Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: trudne Questy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Sheensherr PW
21 marca 2007, 15:00
Wie ktoś może, gdzie znaleźć osobę do zabicia w MM IX, by przekształcić postać w zabójcę?

Alamar PW
21 marca 2007, 15:03
Tam gdzie jest zleceniodawca - nie pamiętam, czy trzeba opuścić obszar (np. przez bramę miasta) i ponownie wejść, by się ta postać pojawiła, czy też nie jest to wymagane.

Kreator PW
21 marca 2007, 17:31
Najpierw trzeba skraść klucz/nożyk (nie pamiętam co to było) z domu Kluso.
Potem pojawia się "gorszy" strażnik w okolicy studni przy tawernie.
Jeśli się nie pojawi, radzę się przespać, pojawi się na pewno.

Edit. Rzeczywiście chodziło o sztylecik :).
Co sie tyczy kolejności, z tego co pamiętam to bandyta pojawiał mi się dopiero po kradzieży sztyletu, choć głowy nie dam.

AlamarAlamarRaczej jest to spowodowane koniecznością restartu mapy (wyjście za miasto, wejście do domku) a nie kolejnością zadań - chyba. Może też pora doby wpłynąć na niepojawienie się bandyty (dzień/noc).
I był to sztylet znad kominka.

bancio PW
13 lipca 2007, 12:32
Wie ktoś może co zdobyć w piramidzie VARN i jak (M&M6)? Wykonuję tego questa już tydzień i nic nie wynalazłem.

Kreator PW
13 lipca 2007, 13:29
Och! O tym queście w piramidzie można napisać poemat cały...
Spróbuje krótko, Twoim celem jest odszukanie niedużej, niebiesko-czerwonej kostki zwanej "Control Cube", jest ona umieszczona w dolnej części piramidy. Jeśli otwierałeś już duże wrota (tam gdzie były chmary Varnów i takie dziwne płytkie brodziki z wodą, nie mylić z tymi gdzie mamy dużo dżinów), to pod wspomnianymi brodzikami ukryta właśnie jest ta kostka. Aby otworzyć te brodziki musisz znaleźć kilka kluczy, które otwierają skrzynie z kodami/hasłami do tychże brodzików. Jeśli uda Ci się zdobyć komplet kodów, "otwierasz" te brodziki wchodząc do nich i wpisując odpowiednie hasło. To tyle co pamiętam. Czar punkt orientacyjny, bardzo przydatny w tej lokacji. Piramida w Dragonsand to moja ulubiona budowla w M&M6, życzę więc miłej zabawy i powodzenia.

AlamarAlamarChyba Ci się pomyliła nazwa VARN z nazwą Strażnik Varnu.

bancio PW
13 lipca 2007, 13:51
Dzięki, ale teraz nie wiem, gdzie znaleźć Archibalda. Może ktoś wie albo podeśle link do poradnika?

Kreator PW
13 lipca 2007, 14:00
Archibald, hm, znajduje się bliżej niż myślisz. Odnajdziesz go w bibliotece nad komnata tronową w zamku Ironfist, na razie zamieniony jest on w kamień. Ale to już temat na inny Quest.
Instrukcję znajdziesz w tejże komnacie (drugi temat od góry), tak trudno to zauważyć?_:P.

bancio PW
13 lipca 2007, 14:07
No to chyba ostatnie pytanie: gdzie wylądowali Kreeganie?

Kreator PW
13 lipca 2007, 14:13
Czy tam wylądowali, tego nie wiem na pewno, ale znajdziesz ich w krainie o przewrotnej nazwie "Sweetwater" ;).

Korrigan PW
11 sierpnia 2007, 01:49
Uszanowanie. Mam pytanie, jak złapać Księcia złodziei w MM6? Z tego co udało mi się znaleźć na sieci (i zrozumieć z angielskiego), należy przejść w całości gildie cienia i jaskinie dragonów, i udać się do kanałów we Free Haven. Przystawiło mnie na gildii w Frozen Highland, ponoć mam iść do dużego pomieszczenia w lewym, górnym rogu, tam skakać dookoła, teleportuje mnie do księcia złodziei, ten da dyla, i będzie w kanałach FreeHaven. Jeszcze ma być jakieś pomieszczenie w kształcie krzyża, pewnie też teleport. Problem: jestem w tej gildii, skaczę po tym pomieszczeniu, iskry, pioruny, kule ognia we mnie biją, pojawiają się u dołu napisy-click, snick, ca-click, czyli coś uruchamiam, a nie teleportuje mnie nigdzie. Księcia rzecz jasna na oczy nie widziałem. Cóż więc czynić? Aha, w kanałach byłem turystycznie jeszcze przed dostaniem zadania (po gold i expy), może mieć to jakiś wpływ? Pozostałe lokacje przeszedłem długo wcześniej. Wersja Cenegi z tym spolszczeniem beta z myuiq.pl. Żadnych innych paczy nie dawałem.

Edit: Już nie trzeba, sam doszedłem co i jak:)

Field PW
11 sierpnia 2007, 10:21
Po tym jak dowiedziałeś się, że książę zwiał, musisz znowu odwiedzić kanały we Free Haven. Jest jedna komnata, gdzieś na samym zachodzie, gdzie siedzi Prince of Thieves (dokładniej śpi na jednym z łóżek, poklikaj).

Quba Drake PW
11 sierpnia 2007, 11:48
Moje pytanie brzmi: Jak się dostać do zamku Archibalda Ironfista?

Alamar PW
11 sierpnia 2007, 11:58
W MM7?
I chodzi Ci o Czeluść czy zamek w Czeluści?
1. Do Czeluści dostaniesz się po wybraniu sędziego - wcześniej tamtejsze wrota (jak i teleport do Celeste) nie wpuszczą Ciebie.
2. Zamek otwarty jest w godzinach nocnych od 18 do 6 rano. Z głównej pieczary Czeluści (tawerna, sklepy, itp.) jedna odnoga kończy sie teleportem - zamek jest za trzecim teleportem (czwarta pieczara).
Tylko pamiętaj, by nikogo w zamku nie zabić i nie zboczyć ze ścieżki (strażnicy robią się wtedy "czerwoni"), gdyż wrota do sali tronowej będą zamknięte na amen (a raczej na "przeklinam was").

Może wyjaśnienie jest zbyt "łopatologiczne", ale teraz nie powinno być wątpliwości.

f!eld:
dokładniej śpi na jednym z łóżek
A ja zawsze myślałem, że on ukrywał się pod łóżkiem. :P

Quba Drake PW
11 sierpnia 2007, 13:06
No niestety są :) Mogę wiedzieć gdzie są te wrota do Czeluści?

AlamarAlamarCzemu to pytanie mnie nie dziwi?
Deyja - poszukaj wejścia do Przedsionka Czeluści (punkt nr 2).

Field PW
11 sierpnia 2007, 13:11
Alamar:
f!eld:
dokładniej śpi na jednym z łóżek
A ja zawsze myślałem, że on ukrywał się pod łóżkiem. :P
Wybacz, ja już dawno nie szukałem tego gościa, a poza tym obojętne, czy klikniesz na, czy pod łóżko :) (przestraszył się stukania? :D)

Achito PW
2 września 2007, 16:54
Słyszałem że są jakieś obiekty w MM8 (drzewo i kamień), z których wypadają artefakty. Czy możecie mi podać, w którym temacie to pisze (o ile)?

Vatras PW
2 września 2007, 17:13
Tutaj masz spis wszystkich takich miejsc.

Achito PW
3 września 2007, 11:16
thx :)

Solmyr PW
3 września 2007, 12:40
Zastanawia mnie istnienie tego tematu, skoro temat "Problemy i porady" jest praktycznie o tym samym. Może by więc przenieść posty z tego tematu do w.w.?

Alamar PW
3 września 2007, 12:43
Krótka odpowiedź: NIE

Dłuższa: Gdzieś tu był (kiedyś) post Acida, czemu temat powinien zostać, ale widocznie zniknął.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: trudne Questy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel