Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Nekropolia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

Field PW
16 czerwca 2010, 22:41
Artov:
Kwaśny:
to.... znaczyłoby, że takiemu człowiekowi przydałaby się jakaś terapia :P.

Lub nie wie co zrobić z czasem ;)

Albo też ma sesję :P

Nekropolia w becie wygląda zbyt sztucznie. Oświetlenie fortu np. jest ok, ale niektóre budynki... np. Dragon Vault wygląda strasznie (aczkolwiek jeśli chodzi o te smoki, to wg. mnie najlepsze było labolatorium z dwójki ;))

Loch to swoją drogą - jest zbyt kiczowaty kolorystycznie i sprawia wrażenie kolażu. Z bety jedynie dobrze wyglądało Rampart jako zamek, a i to było prezentacją możliwości silnika, a nie screenem z zamku (niestety, nie mam tej grafiki w tym momencie dostępnej, ale pewnie Alek przynajmniej wie, o co mi chodzi).

Natomiast co do wyglądu bety w ogóle:
Nie zgodzę się, że jest zbyt cukierkowa. Było tam naprawdę kilka świetnych elementów, jak wspomniane już wizerunki jednostek, wygląd menu, karta bohatera, WIZERUNKI bohaterów wreszcie (ja naprawdę kocham stylistykę M&M VI - najlepsza wg. mnie w grach związanych z obiema seriami).

A tak w ogóle, to ten temat nie powinien być współdzielony z Salą Bohaterów? ;) Tzn. przenieść/przekopiować przynajmniej część postów do tematu o becie? ;)

Sandro17 PW
17 czerwca 2010, 15:35
A mi się to podoba, i denerwuję mnie fakt, że przed wypowiedziami, w których piszecie jakie to jest (nie)fajne nie do dodajecie zwrotów "A mi się to... ((nie)podoba)" "Moim zdaniem... (to (nie)wygląda okropnie" itd.

avatar PW
17 czerwca 2010, 16:29
A wiesz ze szkoły co to jest podmiot domyślny?

Fora dyskusyjny służą właśnie wypowiedziom osobistym. Każdy wypowiadając jakieś zdanie, wypowiada je za siebie i w swoim imieniu. Tak więc zwrotny typu 'według mojej opinii", "uważam że", "w moim mniemaniu" często się opuszcza, gdyż zwykle jest to niegramatyczne i niepotrzebne. Przecież nikt zdrowo myślący nie sądzi, że jakakolwiek wypowiedź na jakimkolwiek forum pretenduje do miana oficjalnej i jedynie słusznej.

Tak więc jeśli piszę "truskawki są kwaśne" to oznacza to właśnie, że "moim zdaniem truskawki, które przed chwilą kupiłem na warzywniaku za 8 zł za kilogram z powodu deszczowej i bezsłonecznej pogody nie są takie słodkie jak w tamtym roku i charakteryzują się dla mnie kwaśnością, której nie znoszę i nie zamierzam ich jeść, ale rozumiem, że ktoś z was kupił takie słodkie, które wpałaszował bez mycia".

Widzisz różnicę?

dambibi PW
17 czerwca 2010, 20:31
Nie ma to jak cięta riposta (i offtop ;p).

Sawyer PW
17 czerwca 2010, 22:19
Nie obrażajcie tutaj nowych, musimy powiększać grono, ale co prawda, o mądrych a nie o złośliwych impów!

Field PW
17 czerwca 2010, 22:52
Avatar ma trochę racji. Zwykle - przynajmniej tutaj - jeśli zamieszczamy opinię z zewnątrz, podajemy źródło.

Ale dosyć tego. Jakoś widzę, że nikomu nie chciało się nawet zrypać mojego posta. Marazm? ;)

noname PW
20 lipca 2010, 10:50
Styl beznadziejny rozmieszczenie itp. Ale czemu samej grafiki nie można było zachować?
PS:Gdzie w lochach jest fort bo tam przesadzili ;p

Artov PW
20 lipca 2010, 12:00
Cytat:
PS:Gdzie w lochach jest fort bo tam przesadzili ;p
Podejrzewam, że jest to to pośrodku. (nie wygląda, ale inne są jeszcze mniej prawdopodobne)

noname PW
20 lipca 2010, 16:57
A takie pytanie w beta czy bóg wie gdzie było coś jeszcze zmienione ?
strona: 1 - 2
temat: Nekropolia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel