Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Początki Enroth i Antagarichu
komnata: Biblioteka Legend

noname PW
8 lipca 2010, 21:07
Jak to możliwe że bez Lorda Morglina Ironfista kontynent Erathii "podniósł" się po ciszy?
Mam nadzieję że wyraziłem się jasno :)

Field PW
9 lipca 2010, 01:25
Jaśniej niż w nazwie tematu :P A nawiasem mówiąc, pytać o to powinieneś nie tutaj, a w Bibliotece Legend ;)

noname PW
9 lipca 2010, 08:56
tak myślałem...Chodzi mi o to czy po przerwaniu dróg galaktycznych z światem Enroth, coś musiało przyczynić się do rozwoju Antagarichu. W końcu bez techniki Enroth popadło w barbarzyństwo, czy na Antagarichu nie powinno też tak być? Czy ten kontynent miał jakąś styczność z techniką jak Enroth, gdy przybył Morglin?

Acid Dragon PW
9 lipca 2010, 11:33
Coś mylisz.

Gdy Morglin Ironfist przybył na Enroth nie przyniósł ze sobą żadnej technologii i nie ma w jego działaniach większej zasługi na to, że Enroth "podniosło się". Chodziło o to, że Morglin podbijał małe, niezorganizowane krainy tworząc jedno, ogromne Państwo.

Zaś historię Antagarichu opowiadają dwie pierwsze części Heroes Chronicles. Na początku faktycznie panowało tam wyłącznie barbarzyństwo, ale i odrodziła się magia. Magowie próbowali stworzyć jakąś cywilizację przy okazji traktując barbarzyńców jak podludzi i twierdząc, że mają jakąś "władzę" nad nimi. To spotkało się z obaleniem cesarstwa magów przez barbarzyńców, na którego ruinach niedługo później wyrosła Erathia.

AlamarAlamar...i Bracada.

noname PW
9 lipca 2010, 13:31
hhymm.. czy Heroes Chronicles weszło by mi jeżeli mam tylko RoE?

Irhak PW
9 lipca 2010, 15:05
Sorry, ale na 99, (9)% nie... Po prostu z tego, co kojarzę kampanie HCh są zapisane w "formacie" kampanii SoD-a...
temat: Początki Enroth i Antagarichu

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel