Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

Dark Dragon PW
8 września 2015, 17:13
Brak jakichkolwiek szans na dodatki do HD.

Cytat:
Szkoda, że nie mogłem usłyszeć tych utworów mistrza Paula Romero na żywo, pewnie bym się popłakał, że wzruszenia :P

Dalej masz szansę, w Toruniu ;).

Alamar PW
11 września 2015, 19:36
Kilka zdjęć, które udało mi się zrobić - jakość VGA:

Przed wejściem do kopalni


Przyszła praca Acid Battledwarfa


Grzegorz Szabla z Ubisoftu Polska


Ubi-Nox fotografujący Erwana


Kapliczka na stacji kolejki podziemnej


Ta sama grota, tylko z drugiej strony


Delegacja Jaskini Behemota pozująca do zdjęć w Kinie Kijów :P


Zgadnijcie, komu jedynemu w całym kinie rozlało się piwo?

Dark Dragon PW
11 września 2015, 21:11

Drwal PW
11 września 2015, 21:51
Alamar:
Zgadnijcie, komu jedynemu w całym kinie rozlało się piwo?

Hm...pierwszy raz widzę tego osobnika, ale...Bychu? :>

Chociaż on chyba szanuje ten szlachetny trunek.

Bychu PW
12 września 2015, 11:39
Gdybym rozlał piwo, byłbym właśnie gdzieś na trasie Tarnów-Częstochowa w trakcie pielgrzymki na kolanach. ;p
W sumie to jak sobie teraz o tym pomyślę, to temu samemu osobnikowi pierwszego dnia pobytu na tegorocznym Konwencie również rozbiło się całe, dobre piwo. To klątwa!

Nemomon PW
13 września 2015, 12:40
Trochę czasu minęło i nikt zagadki Alamara nie zgadł. Może czas najwyższy, ażeby winowajca sam się przyznał i dobrowolnie poddał karze? ;)

Kammer PW
13 września 2015, 12:57
On tego nie zrobi, oj, nie zrobi.

Laxx PW
13 września 2015, 19:21
Eeeemm... z jednego zdjęcia chce się mi bardzo śmiać, gdyż chyba na nim jestem.

Belegor PW
13 września 2015, 19:29
Ee... faktycznie Acid zzieleniał z dnia na dzień. 4 września miał mniej zielone włosy. Dziwne...

Drwal PW
13 września 2015, 22:21
Niestety Kammer, wina została udowodniona...


Pointer PW
15 września 2015, 18:17
Witam! Kto się wybiera na koncert Paula Romero do Torunia? Ja już bilety mam i mówiąc szczerze, będzie to pierwsza dla mnie okazja do spotkania kogoś z Groty na żywo (na żadnym zlocie jak dotąd nie byłem). Fajnie byłoby zorganizować jakieś nieformalne spotkanie przed/po koncercie. Co o tym myślicie?

Drwal PW
15 września 2015, 18:28
Hej! Ja jestem osobiście bardzo za. Też nie byłem nigdy na zlocie, a teraz najprawdopodobniej będę mieć szanse się z wami spotkać. Jeśli już byłbym bardziej za spotkaniem przed...tego samego dnia (nocy?) będę musiał wrócić, a koncert też nie jest za wcześniej. Jest jednak sporo czasu, więc wszystko do ustalenia. ;)

Acid Dragon PW
15 września 2015, 19:17
Zobaczymy jeszcze kiedy kto przyjedzie. Wg mnie jednak ponieważ koncert skończy się zapewne późnym wieczorem, sugerowałbym znaleźć nocleg.

Dark Dragon PW
15 września 2015, 20:45
Również po koncercie wracamy nocnym pociągiem. Jednak ten będzie ok. 1 w nocy, więc trochę czasu jest.

Gnom PW
15 września 2015, 22:57
Wraz z Anią mamy już bilety. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, będziemy nocować w Toruniu, więc na kawę przed / piwo po koncercie na pewno będziemy chętni.

Pointer PW
24 października 2015, 11:47
No dobra, bo widzę, że temat ucichł... Jak z tym spotkaniem przed/po koncercie? Ktoś coś? Macie jakąś fajną miejscówę niedaleko miejsca koncertu? Czy temat umarł śmiercią naturalną?

Zehir-12 PW
25 października 2015, 09:38
Nie wiem właściwie gdzie to napisać, więc jeśli trzeba, to prosiłbym o odpowiednie przekierowanie tego posta :P

EDIT - i jeszcze z HIII z tablicy wyników, jak się wygra jakąś mapę. Ten motyw był też w H6 w confluxie...
AlamarAlamarPrzeniesione


Wczorajszy koncert był naprawdę bardzo fajny, mimo tego że dość krótki...Wersje tych utworów na fortepian w sumie wcale gorsze nie są :P wiadomo czegoś dalej brakuje, ale i tak jest nieźle, a już samo rozpoznawanie motywów dało mi dużo radości.

Wiadomo był bodajże jakiś motyw z Heroes I, którego ja akurat nie znam, bo nie grałem :P Ale sam kompozytor powiedział co zagra

Z HII rozpoznałem utwór, który był też w H6 i często trafiał się tam na mapie Zerwane Przymierze, niestety nie pamiętam teraz tytułu.

Z HIII było chyba najwięcej, bo na pewno rozpoznałem melodie z Bastionu, Fortecy, Zamku i Twierdzy

Z HIV była muzyka z Akademii, czy jak się zamek czarodziejów w tej części nazywał oraz jedna z tych co się na mapie przygody pojawia - to co grała skrzypaczka

Z HV był chyba tylko jeden utwór, bodajże ten który leci, gdy jest tura przeciwnika jak się gra Akademią..

Z H6 był temat chyba Sławoja, a w każdym razie chyba w Prologu często leciał

Z H7 była muzyka z Akademii - też to co na skrzypcach było przeplatane z motywem z H4 I ten motyw wciąż mi brzmi zbyt "nekropoliowo" :P

I to chyba tyle jak na mój słuch :P

Pointer PW
27 października 2015, 10:12
@up

No to trochę z h5 przegapiłeś ;) była muzyka z Akademii, Przystani i Nekropolii na 100%. Czy coś jeszcze to już pewien nie jestem.

@wszyscy

Dla zainteresowanych mam niusa z krótkiej rozmowy z Paulem. Nie wiem o co pytaliście jako ekipa z Groty, ja spytałem go o 2 rzeczy:

1. To o czym dyskutowaliśmy stojąc pod sceną, czyli o lata współpracy z Karin Mushegain. Okazuje się, że to nad czym się zastanawialiśmy, czyli padająca w wywiadzie liczba 23 to nie wiek Karin, tylko to, ile lat temu usłyszał o niej Paul. Miała wtedy 14 lat. Współpracę podjęli kiedy miała 16 lub 17, tego już nie był pewien. A zatem dla ciekawskich prosta matematyka: x=14+23, gdzie x to aktualny wiek Karin ;)

2. Czy planują wspólny koncert?

Tak, zagrali już nawet jeden 3 tygodnie temu w Beverly Hills. Nie był to koncert muzyki z HoMM, a po prostu muzyki poważnej i operowej, jednak pomysł wspólnego zagrania koncertu muzyki heroesowej uznał za bardzo dobry i powiedział, że w niedługim czasie możemy się jakiegoś niusa spodziewać. Pytanie "co to znaczy w niedługim czasie"? :P

To tyle z ciekawostek :)

P.S. A czego ciekawego Wy się dowiedzieliście? :)

Acid Dragon PW
27 października 2015, 11:26
My zadaliśmy pytanie czy istnieją jakieś odrzucone / nieopublikowane utwory Paula napisane dla Might & Magic. Generalnie nie. Zarówno NWC, 3DO jak i Ubisoft starali się nie odrzucać jego dzieł (co zresztą świadczy o tym jak świetnym jest kompozytorem). Co najwyżej gdy utwór nie został wykorzystany w pierwszej kolejności, to potem wracał w innej, np. lekko zremiksowanej formie i został użyty gdzie indziej.

Demorator PW
31 października 2015, 13:39
Już za tydzień w Lublinie odbędzie się Festiwal fantastyki Falkon, w związku z tym dwa pytania do społeczności:
1. Czy jest ktoś kto wybiera się na to wydarzenie i chciałby się spotkać w gronie Grotowiczów i chwilę porozmawiać pośmiać się, lub ewentualnie grupowo zwiedzać targi (z doświadczenia wiem, że samotny pobyt nie daje tak dużej frajdy)
2. Czy Kwasowa Grota wysyła jakąś oficjalną/półoficjalną ekipę lub stoisko?

Wszystkich serdecznie zapraszam, a przyjezdnych informuję, ze jest możliwość noclegu (nie znam szczegółów, bo jestem Lubelakiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu!
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel