Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Dodawanie jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Trith PW
2 kwietnia 2010, 12:50
Jak pisze tutaj, podobno jest już możliwe dodawanie jednostek do WoGa bez podmieniania innych. Nie wygląda to na złamanie limitu jednostek, ale chyba to narzędzie ma umożliwiać zapełnienie miejsc na jednostki od numeru 198 do 256 (czy jaki tam był limit). Piszą, że to narzędzie działa tylko na silniku ERA (który już raz, czy kilka obił mi się o uszy), więc całość dla mnie wygląda dość sensownie. Powiedzcie, co o tym sądzicie?

zbigniew PW
3 kwietnia 2010, 11:46
Ten program zdaje się obecnie jest w wersji beta, no i niestety jest po rosyjsku. Kilka osób z rosyjskich forów narzekało (o ile dobrze zrozumiałem) na to to że "wstawione" jednostki kraszują grę. Mogły oczywiście zrobić coś źle niemniej koleś generalnie pracuje dalej nad tym programem no i może niedługo doczekamy się wersji pełnej i w dodatku anglojęzycznej. Mnie jednak korci żeby ściągnąć ten cudowny program i przez te święta przetestować. Fakt faktem że możliwość dodania tak dużej liczby jednostek to byłaby wspaniała rzecz (tym bardziej że tych ciekawych defów po sieci krąży już całkiem sporo, a i pomysłów na ich zagospodarowanie przynajmniej u mnie nie brakuje) i aż wierzyć mi się nie chce że to wogóle działa.
Co do ery to kilka razy już ją instalowałem.

Master13 PW
3 kwietnia 2010, 22:18
Na rosyjskim forum juz jakis czas temu spotkalem sie z mozliwoscia dodania nowych jednostek, jednak za pomoca skryptow erm, jednak dodanymi jdnostkami w ten sposob nie dalo sie grac w bitwach

Trith PW
3 kwietnia 2010, 22:26
Cytat:
spotkalem sie z mozliwoscia dodania nowych jednostek, jednak za pomoca skryptow erm

A skrypty te działają tylko pod silnikiem WoGa 3.95, który aktualnie jest dostępny tylko dla niedużej garstki Rosjan.
temat: Dodawanie jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel