Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/porzucony] Last Hope
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Artov PW
29 marca 2010, 15:36
drwal-kilofa:
Ogólnie rzecz biorąc, to jakaś moda przyszła na modyfikowanie Nekropolii, jest przecież jeszcze mod New Necropolis, który też jest wykonany nie najgorzej.
Chciałbym zauważyć drogi drwalu, że to już nie jest mod New Necropolis. Autor wciąż go rozbudowuje i to z dużym powodzeniem! Teraz jest to New Heroes III Mod (nazwa znacznie obszerniejsza). Ale masz rację. Necropolis jest po prostu ciekawym zamkiem, i jego jednostki można wyobrażać sobie bardzo różnorako. Myślę, że to dlatego...

Hiro PW
31 marca 2010, 19:41
Sorki, że zmienię temat, ale jeden z moich grafików (banbreaker) nie może się dostać do groty. Pisał mi, że po zalogowaniu się wyświetla mu się pusta strona i nie może nic z tym zrobić. Ma tak od wyjścia z cmentarnego czatu, czy ktoś wie, dlaczego tak się mogło stać i jak to naprawić? Z góry dziękuje

Regis PW
7 kwietnia 2010, 18:40
Dla zainteresowanych, jest także temat na Heroes Community

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2010, 19:54
A teraz się zastanów, czy rzeczywiście odkryłeś Amerykę...

Ginden PW
7 kwietnia 2010, 20:06
Co mamy myśleć o ludziach, których nie chciało się nawet opanować tagów w Grocie?
Do rzeczy mówiąc - jak chcecie dodać nowe jednostki? Zastanowiliście się w ogóle, jak to zrobicie?
Dobranoc.

Regis PW
7 kwietnia 2010, 20:59
Hahah, przepraszam, nie mogłem znaleźć tematu z tagami, mógłby mi ktoś link przesłać? Jak zamierzamy to zrobić? Cóż... jeżeli nam się nie uda to po prostu zmienimy wyglądy ulepszonych jednostek.

@Hobbit - nie rozumiem twojego postu, niektórzy nie wchodzą na HC, a tam może być więcej informacji o modzie.

AmiDaDeer PW
7 kwietnia 2010, 21:28
To na HC jest "oficjalny" temat o tym modzie? Bo mi się wydawało, że na forum tego projektu, do którego link jest dany w pierwszym temacie...

Regis PW
7 kwietnia 2010, 21:34
Oficjalny temat? Oficjalny temat jest tutaj, w kwasowej grocie (jest przecież stworzony przez autora modu) i na Heroes Community. To są dwa oficjalne tematy modu. A ten link to jest po prostu aktualna strona (forum) projektu. Niedługo powstania już zwykła strona. Piszę "więcej informacji", bo np. analizując temat o HoTA w kwasowej grocie i porównując z tym co jest na HC, tutaj jest o wiele mniej informacji o nim.

@Dół - wielkie dzięki ci :)

Drwal PW
7 kwietnia 2010, 21:37
Cytat:
Hahah, przepraszam, nie mogłem znaleźć tematu z tagami, mógłby mi ktoś link przesłać? Jak zamierzamy to zrobić? Cóż... jeżeli nam się nie uda to po prostu zmienimy wyglądy ulepszonych jednostek.

Link do tematu z tagami:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=519#14082


AmiDaDeer PW
8 kwietnia 2010, 10:20
Regis:
Piszę "więcej informacji", bo np. analizując temat o HoTA w kwasowej grocie i porównując z tym co jest na HC, tutaj jest o wiele mniej informacji o nim.
Nie, informacji jest tam tyle samo co tu, głównie ze względu na to, że ci, którzy te informacje tutaj przekazują, biorą je zwykle właśnie z HC. Problem w tym, że na HC większość postów to zupełnie niepotrzebne, acz nie zaliczające się jeszcze do spamu komentarze typu "I hope it will come soon". Tutaj komentarze te ograniczają się do "Niektóre rozwiązania mi się nie podobają..." itp.

Hiro PW
28 lipca 2010, 14:13
Ukończyliśmy wszystkie jednostki z miasta cytadeli: http://www.mod-alt-upgrades.yoyo.pl/viewtopic.php?f=19&t=66

Mod rozwija się dalej, stworzyliśmy wiele jednostek oprócz tych z cytadeli i nekropolis, publikujemy je dopiero po stworzeniu wszystkich z danego miasta.

Oprócz alternatywnych ulepszeń planujemy dodać także nowe artefakty, kilka skryptów urozmaicających grę (np. podział jednostek na ogniowe, wodne, ziemne, powietrzne), na ukończeniu jest nowe tło menu i muzyka.

Dragonar PW
28 lipca 2010, 15:03
Jednostki 7 poziomu nie będą posiadały alternatywnych ulepszeń, czy jednostki 8 poziomu się nimi staną?

Hiro PW
28 lipca 2010, 15:17
Jesteśmy ograniczeni limitem jednostek, dlatego też zapewne nie będzie alternatywnych ulepszeń 7 poziomu, lecz jeśli będzie taka możliwość, stworzymy je.

avatar PW
28 lipca 2010, 15:51
Cytat:
Jesteśmy ograniczeni limitem jednostek

Znaczy, że potraficie dodać nowe do gry? łał.

SubArrin PW
28 lipca 2010, 16:08
Bez urazy, ale mocno rażą pokolorowane inaczej jednostki. Miałem nadzieję, ze może stworzyliście jakieś swoje ;/
EDIT: nekropolia wygląda znacznie lepiej.

Hiro PW
28 lipca 2010, 16:46
Cytat:
Znaczy, że potraficie dodać nowe do gry? łał.

Nie, to znaczy, że jesteśmy ograniczeni limitem maksymalnie 196 jednostek, które mogą być wprowadzone do gry.

Cytat:
Bez urazy, ale mocno rażą pokolorowane inaczej jednostki. Miałem nadzieję, ze może stworzyliście jakieś swoje ;/

Większość alternatyw ciężko byłoby zrobić jako osobne, nowe jednostki, dlatego tylko je przerobiliśmy. Ale mamy też kilka swoich jednostek.

Acid DragonAcid DragonZanim znowu zechcesz ustawić sobie avatara, *przeczytaj* co jest napisane w miejscu, w którym go zmieniałeś.

Shin0bi PW
28 lipca 2010, 16:49
To nie przekolorowanki, bo niemal każda z tych jednostek posiada jakiś inny detal, który też trzeba było zanimować! Wolę, żeby dwa dostępne warianty Gnolla różniły się bronią, pancerzem i kolorem niż żeby drugi Gnoll był zupełnie nie podobny do pierwszego.

@Subarin
Jak chcesz to po wydaniu BoH użyj ERM i zamień alternatywnego Gnolla z chłopem. Będziesz miał zupełnie różniącą się od podstawowego Gnolla alternatywę. =P

Artov PW
28 lipca 2010, 17:02
No - co powiem!
Cudo!
Mod podobał mi się jeszcze wcześniej, a te jednostki z cytadeli wyglądają naprawdę ładnie! Widać kilka pododawanych elementów, wszystkie są utrzymane w podobnej kolorystyce i widać, że są to ulepszenia ;]
Mam tylko jedną uwagę co do Infernal Wiwern - jednyna jednoskta która mi się nie podoba - czy to nieumarły? Jeśli nie to jej wygląd jest bezsensowny bo wygląda jak ranna wiwerna - jeśli tak to tym bardziej bez sensu, bo teoretycznie nie powinna zamiszkiwać cytadeli i odbierać innym żywym jednostkom morale
No, ale mimo wszystko oceniam na plus (duży) bo już obawiałem się, że zapomnieliście o dodatku ;]
Cytat:
Bez urazy, ale mocno rażą pokolorowane inaczej jednostki. Miałem nadzieję, ze może stworzyliście jakieś swoje ;/
Po pierwsze - to nie są tylko przekolorowanki
Po drugie - przekolorowanki mogą wyglądać lepiej od orginału
Po trzecie - jak dla mnie mogą być to całkowite przekolorowanki. Jeśli wprowadzili by je do gry i ustawili jako alternatywne ulepszenia to proszę bardzo - mi pasuje
No - jak na razie prima sort! Oby tak dalej!

SubArrin PW
28 lipca 2010, 19:32
Rzeczywiście macie rację...

Po dokładnym przejrzeniu zmieniam opinię: jednostki są bardzo dobre, poza kolorami. Kolor skóry moim zdaniem powinien być zbliżony do oryginalnego. Oryginalnie kolor skóry zmienia się minimalnie przy wiwernach, trochę bardziej przy ważkach i znacząco się różni przy gorgonach.

Te ulepszenia pasują mi jednak bardziej jako trzecie... Coś jakby skażenie, czy inny mutagenny czynnik spowodował zmiany w zwykłych ulepszeniach. To już tylko moja opinia. Zależy jeszcze, czy chcecie, żeby dla każdej jednostki można było zdecydować które ulepszenie wybrać, czy dla wszystkich wybrać to samo. W drugim przypadku te kolory jeszcze mają sens.

Zwracam honor: dobra robota. A jeśli uda wam się zrobić alternatywne ulepszenia to na prawdę będzie coś ;)

Tiger-2 PW
29 lipca 2010, 15:16
Wygląd jednostek poza wiwerny (plamy i dziury w skrzydłach) mi się podoba . Tylko dlaczego lichmaster zadaje niższe obrażenia od lisza ? To samo tyczy się night huntera (po patchach) . Demigorgona również słaba przez brak zabójczego spojrzenia i niższe obrażenia niż u wielkiej gorgony (powinna być mocniejsza w parametrach ) .
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3/porzucony] Last Hope

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel