Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

OGARexs PW
23 grudnia 2011, 18:38
Altair jeśli dobrze pamiętam szkielet nazywał się Teodor nie Hektor.

Altair PW
23 grudnia 2011, 22:19
Widocznie ma dwa imiona ;)
Potem poprawie.

Irhak PW
26 grudnia 2011, 19:17
Antares - zaznaczaj co jest tym co wygłasza twoja postać, a co resztą.
OGARexs - może byś tak pozwolił MG zdecydować o efekcie jaki wywarło moje zaklęcie na nekromancie, co? -.-

OGARexs PW
27 grudnia 2011, 09:23
Niech się pan nie martwi "poprawione" jest.

OGARexs PW
29 grudnia 2011, 16:49
A właściwie mam dwie sprawy
1 - Czy będzie można dostać premie do umiejętności pobocznej (siła, inteligencja itp.).
2 - Kiedy jakiś ktoś będzie miał umiejętności legendarne.

Altair PW
30 grudnia 2011, 02:59
1. będzie można, ale dopiero ok. poziomu 7
2. na razie nie macie legendarnych artefaktów, więc nie ma o czym mówić.

Generalnie aby zwiększyć poboczne współczynniki, należy wykonywać poboczne questy. ;)
Najszybszym sposobem osiągnięcia legendarnych współczynników są zaklęcia i artefakty (z odpowiednimi premiami). Np. teraz masz szanse zdobyć sztylet szybkości dodający +2 do tego współczynnika, ale chyba nie byłeś zainteresowany. ;)

Irhak PW
23 stycznia 2012, 09:30
OGARexs - again... chyba nie powinniśmy wiedzieć kto ma jaką zdolność specjalną póki nam jej nie objawi sam, prawda? Trochę realizmu, chłopie!

OGARexs PW
23 stycznia 2012, 13:28
Irchak - cytując
Cytat:
Blowpipe skrzywił się słysząc pytanie Otta. Najwyraźniej pytanie było niestosowne.
Ningress nadal męczył się nad "układanką", półelf bardzo skutecznie mu w tym "pomagał". Goblin z rozbawieniem przyglądał się daremnym wysiłkom minotaura.

Pytanie Nautiliusa przerwało niezręczną ciszę po dywagacjach Otta na temat wampirycznych krasnoludów.

Więc pragniesz młody wampirze dowiedzieć się czegoś o sobie? Tak? Wydaje mi się, że to dobre miejsce na uzyskanie tej wiedzy. - zaczął nekromanta. Po czym wskazał na pobliską kupkę kości jakiś nieszczęśników, którzy nie mieli tyle szczęścia co Otto.

Co widzisz? - zapytał Nautiliusa

Kości. - odparł bez zastanowienia półwampir.

Tak, odpowiedzieć prawidłowa o ile jest się "zwykłym" magiem. - powiedział Blowpipe. Z pogardliwego sposobu w jaki wypowiedział dwa ostatnie słowa, można było wywnioskować, że nie zgadza się z Bracadzką szkołą myślenia jaką zaprezentował nieświadomie Nautilius. Po czym wykonał jakiś dziwny gest. W miejscu gdzie przed chwilą leżały szczątki nieszczęśników powstawał spory oddział szkieletów.

Co widzisz? - zapytał ponownie

Armie. - odparł półwampir.

Nekromanta uśmiechnął się a jego oczy zaświeciły się na czerwono.

Jest dokładnie tak jak myślałem. Posiadasz niezwykły dar i korzystasz niego od dawna nawet o tym nie wiedząc. - Zakończył Blowpipe

Otto stał obok. A że znał większość z tajemnic tego świata mógł się czegoś domyślić. W dodatku elfy mają długie uszy a ludzie wścibskie nosy.

Altair PW
23 stycznia 2012, 20:23
Jedyne co nie zostało ujawnione to zdolności specjalne Bowla, goblina i najemników, chociaż w zasadzie łatwo się domyślić. :)

Irhak PW
23 stycznia 2012, 20:36
Że co? Kiedy widzenie Ningressa w ciemności zostało ujawnione?

OGARexs PW
24 stycznia 2012, 06:44
W jaskini z Koszmarem?

Altair PW
24 stycznia 2012, 18:13
i nie tylko :)

OGARexs PW
24 stycznia 2012, 19:08
Czy walka Nataliusa jest ostatnią przed nagami?

Altair PW
24 stycznia 2012, 19:20
No właściwie to tylko on wstrzymuje akcje :)
Przypomnijcie mu, że to jego kolej :D

Antares PW
30 stycznia 2012, 17:29
Co zrobić Nautilius zaspał. ;-)

OGARexs PW
10 marca 2012, 13:59
Czy Otto mógł przy na następnym awansie dostać +X,5 do MP lub zdolność medytacji?

OGARexs PW
15 czerwca 2012, 20:08
Więc jesteśmy już w 2/4 głównej fabuły? SF już było i nadal jest obecne.

Altair PW
15 czerwca 2012, 20:31
Cytat:
Więc jesteśmy już w 2/4 głównej fabuły? SF już było i nadal jest obecne.

Mniej więcej. Tradycyjnie pod koniec czerwca kończymy kolejną część. Od lipca zaczynamy nowy (chyba ostatni?) sezon "Śladami Starożytnych". Teraz zrobi się naprawdę ciekawie :)

OGARexs PW
15 czerwca 2012, 22:45
No to musimy ruszyć cztery litery i znaleźć 5 pozostałych klejnotów.
PS: W karcie mojej postaci dodałem mikstury z kopalni. Mogą się przydać.
PS2: Irchak gdybyś nie miał natchnienia i/lub pomysłu co do qesta tu masz coś :|

Dalerius PW
19 października 2012, 18:47
Altair, rozumiem, że będę mógł się posługiwać dwoma mieczami?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: [OGÓLNY] Śladami Starożytnych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel