Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Hero of Light mod v0.1
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 17:52
Wiadomo kiedy panowie z HOLA udostępnią kolejną wersję 3.2? Na Heroes Community pisze, że podobno w 2012 roku. A jest podane w przybliżeniu, który to miesiąc będzie?

witchking PW
23 kwietnia 2012, 17:59
Autor wspominał coś o tegorocznych wakacjach.

TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 18:03
Ok. Dzięki za info. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze wypali. Z tego co widziałem. To wprowadzą dużo nowości w wersji 3.2. Nowe fajne jednostki. Dużo skryptów. Miodzio^_^. Teraz trzeba tylko odliczać dni do wakacji.

gruziak97 PW
23 kwietnia 2012, 18:11
edeksumo:
Witam, mam problem, otóż zainstalowałem tego moda ale po uruchomieniu gry prócz nowych grafik nic się nie zmieniło. Czemu tak jest?
Nie jestem autorem, więc nie mogę być pewien. Z tego co pamiętam, na HC pisał, że trzeba instalować moda na czystego woga. Jeśli tak zrobiłeś, to nie mam pomysłu.

Ja też nie mogę doczekać się wersji 3.2 :) Już teraz po prezentowanym postępie pracy widać, że będzie to prawdziwa bomba! :)

edeksumo PW
23 kwietnia 2012, 18:49
Właśnie tak zrobiłem i dupa -_-'

gruziak97 PW
23 kwietnia 2012, 19:18
Jeżeli to był czysty wog, to ewentualnie mógł się zdarzyć nieprzewidziany błąd przy instalacji, albo może plik źle ci się ściągnął. To wzystko, co przychodzi mi do głowy. :/

EDIT
@down Faktycznie można do tego tak podejść :D

Altair PW
23 kwietnia 2012, 19:55
Nie ma nieprzewidzianych błędów, są tylko nieprzewidywalni użytkownicy. ;)

edeksumo PW
23 kwietnia 2012, 20:55
Dobra udało mi się to jakoś ogarnąć nie ten link ściągałem ;]

Masław PW
22 czerwca 2012, 11:24
Wideo prezentujące kolejną (chyba ostatnią) część modu. Hero of Light zapowiedział premierę 25 Lipca br.

http://www.dailymotion.com/video/xroexf_hero-of-light-mod-tales-of-amadar_videogames

gruziak97 PW
25 lipca 2012, 23:50
Nowa, ostateczna, długo wyczekiwana wersja moda wreszcie wydana!
temat na HC
Dziękujemy Hero of Light!

Shreem PW
5 sierpnia 2012, 09:41
Witam, mam jedną z poprzednich wersji powyższego moda i nie wiem jak przeprowadzić aktualizację. Może ktoś mnie poprowadzić kroczek po kroczku co i jak mam zrobić, ewentualnie mogę nawet ponownie zainstalować Heroesów (Złota Edycja), ponieważ ostatnio coś mój WoG zaczął szwankować.
Obecnie mam WoGa 3.58F ze spolszczeniem i wgranego HoLa (ostatnia wersja bez potrzeby Ery).

TopFunny525 PW
5 sierpnia 2012, 11:08
Cytat:
Nowy:)
Witam, mam jedną z poprzednich wersji powyższego moda i nie wiem jak przeprowadzić aktualizację. Może ktoś mnie poprowadzić kroczek po kroczku co i jak mam zrobić, ewentualnie mogę nawet ponownie zainstalować Heroesów (Złota Edycja), ponieważ ostatnio coś mój WoG zaczął szwankować.
Obecnie mam WoGa 3.58F ze spolszczeniem i wgranego HoLa (ostatnia wersja bez potrzeby Ery).

Chodzi ci o wersję 3.1 Standalone? Czy wersję 3.2? Bo jeśli to drugie to musisz mieć Erę. Sam autor napisał, że ERA jest obowiązkowa. Pozdrawiam

Shreem PW
5 sierpnia 2012, 15:28
Nie jestem nowy :P po prostu tu nie zaglądałem od dłuższego czasu...

Napisałem wyraźnie, że mam ostatnią wersję, do której nie trzeba ERY, tak trudno czytać ze zrozumieniem?
Pytanie moje brzmi co mam zrobić (i jak to zrobić), aby zaktualizować wersję do tej najnowszej, czy muszę wszystko instalować na nowo, czy mogę po prostu coś tam doinstalować i będzie działać.

Shin0bi PW
5 sierpnia 2012, 17:22
Najnowsza działa tylko z ERĄ. Nie ma żadnych aktualizacji.

Masław PW
5 sierpnia 2012, 17:28
Aktualizacja powinna wyglądać następująco:

1.Instalujesz SoD/Complete

2.Instalujesz Erę na SoD/Complete http://bers.heroes35.net/Era%202.3.exe

3.Wrzucasz HoL 3.2 do katalogu z HoMM (Tak by folder "HoL" znajdował się w katalogu "Mods") http://bers.heroes35.net/mods/HoL%203.2.exe

4.Wczytujesz ustawienia w 'opcjach wog' z pliku hol.dat (z folderu mods/hol)

5.Grasz (najlepiej na HD Modzie)

Innego sposobu na zaktualizowanie do najnowszej wersji (3.2) nie ma.

Shin0bi PW
5 sierpnia 2012, 18:34
To nie aktualizacja, tylko wgranie od zera ;)

Masław PW
5 sierpnia 2012, 19:09
Inaczej się nie da. Zresztą aktualizacja WoG-a na Erę nikomu na zle nie wyjedzie.

Shreem PW
5 sierpnia 2012, 19:22
Dzięki Masław, wcześniej wiem, że ściągałem tylko następną część i się pliki same podmieniały, a teraz ta era, jakieś wtyczki, tu coś instaluj i mi się pomotało wszystko.

Bluearga PW
5 sierpnia 2012, 21:11
Tak w ogóle powie mi ktoś jaki sens ma ten mod? Robi totalne zamieszanie, zmienia jednostki w miastach i daje im jakieś 3 ulepszenia czasami... Straszny chaos, kryształowe smoki mają tylko 200 HP i są bodajże 7 poziomem Fortecy, wtf.

Po prostu nie widzę sensu w takim misz-maszu, ani nie ma to fabularnego wyjaśnienia, ani nawet logicznego.

Masław PW
5 sierpnia 2012, 21:54
Cóż, niektórzy grają już 14 rok w tą grę i troszeczkę urozmaiceń może nadać jej innych kolorów. Jedzenie przez cały czas tej samej potrawy z czasem może się znudzić, jaka by ona nie była.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG, ERA/mod] Hero of Light mod v0.1

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel