Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24

Matheo PW
17 marca 2012, 19:12
Pisząc że, ,nie wiem czy mogę być,, nie chodziło mi o zgodę rodziców heh. Nie wiem jak to jest w Grocie. Nie wiem czy ktoś z dwu miesięcznym stażem może się zgłaszać na konwent ;)

TopFunny525 PW
17 marca 2012, 19:14
@Matheo
Nie wiem, ale być może tak. Można. Ja jestem w grocie coś koło 2,5 miesiąca więc wiesz:D. Niedługo trzy miechy mi upłyną.

AmiDaDeer PW
17 marca 2012, 21:10
Cytat:
U mnie starzy się zgodzili.
Cytat:
nie chodziło mi o zgodę rodziców
Jeśli chodzi o Byczynę, to, o ile nie macie przynajmniej 16 lat, musicie jechać wraz z rodzicami. Jeśli nie macie zaś 18-ki - musicie mieć zgodę pisemną z wyznaczonym opiekunem spośród innych uczestników.

Xelacient PW
17 marca 2012, 22:43
Cytat:
Polubicie mnie bardziej jakbym wziął turystyczną kuchenkę gazową na konwent? :)

Jak tak, to ja mogę wsiąść swoją patelnię, (do tego pudło półproduktów) i po dwóch dniach konwentu znienawidzicie mnie za naleśniki, może być?

Lord Pawello PW
17 marca 2012, 22:49
I'm lovin' it!

Matheo PW
18 marca 2012, 11:30
Dobry naleśnik nie jest zły heh.

Mi chodzi o to czy na konwent może się wybierać każdy grotowicz ;)? Czy trzeba mieć jakiś większy staż w Grocie heh?

AmiDaDeer PW
18 marca 2012, 11:44
Na Konwent może się wybrać kto chce, o ile ukończył 18 rok życia.

Matheo PW
18 marca 2012, 11:56
Nie lubię się wpraszać to wolałem zapytać ;)

Rabican PW
18 marca 2012, 15:36
Pawello:
Polubicie mnie bardziej jakbym wziął turystyczną kuchenkę gazową na konwent? :)
: O


TopFunny525 PW
20 kwietnia 2012, 19:47
Czyli u mnie jeśli chodzi o konwent odpada. Jadę na wyjazd za granicę dwa razy w roku i to akurat wtedy kiedy jest konwent i zlot. Mam wyjazd na Majorkę i do Anglii i wątpię aby mógł przyjechać. Więc sorry bardzo, ale ja odpadam. Pozdro.

Lord Pawello PW
21 kwietnia 2012, 17:14
Dzisiaj, tj. 21 kwietnia A.D. 2012, odbył się mikro-zlot Groty. Wzięli w nim udział Hubertus i ja, niestety Mitabrinowi nie udało się dotrzeć. Wierzymy, że następnym razem do nas dołączysz. ;)

Z powodu wczesnej godziny i niewielkiej ilości zebranych istot "zlot" trwał dosyć krótko, bo jedynie 3 godziny, jednakże (a nie mogło być inaczej w przypadku Grotowiczów ) było niezwykle sympatycznie. Event rozpoczeliśmy odwiedzeniem nowootwartego sklepu Games Workshop, jako że obydwaj jesteśmy fanami Warhammera 40k. Tak właściwie to był główny motor napędowy tego spotkania. ;)

Po zaopatrzeniu się w plastik i makulaturę w wyżej wymienionym ośrodku ruszyliśmy w kierunku mekki Warszawiaków, czyli na ulicę Nowy Świat. Podczas naszego marszu w oddali mogliśmy podziwiać zaciekle i dzielnie protestujących w imieniu Telewizji Trwam i Radia Maryja, co niewątpiwie dodało uroku popołudniowemu spacerkowi po stolicy.

HubertusHubertus Zaiste, stado krzyczących, nawiedzonych staruszków z flagami w tle dodaje +3 do epickości każdemu spotkaniu :P


Jako że było już po godzinie trzynastej, wyjście na piwo nie było już patologią a zwyczajną rozrywką, przenieśliśmy się do miejsca, w którym w spokoju można spożyć tenże złocisty trunek bogów.

HubertusHubertus Nawet w PRLu można było spożywać po 13-tej.


Ulokowaliśmy się w pubie In Decks, który to jest jednym z bardziej klimatycznych miejsc w tamtych okolicach i spędziliśmy resztę czasu na żywiołowej dyskusji.

HubertusHubertus Na mniejsze zloty miejsce w ręcz idealne i bardzo klimatyczne, i też niedrogie.


Głównie poruszaliśmy tematy uczelniano-szkolne, jednak nie zabrało oczywiście obgadywania groty i poszczególnych użytkowników. ;) Oczywiście wszyscy byli przedstawiani w jak najlepszym świetle, nie macie się o co martwić. ;)

HubertusHubertus Trudno by nie mówić o Grocie na spotkaniu grotowym :P


Niestety, wyznaczony czas szybko minął i zakończyliśmy to niezwykle fascynujące spotkanie rozstając się w okolicach Dworca Zachodniego.

Ze swojej strony mogę dodać, że chętnie powtórzyłbym wypad w podobnym stylu, jednakże z przyjemnością uczyniłbym to w większym gronie, mam nadzieję, że następnym razem uda się zmobilizować więcej grotowiczów. ;)

HubertusHubertus Jak najbardziej, było bardzo sympatycznie, może już wkrótce będzie powtórka z rozrywki, zapraszamy wtedy więcej osób.


EDIT: Ach, jakże mógłbym nie wspomnieć także o ślicznej Pani Inkwizytorce, która dzielnie broniła wszystkich odwiedzjących games-workshopowy przybytek przez heretyckim ścierwem. ;) I z którą oczywiście nie omieszkaliśmy zrobić sobie kilku pamiątkowych zdjęć. :)

HubertusHubertus Lansik z panią Inkwizytor jest dostępny na twarzoksiążce


AmiDaDeer PW
21 kwietnia 2012, 21:37
Buu, dlaczego muszę mieszkać na takim zadupiu, by wszędzie było za daleko... ;(

Lord Pawello:
Ze swojej strony mogę dodać, że chętnie powtórzyłbym wypad w podobnym stylu, jednakże z przyjemnością uczyniłbym to w większym gronie, mam nadzieję, że następnym razem uda się zmobilizować więcej grotowiczów. ;)

Hubertus:
Jak najbardziej, było bardzo sympatycznie, może już wkrótce będzie powtórka z rozrywki, zapraszamy wtedy więcej osób.

Majówka. Gdzieś od 28.04 do 04.05. Terminów dokładnych brak, pewności zresztą też, ale na spotkanie w Stolicy okazja idealna (tak, Smoku, tym razem informuję o tym z wyprzedzeniem :3).

Lord Pawello PW
7 maja 2012, 08:55
Niestety, nie mam czasu póki co pisać relacji, ale i tak warto odnotować (znany już większości) fakt:
W dniach od 1 do 4 maja tego roku odbył się zlot Kwasowej Groty w Warszawie. Niestety, zapomnieliśmy nadać mu jakąkolwiek nazwę, odbywał się jedynie pod znakiem Grzyba. ;)
Serdecznie dziękuję Rabicanowi, Hubertusowi, Hobbitowi i Mitabrinowi za przybycie, było wyśmienicie. ;) Mam nadzieję, że jeszcze nieraz uda się zorganizować podobne wydarzenie i tym razem uda się na nie przyciągnąć więcej istot. :)

Matheo PW
10 maja 2012, 11:29
Ja się pochwale, że dziś zdałem prawko :-)!!! Więc jeśli zdecydowali byście się na zlot w Ostródzie. I trzebaby było po kogoś podjechać to wystarczy dać namiary :)

Właśnie :) jacyś chętni na taki zlot? Wszystko opisane stronę, lub dwie wcześniej :-)

Irydus PW
8 lipca 2012, 13:39
Newsa w JB wciąż nie ma, ale w razie czego ruszyła już rejestracja na konwent :]

Dostępna tutaj.

TopFunny525 PW
9 lipca 2012, 21:50
Ja nie jadę. Okazało się, że jestem chory i to poważnie. Na drugi też nie mogę. Może w przyszłym roku się skuszę na ten konwent. Bo w tym to odpada.

@Matheo

Gratulacje^_^. To dobra wiadomość:). Módl się jednak do starożytnych abyś tak szybko mandatu nie dostał albo, żeby fotoradar cię nie złapał;D.

TopFunny525 PW
15 lipca 2012, 17:18
Mimo iż niestety nie pojadę na konwent. Pragnę zamieścić informacje dla tych zainteresowanych.

Informacja z Jaskini Behemota 7 lipiec:
Opłaty zostają prawie takie jak były (25 zł za dzień/12 zł jednorazowa opłata konwentowa na różne ciekawe rzeczy - w tym paru kultystów dla Cthulhu, żeby został i pilnował Osady ;)).
Przypominam, że osoby, które zdecydują się po 1 VIII na przyjazd, nie będą objęte ubezpieczeniem i nie ponosimy za nie żadnej odpowiedzialności. Podobnie z kwestią pokoi - zainteresowanie już jest duże i pewnie wszyscy się pomieścimy, ale nie szalejmy, dobrze? :) COCK też chciałby mieć parę chwil dla siebie ;) (na kawę)

To tyle. Ci którzy pragną się dowiedzieć więcej zapraszam tutaj:


http://konwent.heroes.net.pl/

Pozdrawiam.

Xelacient PW
7 sierpnia 2012, 10:43
Konwent tuż, tuż to chciałby ustalić jedną kwestię (i przy okazji zarzucić jednym pomysłem).

Czy Lord Pawello bierze swoją "turystyczną kuchenkę gazową", bo jeśli tak: to ja w ramach rewanżu zamierzam wsiąść:
-patelnię
-dużą miskę
-trzepaczkę
-dwa talerze i nóż
Co powinno starczyć do zrobienia naleśników, we wszelkie potrzebne produkty będzie można zaopatrzyć się z pobliskim polo markecie (mówię wam super uczucie na wyjeździe na miejscu jest taki sam supermarket co w rodzinnej miejscowości), najwyżej wezmę ze sobą torbę papierówek (pokrojone w plasterki to całkiem niezły dodatek).

Ponadto w związku z tym, że odpuściłem sobie koszulkę u Darkeny to zamierzam się wyżyć się artystycznie w inny sposób.
Co powiedzielibyście na mały konkursik rysowniczy? Na którym można byłoby porysować kucyki istoty z uniwersum M&M, swój sprzęt i tak biorę, więc byłbym w stanie dostarczyć wszystkim chętnym po jednym ołówku, a nawet po czystej kartce papieru, zresztą co tam magia przyjaźni jest we mnie silna i będę mógł ufundować nagrody w postaci:

-I miejsce - tania wódka
-II miejsce - tanie wino
-III miejsce - tanie piwo

Tak, spodziewam się olbrzymiego zainteresowania (co zaoszczędzę dzięki robieniu naleśników zamiast rozbijania się po okolicznych jadłodajniach to wydam na alkohol). :P

Lord Pawello PW
7 sierpnia 2012, 11:49
Niestety kuchenka się zepsuła, a mianowicie butla jest nieszczelna. Jeśli nie macie ochoty na bombową imprezę to daruję sobie przywiezienie jej w tym roku. Wybaczcie. :(

Za to przywiozę trochę trunku, coby tak z pustymi rękami pierwszy raz nie przyjeżdżać. ;)

Konkurs to świetna sprawa, z pewnością jest wielu utalentowanych rysowników na konwencie, pechowo, ja się do nich nie zaliczam :P A szkoda, bo nagrody zaiste kuszące.

Irhak PW
7 sierpnia 2012, 12:03
Cytat:
To tegoroczny konwent będzie w Wielkopolskim.
CO?! O_O Pierwsze słyszę :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel