Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 22 - 23 - 24

Hubertus PW
3 czerwca 2014, 21:44
Tradycyjnie Konwent organizowany przez naszego sojusznika Jaskinię Behemota odbędzie się w tym roku w dniach od 11 do 17 sierpnia 2014 roku w Byczynie Kluczborskiej. Od samego początku mieszkańcy Kwasowej Groty uświetniają to wydarzenie swoją obecnością, kto z Was wybiera się w tym roku?

TopFunny525 PW
3 czerwca 2014, 22:21
Jeżeli wyrobię się z moim sprawami, to możliwe, że się pojawię. Jednak moja obecność jest naprawdę pod wielkim znakiem zapytania, gdyż muszę się dowiedzieć czy aby na pewno moja szalona rodzinka nie zaplanowała znów czegoś wielkiego :P.

Poza tym, ciężko znaleźć autobusy/pociągi z Kostrzyna nad odrą prosto do byczyny :P (Gdyż będę przebywał 80% wakacji w okolicy tegóż miasta). Mam nadzieję, że się uda :).

Pozdrawiam

Andruids PW
3 czerwca 2014, 22:49
Tak tylko z ciekawości zapytam, czy będzie organizowany jakiś cywilizowany transport z małopolski, albo śląska?

Acid Dragon PW
3 czerwca 2014, 23:00
Jeśli miałeś na myśli jakiś z góry organizowany transport to nie. Większość przyjeżdża koleją (stacja "Byczyna Kluczborska").

Ale zdarza się, że ktoś jedzie samochodem i ma jakieś wolne miejsce.

Hubertus PW
4 czerwca 2014, 19:35
Na pewno jakoś bliżej konwentu powstanie odpowiedni temat w Jaskini na podforum konwentowym gdzie można się będzie umówić na wspólną jazdę koleją lub samochodem.

Gnom PW
12 lipca 2014, 14:20
Reklama.

Organizuję w tym roku na Konwencie JB turniej zagadek z literatury fantasy. Przez najbliższy czas można brać udział w wyborze książek, z których zostaną ułożone zagadki. Szczegóły w temacie na forum JB.

Rabican PW
19 lipca 2014, 00:17
Duh.

Raczej nie zdołam uzupełnić zaległości do konwentu :C Pomijam fakt, że do "Achai" podchodziłem ze trzy razy i chyba nigdy przez nią nie przebrnę.

Gnom PW
19 lipca 2014, 11:41
To odpisz tam w temacie, że nie chcesz Achai - biorąc pod uwagę popularność tematu, nawet jeden głos ma siłę przebicia. ;p

Xelacient PW
10 sierpnia 2014, 18:25
Idealny moment, bo cokolwiek napisać o konwencie, dzień przed nim. Chociaż widziałem w temacie na Jaskinii, że już zdążyli mnie przydzielić do pokoju. ;)

Pomimo obaw, udało mi się wygospodarować fundusze na konwent. Przy dobrych wiatrach, będę w czwartek wieczorem, ale tym razem zwinę się w niedzielę, bo w poniedziałek mam praktyki od rana.

Tradycyjnie zamierzam zrobić konkurs rysowniczy, ale tym razem ograniczę się do puszek coli jako nagród. Może kiedyś jak będę tym dobrze zarabiającym inżynierem to będę każdemu stawiał pół litra za narysowanie kółeczka z literkami M&M, ale w tym roku jestem biedny student, który zamiast znaleźć wakacyjną robotę musiał uganiać się za bezpłatnymi praktykami.

Irydus PW
13 sierpnia 2014, 13:54
Pozdro dla wszystkich z Konwentu :D Dzisiaj wyczailiśmy zdjęcie Acida z czasów szkolnych :D :P

Xelacient PW
18 sierpnia 2014, 14:33
Zapis luźnych myśli i wrażeń z konwentu, krótko, bo wiem, że szkoda czasu na coś dłuższego:

Czwartek:

Przyjazd popołudniu, to co się dzieje na konwencie zostaje na konwencie, komnata zboczeńców i psychopatów, posiadówa ja-Hubertus-Rabican-MCaleb, zobaczyłem się z Kammerem i Dartanionem(Bychem), wyjście na ognisko, grzanie się przy grillu, pogadanki z Architektusem i MCGregorem, Sienka cosplayjująca Białą Damę, ogólna radośc wcinania składkowego jedzenia.

Piątek:
Dosyć wczesne zerwanie się, gorący kubek w łapę i na salę komputerową, H3 z Bychem (2/1 win), H2 z Architektusem (1/0 win) oraz H3 z Lechem (2/1 lose), ogarnięcie ekipy i wyjazd do Grodzkej, idy sierpniowe, grzech obżarstwa(placki ziemniaczane są sycące), picie i pogadanki do późna, piwo według MCaleba czyli lisze jako mistrzowie trucizn

Sobota:
Po porannym ogarnięciu się była otwarta narada w sprawie Jaskinii, była tak ciekawa, że poszliśmy do Grodzkiej (naleśniki to za mało na jedno danie), wypad do marketu, ruganie przez Acida, powrót do internatu, turniej wiedzy z might and magic (Acid nas nie docenił i miał za mało pytań); Grotowy bojkot finału turnieju, który jest bojkotowany przez Smoczego Władcę (widać, że nie jest ani psychopatą, ani zboczeńcem), popcorn z mikrofali i inne przekąski, oglądanie "How to train your dragon" na niezłej fazie, picie i jeszcze trochę picia, kiszony gnom i gotowany smok, nie lubisz jak coś ci się ślizga po rowie; prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a prawdziwe łasice po tym jak znajdują sobie nowe legowiska, robienie okrążeń na bieżni i honorowa wyprawa po Rosomaka

Niedziela:
Zakończyłem urządzony przez siebie konkurs rysowniczy (Sienka miejsce pierwsze za feniksa, ma progres), niech MCaleb zacznie normalnie rysować, bo inaczej skończy na dirty Sanchezie, pożegnanie smoka, oficjalnie zakończenie i rozdawanie rzeczy, spakowałem się po czym się zabrałem z moim transportem.


Podsumowując:

Typowo, czyli wspaniale jak zawsze... wspólne rozmowy, rozkminy, różnego rodzaju aktywności tworzą alternatywny stan umysłu, który ciężko opisać, choć jest niepowtarzalny. Ze względów oczywistych w rozmowach często przewijało się
HoMM 7, choć nie zabrakło obgadywania innych.

Czy to wszytko? Aha jeszcze jedno:
Nie było f!elda.

Matheo PW
27 sierpnia 2014, 11:45
Wybiera się ktoś może, na mecz otwarcia Siatkarskich Mistrzostw Świata w Siatkówce z udziałem polskich siatkarzy, którzy na Stadionie Narodowym będą grać w siatkówkę?

Matheo PW
10 grudnia 2014, 21:32
Jak zapewne wszyscy wiedzą, niedługo premiera trzeciej części ekranizacji "Hobbita".

W zeszłym roku były próby zorganizowania wspólnego wypadu. Znalazłem dość ciekawą ofertę, która może to ułatwić.
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/gl-groupon-sp-z-o-o-95/51679653

Można oszczędzić ponad 50%. Może administracja zgodziłaby się zbierać pieniądze ;)

Acid Dragon PW
13 kwietnia 2015, 01:33
OK guys, za tydzień, a konkretnie w sobotę 18 kwietnia planuję 1-dniową wycieczkę do Malborka. W planie oczywiście zwiedzanie największego zamku w Polsce (około godziny 11:00 - 12:00) oraz popołudniowy wypad do jakiegoś sympatycznego miejsca na piwo / pizzę / wypchane siarką owce. Całość ma związek z (niestety) przekroczeniem przeze mnie trzeciej dekady istnienia na tym świecie.

Więc jeśli ktoś ma ochotę na zdobywanie zamku to proszę o deklarację i o szacunkową godzinę przybycia (w oparciu o jakiś rozkład PKP czy układ gwiazd i planet).

Ceny biletów wstępu na zamek - normalny 29,50, ulgowy 20,50
(ulgowy to ogólnie rozumiana "młodzież ucząca się", więc studenci się załapują z tego co rozumiem.)

AmiDaDeer PW
13 kwietnia 2015, 11:11
Bardzo bym chciał, ale połączenia są dla mnie nieubłagane - przyjechałbym najwcześniej po 13, a koło 16 byłbym zmuszony już wracać, zatem bez możliwości noclegu byłby to raczej nonsensowny wyjazd.

Fandor PW
13 kwietnia 2015, 15:28
Cóż, także bardzo chętnie uczciłbym wejście smoka w trzecią dekadę życia, ale niestety zbyt daleko, a jeszcze następne tygodnie mam dość mocno napięte.
Niemniej, życzę Ci smoku wszystkiego najlepszego, wiele kwasu, powiększania się twojej przytulnej groty i czego tam sobie życzysz.

TopFunny525 PW
13 kwietnia 2015, 15:37
Chętnie bym przyjechał smoku coby cię zobaczyć osobiście, ale niestety mam podobną sytuację co Hobbit. Połączenia dla mnie w kierunku Malborka są beznadziejne, aby w ogóle tam zajechać na czas musiałbym jechać pociągiem koło godziny 7. A i tak byłbym tam na godzinę koło 13. W dodatku podróż powrotna też nie byłaby super, gdyż jeżeli bym chciał zostać w Malborku dłużej niż 3 godziny to musiałbym czekac do godziny 19 na pociąg. Do tego dochodzą jeszcze przesiadki których w gruncie rzeczy jest niestety sporo... Ja również passuje niestety.

Niemniej jednak życzę udanej podróży jak i świetnego pobytu w Malborku

Pozdrawiam

Bychu PW
13 kwietnia 2015, 16:09
To jak wszyscy którzy nie przyjadą piszą, że ich nie będzie to ja też nie. Życzenia? Hm, żebyś rzadziej mi się kazał iść utopić. Albo żebym się w końcu posłuchał...

Górski PW
13 kwietnia 2015, 16:17
Cóż smoku, raczej nie pojadę bo jestem za młody :p. Ale życzę Ci wszystkiego najlepszego dużo szczęścia, pomyślności, i sukcesów w życiu, oraz innych rzeczy któych sobie zapragniesz. :)

Tarnoob PW
14 kwietnia 2015, 14:36
Bardzo miła wiadomość. :-) Najlepszego, Smoq!

Do Malborka mam z Warmii bliżej niż reszta Groty. Byłem tam już kilka razy. Jeszcze nic nie obiecuję, ale spraw­dzę połączenia i spróbuję to załatwić.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel