Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, ERA/mod] Hero of Light mod v0.1
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
7 sierpnia 2011, 22:33
Przykro nam, że masz problem z zainstalowaniem tego modu.

AmiDaDeer PW
7 sierpnia 2011, 22:38
Przyłączam się do kondolencji.

Rabican PW
7 sierpnia 2011, 22:39
Jeszcze ja, jeszcze ja!

Mi też przykro :(

Irhak PW
7 sierpnia 2011, 22:42
Acid Dragon:
Przykro nam, że masz problem z zainstalowaniem tego modu.
Hobbit:
Przyłączam się do kondolencji.
Rabican:
Jeszcze ja, jeszcze ja!

Wiem, ze czujecie Konwent, ale może byście sensownie to zrobili?
BTW. tez się przyłączam ^^

Cytat:
mam problez z zainstalowaniem tego modu
Przykro, że masz problez, ale może opiszesz co nim jest? (i powiesz co to jest "problez" -.-)

Dragonar PW
8 sierpnia 2011, 01:10


Wiadomość o "problezie" Twoim wstrząsnęła mną dogłębnie, trudno pogodzić się z tak wielką stratą.
Proszę przyjmij ode mnie wyrazy najszczerszego współczucia i żalu.

Dragonar

Field PW
8 sierpnia 2011, 06:12


Dlaczego? Dlaczego twórcy tego moda zrobili go tak, że są problezy z zainstalowaniem tego moda?! :(

OGARexs PW
8 sierpnia 2011, 08:21
Koniec off topu.
A- co to za problem do Kerageena
B- Polszczyzna!
C-INFERNO!

*zjada spalone kości po czym idzie polować na coś smaczniejszego(bez markowej szynki zwanej spam)*

James_Dean PW
2 września 2011, 10:10
jesteście okrutni :)
czy w tej ostatecznej, 3.0 wersji moda są jakoś bardziej 'po ludzku' te jednostki w siedliskach? tj. w zagrodzie centaury a nie rusałki? Bo widzę dużo ciekawych stworków tutaj ale te przemieszane siedliska z jednostkami mnie trochę przerażają...
Aha i jeszcze jedno - te nowe jednostki są nowo dodane (jak w Wogu) czy zastąpione jakieś oryginalne?

traümatanzer PW
24 listopada 2011, 17:34
Z racji moich zdolności w porozumiewaniu się w języku angielskim, zmuszony jestem zadać to pytanie tutaj. Po zainstalowaniu "HoLv3.1-Crimson Tides expansion" na WOGa z scriptupdate w wersji angielskiej, po uruchomieniu gry wyskakuje komunikat o brakach jakiś tam drzewek, górek i innych dekoracji, ale pozwala na uruchomienie mapy (poza tuturialem samego HeroofLight), ale gdy rozbudujemy np Nekropolię do możliwości rekrutacji Dark Quenn następuje zaciemnienie ekranu i wywala mój ulubiony komunikat o lokacjach. Żeby nie było proces instalacji jaki podaje Hero jest następujący:

"HoLv3.1 - Crimson Tides expansion
INSTALLATION
Extract all files to your Heroes 3 folder (should be something like C:\Program Files\3DO\Heroes Complete)
Replace where necessary
Then run the update (H3wUpd in Heroes folder) and let it install.
Play the Game! "

naprawdę ciężko tu coś z knocić. Aha reinstalacji próbowałem z 3 razy zawsze jest to samo.
Moje pytanie brzmi więc następująco:
Czy powinienem mieć zainstalowane coś jeszcze, zanim zainstaluje "HoL" (np. new object patch)? Czy też moje instalki do Homm 3 lub WoGa są już dziurawe od ciągłego nad używania??

Suweren15 PW
26 stycznia 2012, 17:49
Być może dostane ostrzeżenie lub coś podobnego ale trudno.

Chodzi mi o tego moda jest nowsza wersja? Ponieważ grałem w niego i byłem zachwycony.

PS.: Odpowiedzi typu:"poszukaj w Google" mnie nie interesują, ponieważ moja obsługa Google ogranicza się do szukania gier mmo.

Irhak PW
26 stycznia 2012, 18:02
Cytat:
Być może dostane ostrzeżenie lub coś podobnego ale trudno.

Ostrzagam, że ten link prowadzi do anglojęzycznego, oficjalnego tematu na heroescommunity ;)

Suweren15 PW
26 stycznia 2012, 19:49
Dziękuje bardzo nawet nie wiesz jak bardzo mi to pomogło.

gruziak97 PW
22 kwietnia 2012, 08:03
Mi mod Hero of light bardzo się podoba. Powiem więcej - to jeden z moich ulubionych. :)

Autor b. urozmaicił nim grę. Gdzie-niegdzie dodał trzecie ulepszenia, ale przede wszystkim wprowadził zamiast ulepszeń wiele jednostek opcjonalnych. Oznacza to, że np. na 5 poziomie inferno zamiast czartów i ich ulepszeń mamy czarty, a po zbudowaniu ulepszonego siedliska, możemy rekrutować też sukkuby. Jednostki różnią się statystykami, zdolnościami i ceną. Stajemy przed wyborem, która jest bardziej opłacalna. Dzięki temu gra staje się ciekawsza.

Wszystkie zamki są b. zmienione, a dokładniej ich jednostki (grafiki zamków się nie zmieniły). Możemy zobaczyć wiele nowych grafik, ale także tych samych, lecz jako inne jednostki(jest to nico mylące, bo może okazać się, że ulepszeni orkowie wcale nie strzelają, za to rzucają czar berserker).

Ogólnie mod wprowadza wiele nowości. Myślę, że naprawdę warto w niego pograć.

Temat na Heroes Community:

P.S.Autor pisze, że w wakacje może wyjść nowa i ostateczne wersja moda. Informacje o niej są w tym samym temacie

Fandor PW
22 kwietnia 2012, 13:36
Ja trochę nie rozumiem tego co autor modu wprowadza. Mój angielski jest do bani a translator tłumaczy na chiński. Patrząc na filmiki i grafiki widzę że zamiast jednostek ulepszonych lub podstawowych dochodzi nam druga jednostka do wyboru, widzę że gra jest w ten sposób urozmaicona, nie miałem jednak okazji zagrać a ciekawi mnie zbilansowanie jednostek w modzie:
np. czarodziejski i lazurowy smok na 6 poziomie to mają zmienione właściwości czy może mają wszystko tak jak w podstawce, oraz jak dokładnie wygląda sprawa z podmienionymi jednostkami?

gruziak97 PW
22 kwietnia 2012, 13:53
Cytat:
ciekawi mnie zbilansowanie jednostek w modzie: np. czarodziejski i lazurowy smok na 6 poziomie to mają zmienione właściwości czy może mają wszystko tak jak w podstawce
Zdaje się, że statystyki mają zmienione (mogą mieć też jakiś wymyślny sposób rekrutacji). Co do balansu nie jestem pewien, ale z tego co można przeczytać na HC to wygląda, że autor nie jest żółtodziobem i balans nie jest mu obcy.
Cytat:
jak dokładnie wygląda sprawa z podmienionymi jednostkami?
Musiż napisać, o co dokładnie chodzi.

Fandor PW
22 kwietnia 2012, 15:27
Chodziło mi oto jak one dokładnie podmieniają te ulepszone/podstawowe i jak to wygląda przy ich rekrutacji oraz próbie ulepszenie w mieście lub forcie na wzgórzu.

gruziak97 PW
22 kwietnia 2012, 15:57
Spróbuję to wyjaśnić.
Na przykład gram infernem. Buduję przedsionek piekieł. Mogę teraz rekrutować czarty. Kiedy zbuduję ulepszenie siedliska i wejdę do niego to bę miał wybór miedzy dwoma jednostkami: czartami i sukkubami(normalnie jest wybór między wersją ulepszoną lub nie). Teraz decyduję, które jednostki rekrutuję. Załóżmy, że mam dostępne 5 jednostek. Mogę więc nająć odpowiednio:
- 0 sukkubów i 5 czartów lub
- 1 sukkuba i 4 czartów lub
- 2 sukkubów i 3 czartów lub
- 3 sukkubów i 2 czartów lub
- 4 sukkubów i 1 czarta lub
- 5 sukkubów i 0 czartów
W następnym tygodniu sytuacja się powtarza.

Jednak ani czarty, ani sukkuby nie mają ulepszeń. Jeżeli kupiliśmy jakiegoś czarta, to będzie tym samym czartem do końca gry, lub aż go stracimy. I jest tak z większością nowych jednostek. Jednak są wyjątki od tej reguły. Przykładowo: gdy zrekrutujemy szkieleta, możemy za darmo zamienić go w szkieleta maga. Wygląda to tak, jak byśmy go ulepszali. I odwrotnie - szkieleta maga możemy zamienić w zwykłego w ten sam sposób. Mam nadzieję, że już rozumiesz. :)

Fandor PW
22 kwietnia 2012, 16:44
Tak rozumiem, dziękuje (naprawdę muszę się w końcu zapisać na jakiś kurs angielskiego). I ostatnie pytanie czy te jednostki są do siebie zbilansowane czy są lepsze a są gorsze?

gruziak97 PW
22 kwietnia 2012, 17:04
W pewnym stopniu są zbalansowane. Zwykle każda ma jedną część statystyk lepszą, a drugą gorszą, choć mi czasem niektóre wydają się jednak lepsze (mają po prostu więcej tych lepszych);) Jednak wszystko zależy od subiektywnej oceny.

edeksumo PW
23 kwietnia 2012, 16:43
Witam, mam problem, otóż zainstalowałem tego moda ale po uruchomieniu gry prócz nowych grafik nic się nie zmieniło. Czemu tak jest?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [WoG, ERA/mod] Hero of Light mod v0.1

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel