Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: trudne Questy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Alamar PW
3 sierpnia 2006, 09:57
Nie tylko MM8, ale także MM7 i MM6. Poszukaj na CH lub Castlegobs - tam powinny być screeny jak i opisy tych "peasant games".
Osobiście bawię się tak w MM7 mnichem - nie jest trudnu, po prostu dłużej wybija się potwory. ;)

Trang Oul PW
3 sierpnia 2006, 10:25
Ja właśnie zacząłem. Wczoraj przez kilka godzin męczyłem się na Wyspie Krwawego Sztyletu. Samo zdobycie Proroctw Słońca zajęło mi pół godziny.

Taurus PW
30 września 2006, 21:55
Właśnie drugi raz przechodzę MM7 i w tej chwili jako przerywnik po trudnych misjach (Wall of Mist)złożyłem swojego golema. Koleś ze szkoły magów mi go 'animował' i powiedział, żebym wziął go do zamku i zrobił z niego ochroniarza. Wszystko byłoby fajnie tylko po wejściu z golemem do zamku, ów odwraca się do mnie i atakuje. Da się to jakoś rozwiązać? Wybrałem Light Patch, to dla tego?

Alamar PW
30 września 2006, 22:00
Dałeś golemowi nie tą głowę co trzeba - nic dziwnego, że Cię atakuje. Zamiast Normalnej Głowy Golema z Opactwa (po ang. Abbey normal golem head - czyli abnormal - nienormalnej ;) trzeba założyć tą drugą z klifu w skrzyni koło stajni.

Xian PW
30 września 2006, 22:47
Jak już jesteśmy, przy zadaniu złożenia Golema, to musze przyznać, że swego czasu nieprzeciętnie się napociłem, nim udało mi się wypromować Maga. Ileż to prób poskładania przeprowadziłem w *uwaga* ekwipunku! Kilka elementów naprawde pasuje do siebie jak ulał, co z pozostałymi wyprawiałem, możecie się tylko domyślać. W końcu w jakimś FAQ-u znalazłem rozwiązanie - sam bym chyba na to nigdy nie wpadł...

złoty smok PW
3 października 2006, 17:22
A właśnie, golem...Mam już głowę (nie, nie (nie)Normalna głowa golema z Opactwa!) i dowód zakupu, ale gdzie te skrzynki są dokładnie? A to dla tych, którzy ten quest zaczynają: skrzynki za pierwszym razem wybuchają :).

Alamar PW
3 października 2006, 18:01
Skrzynki wybuchają, bo postać która je otwiera ma za małą biegłość rozbrajania pułapek. Poszukaj jakiegoś przedmiotu, który daje kilka punktów do tej umiejętności i daj to odpowiedniej osobie. Nie powinno być wtedy już wybuchów.

Części są:
- Bracada - głowa golema (1- fałszywa, 2 - prawdziwa)
- Kraina Kurhanów - tors
- Deyja - nogi
- Avlee - ręka
- Tatalia - ręka

nefretete11 PW
28 grudnia 2006, 19:38
Mam problem: w MM8 nie mogę otworzyć krypty. Czy ktoś się może pofatygować i wytłumaczyć mi co mam robić? To co było pisane wcześniej na temat tego questu, nie oświeciło mnie za bardzo.

Alamar PW
29 grudnia 2006, 09:16
Odwiedź wszystkie obeliski - one "powiedzą" Ci, co masz zrobić (a dokładniejsze informacje są opisane w tym temacie bądź w Problemach i Poradach).

nefretete11 PW
30 grudnia 2006, 17:30
Wszystkie odwiedziłam, ale sęk w tym: (jak ktoś wcześniej pisał) poszłam w przesilenie letnie do Murmurwoods, bo chyba tylko tam są jednorożce, wszystkie wybiłam, ale nic niezwykłego się nie stało, króla jednorożców nie było i klucza też. Co robie źle?

Alamar PW
30 grudnia 2006, 21:21
Król jednorożców jest przy zatrutej studni, z dala od swoich poddanych.
Pojawia się tylko raz w roku (po odwiedzeniu wszystkich obelisków rzecz jasna) tylko na kilka godzin (chyba pomiędzy 10 a 16).

Trang Oul PW
30 grudnia 2006, 21:26
Najłatwiej go zauważyć, jak się rzuci Armageddon }:> .

Lord Tatoń PW
8 stycznia 2007, 15:44
Witam, właśnie też męczę się z tym questem =P Otóż zwiedziłem wszystkie krainy, w których są obeliski i przeczytałem je, jednak dzieje się coś takiego, że obeliski znikają mi z dziennika i nie mogę już ich 2 raz odczytać, np. zdobyłem obelisk na Wyspach Krwawego Sztyletu, następnie teleportowałem się na wyspę Regna i klikając w tamten obelisk, zniknął mi ten z Wysp Krwawego Sztyletu i gdy tam wracam nic się nie dzieje, gdy próbuje go odczytać jeszcze raz... ktoś wie może co trzeba zrobić? No i przy okazji, którego dnia dokładnie jest to przesilenie letnie ? =)

AlamarAlamarPoszukaj w tym temacie lub w Problemach i poradach, ewentualnie zajrzyj do poradnika, który można znaleźć w Skarbcu Groty.

Trang Oul PW
8 stycznia 2007, 16:22
Też miałem ten problem, dopóki nie zauważyłem, że są 2 strony z obeliskami.

Lord Tatoń PW
8 stycznia 2007, 20:09
Szukałem w poradniku, w temacie o problemach, w tym temacie i dalej nic nie znalazłem =) Próbowałem naciskać obeliski z każdej strony i nic się dalej nie dzieje...

Alamar PW
8 stycznia 2007, 20:14
Może zamieścisz screena na temat notatek obelisków? Dzięki temu może da się coś ustalić.
Możesz też odinstalować grę (sejwy gdzieś skopiować i wyczyścić wszelkie informacje o MM8 na dysku i ewentualnie w rejestrze) i zainstalować ponownie grę.

A w poradach na 100% jest data przesilenia.

Aha, obelisków drugi raz nie da się odczytać - są one "jednorazowe".

Lord Tatoń PW
9 stycznia 2007, 16:09
Wszystko już działą, pomogła instalacja gry na nowo, data przesilenia 24 czerwiec, w poradach jednak była, przepraszam za kłotop i dziękuje za pomoc =)

komakusaki PW
7 lutego 2007, 19:10
(usunięto) mam problem z otwarciem ostatniego pomieszczenia w wielkiej świątyni Eepa.
Słyszałem, że gdzieś jest jakiś guzik, ale nie wiem gdzie, czy mógł by mnie ktoś oświecić?

AlamarAlamarOdpowiedź masz w temacie o poradach.

komakusaki PW
8 lutego 2007, 20:59
A czy mógł byś mi powiedzieć, na której stronie?

Alamar PW
8 lutego 2007, 21:20
Cytuję:

[Endejk - 2007-02-07 19:40:49]
a) Guzik jest przy biurku, trzeba BARDZO dokładnie obejrzeć bok stołu/biurka.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: trudne Questy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel