Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

Dark Dragon PW
19 czerwca 2009, 13:47
Jakoś co 2 lata organizujemy [społeczność groty] jakiś zlot. Jakie koncepcje na ten rok? Jakie miejsce i data? Proszę o wasze sugestie, pomysły etc.

Rabican PW
19 czerwca 2009, 19:45
Myślenie nad zlotem z prawdziwego zdarzenia pozostawiam innym; jestem zbyt beznadziejny w organizacji czegokolwiek, by próbować przykładać do tego rękę. Mogę jeno zapewnić, iż jeżeli obsada byłaby zacna (nie ukrywam, że mam na myśli głównie forumowe elity) i nie konfliktowałoby to z moimi planami, byłbym więcej niż skłonny się pojawić.

Jednakże moim zdaniem na dzień dzisiejszy bardziej realna wydaje się perspektywa jakiegoś lokalnego mini-zlotu. Z tego co mi wiadomo kilka takich miało już miejsce i dobrze posłużyły cementowaniu społeczności Groty. Jeżeli kogoś to interesuje, mieszkam na Pomorzu Gdańskim, a podczas wakacji zamierzam pojawić się m.in. w Krakowie, Opolu i Szczecinie.

Poza tym na 99% przybędę oczywiście na konwent Jaskini; nie wybaczyłbym sobie, gdyby ominęła mnie okazja ponownego spotkania z plejadą tamtejszych osobistości. Po szczegóły odsyłam na forum naszego sojusznika. Dość powiedzieć, iż rok temu bawiłem się wybornie i szczerze wszystkim polecam uczestnictwo w tym przezacnym wydarzeniu.

Pozdrawiam serdecznie.
R.

Dark Dragon PW
19 czerwca 2009, 20:40
Nie musi być to zaraz zlot z prawdziwego zdarzenia ;) Byle tylko termin i miejsce było db. dobrane ;)

Field PW
20 czerwca 2009, 11:00
Mnie co najwyżej dotyczy kursowanie na linii: Kraków-Kielce-Lublin.

Dragonar PW
1 lipca 2009, 12:35
Czyli zloty w latach 2005 i 2007 odbyły się? Na końcu tematów o nich nie ma nic o tym, że tak, więc zawsze myślałem, że były tylko plany...

Field PW
1 lipca 2009, 13:43
2007 z tego co wiem, nie odbył się.

Rabican PW
1 lipca 2009, 19:40
Ależ odbył się, odbył. Motyw przewodni: smok i lisz próbują znaleźć miejsce, gdzie podają nad ranem Martini, jednak ostatecznie zadowalają się zimną wódką. Może i zlot był skromny - dwuosobowy i trzygodzinny - lecz i tak było bezczelnie wesoło (promile potrafią zdziałać cuda).

W 2005 roku spotkanie było dłuższe (jeden dzień) i ludniejsze (trzy sztuki). Smok musiał mieć niezły ubaw, idiotą byłem wtedy nieprzyzwoitym - dziś została mi tylko nieprzyzwoitość. Wrażenia całkiem pozytywne, chociaż żywi mało nie padli z pragnienia po marszu przez wydmy.

Moich spotkań ze smokiem było rzecz jasna więcej, w tym dwa w ubiegłym roku (jedno dwudniowe, drugie na konwencie Jaskini); nie widzę sensu w opisywaniu szczegółów. W Byczynie poznałem także - oprócz wielu zacnych osobistości spoza Groty - pewną łasicę (dwugłową).

Bynajmniej nie pojawiłem się w temacie tylko po to, by wspominać spotkania z Acidem. Otóż: planuję w najbliższym czasie spędzić dzień lub dwa z pewną chińską smoczycą (znajoma z innego forum). Jeśli ktoś mieszka w Ustce, to mógłbym się przy okazji i z nim przelotnie spotkać.


Pozdrawiam serdecznie.
R.

filus PW
20 lipca 2009, 17:22
Wcześniej napisałem posta (jakoś 3 tygodnie temu;)), to mi go wcięło, a pisać od nowa kobyły mi się nie chciało. Tak więc powiem tak, ja nastawiam się na spotkanie z co najmniej częścią towarzystwa z AC na konwencie JB. Co prawda miałem możliwość zobaczyć się z Acidem, ale się przeliczyłem (przepraszam za to raz jeszcze), studia niestety były bardziej zajmujące, więc musiałem odwołać. Ale na konwent się wybieram, więc tam, mam nadzieję będzie dane mi poznać co poniektórych.;). Tymczasem bywajcie i bądźcie grzeczni, bo Filus czuwa;).

Field PW
10 lipca 2010, 17:50
Dobra, kłeszczyn: kto się wybiera w tym roku na konwent JB? ;P

vinius PW
10 lipca 2010, 17:53
Takie pytanie: kiedy ten konwent będzie :)? Może w drodze wyjątku bym nawet wpadł incognito, a co mi tam.

Mitabrin PW
10 lipca 2010, 20:39
Konwent odbędzie się 13-15 Sierpnia.
Ja najprawdopodobniej będę (muszę sobie zrobić słit focie z Rabim)...
A tak przy okazji... Ktoś kto się wybiera na konwent zachaczy o Warszawę?

Xelacient PW
10 lipca 2010, 23:37
Ja raczej o Warszawę nie zahaczę, ale na konwent się wybieram. Chce zobaczyć jak to WoGóle wygląda.

AmiDaDeer PW
11 lipca 2010, 13:25
Jeżeli się na ten konwent wybiorę, to może i w Warszawie tuż przed będę...

Irhak PW
11 lipca 2010, 20:25
Jeżeli ma wyglądać tak, jak ten w Gnieźnie, to ja dziękuję... ;)

Rabican PW
13 lipca 2010, 02:05
Mitabrin:
Ja najprawdopodobniej będę (muszę sobie zrobić słit focie z Rabim)...
Hobbit:
Jeżeli się na ten konwent wybiorę, to może i w Warszawie tuż przed będę...
Chłopcy, jakby co zawsze znajdzie się trochę miejsca w łóżku wujka Rabbiego <3

Dodam, że kabiny prysznicowe są bardzo przestronne :>

Field PW
13 lipca 2010, 02:05
No to mamy skład czwórki :P

RabicanRabicanYay ^__^



Mogę być wierzchołkiem B? :P


f!eldf!eldJeśli będę gammą :P


RabicanRabicanLubisz być rozwarty? :>


Acid DragonAcid DragonJeszcze słowo, a sprowadzę Was do przestrzeni nieeuklidesowej -_-


f!eldf!eldThat was gøy.


RabicanRabicanZauważyliście, że gamma wygląda, jakby wykonywała jedną ręką "łabądka"? Pretty gṏy too.


f!eldf!eld~desu!!!

AmiDaDeer PW
13 lipca 2010, 12:50
Jakby co, to jeżeli będę, to na 90% tylko na jeden dzień - chyba, że plany się zmienią. Więc się nie nastawiajcie zbytnio. :P

Rabican PW
13 lipca 2010, 18:02
Hobbit:
Jakby co, to jeżeli będę, to na 90% tylko na jeden dzień - chyba, że plany się zmienią. Więc się nie nastawiajcie zbytnio. :P
W takim razie tym bardziej nie opłaca Ci się brać oddzielnego łóżka :P

Trzymam jednak kości kciuków za te 10%.

Mitabrin PW
13 lipca 2010, 23:16
Ehm... Ok... W każdym razie z tego co rozumiem, to tylko ewentualnie Hobbit zahaczy o W-wę (chyba, że coś przekręciłem)...

Poza tym - jestem głupi i nie wiem, czy do Byczyny można dostać się pociągiem, może któryś z szanownych <głębokie pociągnięcie powietrza nosem> panów mnie dokształcić (i WoGóle jak się tam dostać)? :)

*ciach*

Ech... Człowiek nie zagląda do Groty cały dzień i jak wraca, to okazuje się, że najlepsze kąty są już zajęte...

Field PW
13 lipca 2010, 23:33
Co do pociągu - sprawa jest prosta.

http://www.rozklad-pkp.pl

;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [Przyspawany] Konwenty, zloty i spotkania

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel