, mam jeszcze jedno pytanie, czy mógłbyś przygotować dla mnie skrypt dzięki któremu jedno zdarzenie czasowe niweluje drugie, czyli np.:
mamy dwa zdarzenia czasowe które zawierają tę samą treść, wchodzimy w jedno, wyświetla się jakaś wiadomość np. "Zabić", a drugie przez to znika.

tymolord PW
4 marca 2007, 15:03
Wielkie dzięki Altair. Ale coś tu jest nie tak. Tylko co?

ZVSE

!?OB12/26/0&1000;
!!VRv10:C7/11;
!!PO998:V1/?y3;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y3=v11:M^Możesz przejść.^;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&y4>=v11:R-1/v10/dy20;



!!PO998&y3>=v11:Ov998/v999/v1000/1;
!!OB998:S;

I jeszcze jedno: Co do areny to jednak nagroda odpada. Mógłbyś napisać na arene (koloseum)? Czyli wchodzimy, koleś pyta się czy chcemy walczyć, czy nie. Jak "Tak" to walczymy z losowym potworem. Oczywiście arena nie traci swojej dawnej funkcji.



Altair PW
4 marca 2007, 15:40
>>>>Dzięki za skrypt Altair, mam jeszcze jedno pytanie, czy mógłbyś przygotować dla mnie skrypt dzięki któremu jedno zdarzenie czasowe niweluje drugie, czyli np.:
mamy dwa zdarzenia czasowe które zawierają tę samą treść, wchodzimy w jedno, wyświetla się jakaś wiadomość np. "Zabić", a drugie przez to znika.


Zdarzenie lokalne, jeśli już(czasowe to co innego). Do wykasowania jednego zdarzenia po wejściu do innego zdarzenia wystarczy krótki skrypt:

!?LEx/y/p;
!!OBx1/y1/p1:T0;

gdzie:
x, y, p - współrzędne zdarzenia
x1, y1, p1 - współrzędne zdarzenia do skasowania.


Tymolordzie poprawiłem skrypt (twoją modyfikację):

ZVSE

!?OB12/5/0&1000;
!!VRv10:C7/11;
!!PO998:V1/?y3;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y4>=v11:M^Możesz przejść.^;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&y4>=v11:R-1/v10/dy20;

!!UN&y4>=v11:Ov998/v999/v1000/1;
!!OB998:S;

Jeśli natomiast chodzi o skrypt na arenę to jest w poradniku ERM wystarczy zmienić numer obiektu i dodać linijkę na losowanie: np.

!!VRv8:S0 R100;

W zmiennej v8 będzie numer wylosowanej jednostki.

Nemomon PW
9 marca 2007, 19:18
Cześć wszystkim. Miałem tutaj konto (dawno temu), ale coś się z nim stało, więc założyłem nowe. Kiedyś próbowałem coś tworzyć skryptami ERM, ale zagubiłem się na flagach i zmiennych. Czy mógłby ktoś napisać skrypt, że chłop na pozycji x/y/z ma umiejętności: atakuje dwukrotnie, atakuje przyległe jednostki, powstrzymuje kontratak oraz zawsze kontratakuje? Szczególnie zależy mi na tym ostatnim, gdyż resztę prędzej czy później sobie przypomnę, ale nigdy nie znalazłem aby można było dodać jednostce umiejętność wielokrotnego kontratakowania. I jeszcze dwie sprawy. Jedna tyczy się właśnie dodawania jednostce umiejętności. Jeden z programów dodawanych do WoG'a (nie pamiętam już nazwy) sumował wszystkie wartości odpowiedzialne za w/w umiejętności (komenda #MA:X) i tworzył skrypt z taką właśnie wartością, podczas gdy na jakiejś ściąganej mapie wszystkie umiejętności były porozdzielane. Chciałem się więc zapytać, czy jest różnica, czy każda umiejętność jest zapisana osobno, czy można zsumować dane wartości i zapisać je w jednym skrypcie?
Drugą rzeczą, którą chciałbym poruszyć, to w jaki sposób mogę usunąć napis:
STRINGS WAS NOT FOUND? Pojawia mi się on na większości lub na wszystkich WoG'owskich jednostkach.

I jeszcze jedna prośba. Czy mógłby ktoś napisać skrypt, aby Ronald miał specjalizację Chłopów, która dawałaby, że chłopi dostają 10 do ataku i obrony, 7 do żywotności, 4 do szybkości oraz codziennie 1 sztukę złota, za każdego chłopa.? Oraz ewentualnie, jakby się dało, że bohater zwiększa populację chłopów w danym (X/y/z) mieście o 100% (bo chciałem zrobić miasto chłopów).

EDIT: Dzięki Altair.

tymolord PW
10 marca 2007, 15:44
ZVSE

!?OB26/12/0&1000;
!!VRv10:C7/11;
!!PO998:V1/?y3;
!!OW:R-1/v10/?y4;
!!IF&y3=v11:M^Możesz przejść.^;
!!VRy20:S0-v11;
!!OW&y4>=v11:R-1/v10/dy20;

!!UN&y4>=v11:Ov998/v999/v1000/1;
!!OB998:S;

Co tu jest znowu nie tak? Jak wchodzę w smoki to wyświetla się kom. "za 11 sztabek..." a potem smoki ze mną walczą. Udało mi się wreszczie zrobić własny skrypt na arene, ale nie działa tak jak chcę. Jak wchodzę to walczę z krasnoludami, a chciałbym walczyć z kimkolwiek innym za każdym razem.

EDIT:

ZVSE

!?OB4/0;
!!HE-1:Tv998/v999/v1000/v8/50;

Jak go zmodyfikować, aby była zupełnie losowa jednostka, i żeby za każdym razem był wybur punktów ataku lub obrony?

EDIT: Jeszcze jedno: jak tu przypisać obrazek (własny, rzecz jasna)?


Altair PW
10 marca 2007, 19:37
>>>>Cześć wszystkim. Miałem tutaj konto (dawno temu), ale coś się z nim stało, więc założyłem nowe. Kiedyś próbowałem coś tworzyć skryptami ERM, ale zagubiłem się na flagach i zmiennych. Czy mógłby ktoś napisać skrypt, że chłop na pozycji x/y/z ma umiejętności: atakuje dwukrotnie, atakuje przyległe jednostki, powstrzymuje kontratak oraz zawsze kontratakuje? Szczególnie zależy mi na tym ostatnim, gdyż resztę prędzej czy później sobie przypomnę, ale nigdy nie znalazłem aby można było dodać jednostce umiejętność wielokrotnego kontratakowania.

Program którym dodawałeś umiejętności jednostkom nazywa ERM Script Master. Co do dodawania umiejętności to jest pewien problem. Najprościej można ustawiać umiejętności globalnie. Działa to na wszystkie jednostki na mapie. Można owo globalny skrypt ograniczyć tylko do danych współrzędnych:

ZVSE

!?BA0;
!!MA:X139/16;
!!MA&v998=x/v999=y/v1000=p:X139/622608;

Gdzie w miejsce x, y, p należy wpisać współrzędne chłopa.
Nie ma znaczenia czy dodajemy umiejętności oddzielnie czy razem.

Można oczywiście napisać bardziej skomplikowany skrypt dodający jednostkom umiejętności na polu bitwy. Wtedy możliwe jest o ile pamiętam dodanie umiejętności zawsze kontratakuje. Taki skrypt nie będzie działał na AI i jest znacznie bardziej skomplikowany.
Co zaś tyczy się specjalizacji bohaterów to opisałem to w poradniku ERM (adres strony w profilu). Oto drugi skrypt o który prosiłeś:

ZVSE

!#HE152:X4/139/a/o/z;

gdzie:
a - premia do ataku
o - premia do obrony
z - premia do zadawanych obrażeń

Skrypt na płacenie podatków przez chłopów także znajduje się na mojej stronie.
Co do innych problemów to jest od tego inny temat.


>>>>>>Udało mi się wreszcie zrobić własny skrypt na arenę, ale nie działa tak jak chcę. Jak wchodzę to walczę z krasnoludami, a chciałbym walczyć z kimkolwiek innym za każdym razem.

Zacznę od tego Tymolordzie, że powinieneś swoje pytania napisać w jednym poście. Proszę więc o ich połączenie. Skrypt na arenę jest naprawdę prosty i można do tego dojść samemu (szczególnie, że podałem składnię na generowanie liczb losowych:

ZVSE

!?OB4/0;
!!OB998:C?y2;
!!HE-1:V7/y2/0;
!!VRv8:S0 R100;
!!HE-1:Tv998/v999/v1000/v8/50;

Na inne twoje pytania już udzielałem ci odpowiedzi (np. o własnych obrazkach).

Mithrandir PW
11 marca 2007, 13:24
A niech to! Mam jeszcze jedną sprawę. Taki super skrypt kiedyś tu był podany:
ZVSE

!?OB54/12;
!!HE-1:A2/129/?y2/?y3;
!!MO998&y3>0:R0;

Sprawia on, że do bohatera, który ma Anielski Sojusz dołączają wszystkie anioły na mapie. Czy da się zrobić tak, żeby dołączały do niego również archanioły i serafiny? Próbowałem coś z tym kombinować ale składnia była niewłaściwa.

EDIT do Altaira: Heh, dzięki, myślałem, że wystarczy dodać same wyzwalacze ze zmienionym numerem stworzenia ale działał tylko jeden wyzwalacz. Często tak mam, ze najprostsze rozwiązania przychodzą mi do głowy ostatnie.

Altair PW
11 marca 2007, 14:00
Dlatego, że kombinujesz tam gdzie nie trzeba :P
A wystarczy zmienić podtyp obiektu w !?OB.
Samo !?OB54 określa odwiedzenie każdego potwora na mapie.
Natomiast liczba po tym określa typ jednostki 12 to anioł, 13 archanioł, 150 serafin czyli:

ZVSE
!?OB54/12;
!!HE-1:A2/129/?y2/?y3;
!!MO998&y3>0:R0;

!?OB54/13;
!!HE-1:A2/129/?y2/?y3;
!!MO998&y3>0:R0;

!?OB54/150;
!!HE-1:A2/129/?y2/?y3;
!!MO998&y3>0:R0;


lordpiorunow PW
13 marca 2007, 16:10
altair a czy moglbys dac link na liste stworzen np.nomad ma 142 a...

Trang OulTrang OulERM help!

AltairAltairW poradniku ERM jest także kompletna lista stworzeń.

Cichy PW
17 marca 2007, 18:19
Przyszedł mi do głowy taki pomysł (związany z palcami rąk :P)

Bohaterowie mogą nosić:
- bez umiejętności mądrość 2 pierścienie
- z mądrością podstawową 4 pierścienie
- z mądrością zaawansowaną 6 pierścieni
- z mądrością ekspercką 8 pierścieni
(alchemicy mogą na każdym poziomie założyć o jeden pierścień więcej, a magowie o dwa - czyli maksimum 10)

Da się zrobić taki skrypt? (Chyba może to być coś podobnego do Wielosakwy z tym, że sakwa będzie przyjmować jako AKTYWNY ekwipunek tylko pierścienie)

Kwasiaż PW
18 marca 2007, 13:57
Altair mam prośbę, czy mógłbyś napisać dla mnie skrypt przez który dzieją się pewne rzeczy: po wejściu do każdej słomianej chaty(która posiada animację zaśnieżonej faktorii handlowej)w danym rejonie, nikt nie chce się do ciebie przyłączyć dopóki nie przyniesiesz do konkretnego miasta 3 gremlinołajów. Jak już je tam zaniesiesz wyświetli się informacja a chłopi będą już mogli się do ciebie przyłączyć. Czy mógłbyś to zrobić?

tymolord PW
18 marca 2007, 17:39
Mam takie trzy pytania: Jaki jest skrypt na kopalnię mithrilu?
Jaki jest skrypt na szmaragdową wieżę?
Jaki będzie skrypt na ulepszanie chłopów w mieczników?

Trang Oul PW
18 marca 2007, 18:22
Szmaragdowa wieża
script44

chłop->miecznik
ZVSE
!!MA:U139/6;

Cichy PW
19 marca 2007, 13:02
Well, mam kolejne pomysły:
a) Chciałbym dodać nowy surowiec do gry, srebrne monety (4 srebrne = 1 złota). Da się to zrobić za pomocą ERM (nie wiem, jak to było w przypadku mithrilu, czy WoGóle istnieje na to jakiś skrypt)?
b) W opisie WoG'a 3.57 z Jaskini Behemota było coś o papirusie, w którym można było zapisywać dowolne informacje. U mnie papirus nie działa. Czy "wyrzucono" go przed WoGiem 3.58F? Jest na papirus jakiś skrypt?
c) Klucz do bram miasta zamyka miasto na 5 dni. Da się zrobić skrypt do jednego z blank-artefaktów, pozwalający zamknąć swój garnizon na 10 dni?

Altair PW
19 marca 2007, 16:55
Kwasiaż>>>Altair mam prośbę, czy mógłbyś napisać dla mnie skrypt przez który dzieją się pewne rzeczy: po wejściu do każdej słomianej chaty(która posiada animację zaśnieżonej faktorii handlowej)w danym rejonie, nikt nie chce się do ciebie przyłączyć dopóki nie przyniesiesz do konkretnego miasta 3 gremlinołajów. Jak już je tam zaniesiesz wyświetli się informacja a chłopi będą już mogli się do ciebie przyłączyć. Czy mógłbyś to zrobić?

Oto skrypt:
ZVSE
!?OBxs/ys/ps;
!!PO998:N?y2;
!!DW998&y2<>1:M0/139/0;

!?OBxs2/ys2/ps2;
!!PO998:N?y2;
!!DW998&y2<>1:M0/139/0;

!?OBxm/ym/pm;
!!HE-1:C1/173/173/?y3;
!!PO998:N?y2;

!!POxs/ys/ps&y3>2/y2<>1:N1;**ustawienie zmiennej do siedliska
!!POxs2/ys2/ps2&y3>2/y2<>1:N1;**ustawienie zmiennej dla kolejnego siedliska

!!PO998&y3>2/y2<>1:N1;
!!IF&y3>2/y2<>1:M^Chłopi będą już mogli się do ciebie przyłączyć.^;

gdzie:
xs, ys, ps - współrzędne pierwszego siedliska
xs2, ys2, ps2 - współrzędne drugiego siedliska
xm, ym, pm - współrzędne miasta, które należy odwiedzić mając w jednym ze slotów przynajmniej trzy gremlinołaje. Oczywiście jeśli siedlisk jest więcej należy powtórzyć pewne fragmenty skryptu.

tymolord>>>>Jaki jest skrypt na kopalnię mithrilu?

Jest długi i trudny.

Cichy>>>>Well, mam kolejne pomysły:
a) Chciałbym dodać nowy surowiec do gry, srebrne monety (4 srebrne = 1 złota). Da się to zrobić za pomocą ERM (nie wiem, jak to było w przypadku mithrilu, czy WoGóle istnieje na to jakiś skrypt)?
b) W opisie WoG'a 3.57 z Jaskini Behemota było coś o papirusie, w którym można było zapisywać dowolne informacje. U mnie papirus nie działa. Czy "wyrzucono" go przed WoGiem 3.58F? Jest na papirus jakiś skrypt?
c) Klucz do bram miasta zamyka miasto na 5 dni. Da się zrobić skrypt do jednego z blank-artefaktów, pozwalający zamknąć swój garnizon na 10 dni?

Cóż... dokładna lektura ERM Helpu wiele kwestii wyjaśnia. Do operacji na Mithrilu i nowych skrzyniach służy komenda !#UN:Bnr/1;
gdzie:
0 - mithril
1..6 - nowe skrzynie
Wtedy aby sprawdzić ilość lub dodać surowiec korzystamy z komendy !!OW:R

Co do papirusu to działa:
ZVSE

!#VRz713:S^tekst^;
!#QW:A1/-2/-2/713;

Należy tylko określić numer gracza i bohatera oraz zmienną z.

>>>>Klucz do bram miasta zamyka miasto na 5 dni. Da się zrobić skrypt do jednego z blank-artefaktów, pozwalający zamknąć swój garnizon na 10 dni?

Tak da się zrobić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 81 - 82 - 83
temat: [WoG, ERA] Skrypty ERM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel