Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Haregar PW
16 kwietnia 2005, 16:37
Tak, ale kupiłem RoE+AB za 20 zł i SoD również za taką cenę. W takim razie jakby dali kod źródłowy teamowi to się założe, że dadzą cenę 100zł za SoDa (zarobią tylko, gdy fan będzie chciał kupić) . Ogólnie myśle, że by chcieli zniesławić woga.

Trang Oul PW
16 kwietnia 2005, 19:03
Za taką cenę to NIKT nie kupi.

Haregar PW
16 kwietnia 2005, 19:45
I oto właśnie chodzi :) . Zmuszą do kupienia lub ludzie będą kupowali tylko roe i ab. Poprostu tak myślę, bo jak wspomniałeś jest to chciwa firma. Platinum do 150 dadzą i będzie cool.

Trang Oul PW
16 kwietnia 2005, 22:15
Możliwe, że wykupili Herosów tylko po to, aby porządni twórcy (np. Blizzard, choć zawiódł mnie nowym PŁATNYM Warcraftem I TO TYLKO PRZEZ INTERNET) nie mogli wydać gry i mieć zysków. Patrząc na screeny i wymagania wiadomo, że to będzie 3D, czyli g****, a nie Heroes.

Haregar PW
16 kwietnia 2005, 22:30
Chodzi ci o 5? Tiaa, chciwi i jeszcze wymagający. Jeszcze chyba kompy stworzą itp. specjalnie do tego. -.-
Ale ok, co będzie to będzie. Ale mogliby te grafiki potworków zrobić bardziej hirołsowe.

Trang Oul PW
18 kwietnia 2005, 20:10
"może by dodać piątą machinę wojenną ..."

Jeżeli to możliwe, to ja bym proponował taran albo armatę. Taran oczywiście byłby ruchomy. Katapulta mogłaby służyć do niszczenia murów, a armata do wież.
Tylko nie pisać, że armata jest zbyt nowym wynalazkiem! Pierwsze armaty były używane pod koniec XIII wieku.

Haregar PW
18 kwietnia 2005, 21:04
Właściwie w intro RoE są armatki ;) . Nie, wg. mnie ilość machin wystarczy. Przecież nie chcemy mieć takiego wypasu, że jedna machina do tego, a tamta do tamtego :D .

gen_maczek PW
23 kwietnia 2005, 08:19
Artefakt: naszyjnik burzy - co 7 tur rzuca pioruny na wszystkich wrogów (podczas bitwy)

--------------------------------------------------

Jednostka druid: spellcaster rzuca czary LECZENIE i MAGICZNA STRZAŁA z mocą równą ilości druidów
HP= 25
atak=10
obrona=10
szybkość=7
(grafikę niech zrobi kto inny) ;)

--------------------------------------------------

Jednostka BIAŁY SMOK: przy ataku zdmuchuje jednostkę (przesuwa od siebie), może wskrzeszać
HP= 600
atak= 30
obrona= 50
szybkość= 14

Antzuch PW
31 grudnia 2005, 11:08
A ja chciałbym, aby podobnie jak w Heroes IV były różne rodzaje obelisków, i w jednym scenariuszu możnaby było wykopywać nie tylko Graala, ale i relikty.

vinius PW
31 grudnia 2005, 14:50
Relikty - jak w starym, dobrym Heroesie (I i II)... jestem za.

Kryształowy smok PW
31 grudnia 2005, 18:34
Do WoGa bym dodał:
specjalny edytor map WoGa
>pozwala robić mapy takie, jakie TYLKO mógł robić WoG team. Czyli: teleportacja w zdarzeniach, obrazki w zdarzeniach, puste miasto, zniszczone miasto, na przykład w garnizonie nowe jednostki itd.

edytor pola walki dla początkujących
>stwory można ustawiać pot1 na polu to pierwszy potwór, na niebiesko zaznaczona jednostka jest bochatera, na szaro zaznaczona to wróg. Nowe pole walki nie działa, jak walczy bohater z bohaterem.

złote podkowy
>dają trzy plusy chodzenia.

most
>pozwala przechodzić.

topór łowcy smoków
>pozwala łatwej zniszczyć smoki :)

Boryna PW
31 grudnia 2005, 18:40
Kryształowy smoku, takie mapy może zrobić każdy. Musi tylko wykorzytsać dostępne w internecie skrypty ERM lub sam je napisać. Ale jestem za edytorem map. Tylko wątpie żeby WoG Team coś takiego zrobił. Nowe pola walki były by fajne, jestem za. ZŁote podkowy też, chociaż można zrobić np. Mithrilowy Pierścień szczęścia samemu (skrypty ERM). Most też by się przydał.

Kryształowy smok PW
31 grudnia 2005, 18:48
A jak zrobić, żeby się teleportować?
Gdzie je napisać?
Jestem początkujący.

Boryna PW
31 grudnia 2005, 18:58
Jak zrobić, żeby się teleportować nie mam pojęcia, ale wiem gdzie to napisać. Musisz to napisać w zdarzeniach, a jako jego czas napisać np. 999 (lub innym dniu, który nigdy nie nadejdzie). A skrptu na to nie znam. Poszukaj na oficialnej stronie WoGa www.strategyplanet.com/homm/wog/. Niestety, jest ona po angielsku. Skryptami ERM się zajmę jak sobie SoDa sprawię.

Trang Oul PW
31 grudnia 2005, 21:04
1. Jak ryby miałyby walczyć na lądzie?
2. Co to za jednostka "nimbus"? Nimbus to chmura.


vinius PW
1 stycznia 2006, 12:47
Rekin na lądzie!? Ryba na lądzie!? (nie lepiej, jeśli już ma coś takiego być, to tryton i potwór morski?)
Neptun!? To nie mitologia. Tak samo - nie dla anubisa.

EDIT: żywioły walczą już w mieście żywiołów, więc na nie nie licz. jak wiemy z H4, syreny i potwory morskie podporządkować się raczej nie dadzą...

Kryształowy smok PW
2 stycznia 2006, 10:48
Mitrilowy smok
wygląd:
Biały smok z niebieskim okiem, zielone pazury, szare zęby.
statystyki:
ĦĨŇ:42 (atak)
∏:42 (obrona)
ỮẺử:19 (szybkość)
♥:520 (zdrowie)
█◙:62-79 (obrażenia)
ỬỮỌ:1 (przyrost)
daje jedną sztabkę mitrilu tygodniowo
siedlisko:
mitrilowa fabryka smoków
Ten smok to lepsza wersja mnie (kryształowego smoka):(.
posługiwałem się językiem Adaronodowym:)




Kryształowy smok PW
4 stycznia 2006, 17:11
Czy ktoś mógł by przetłumaczyć:
ACROPOLIS as a new town

Acropolis:

Creature Alignment:

1) Hoplite>Legionnaire
2) Skirmisher>Elite Skirmisher
3) Freelancer>Mercenary
4) Nymph>Dryad
5) Toxiphilite>Toxiphilite Sniper
6) Faun>Satyr
7) Chimera>Ultimate Chimera

Hero Classes:

Warlord(Might) Runelord(Magic).
---------------------------------
Okradanie banku
strażnicy:
pikinierzy,miecznicy,kapłani.:):):):}

Alamar PW
4 stycznia 2006, 17:21
Mniej więcej tak to brzmi (skirmishera nie jestem pewien):

Acropolis (Akropol):

Stworzenia:

1) Hoplita (pojedyńczy żołnierz greckiej falangi)>Legionista (co za osoba to układała? - te dwie jednostki nie mają ze sobą nic wspólnego)
2) Skirmisher (szwajcarski włócznik przeciw konnicy)>Elitarny Skirmisher
3) Freelancer (najemnik - "wolny strzelec")>Mercenary (najemnik - co poradzę na to, że tak ich nazwano?)
4) Nimfa>Driada
5) Toxiphilite>Toxiphilite Sniper (a żebym to ja wiedział co to?)
6) Faun>Satyr
7) Chimera>Najwspanialsza Chimera

Klasy bohaterów:

Warlord(Mistrz Wojenny, Taktyk)
Runelord (Mistrz Run)

vinius PW
4 stycznia 2006, 19:35
ekhm... Kryształowy Smoku, skąd Ty to wytrzasnąłeś ;) ? Przecież to ni w ząb do Heroesów, a jednostki same do siebie nie pasują... poza tym Chimera i Mantikora już są. To jedne z najgłupszych zamków, o jakich czytałem. No ludzie, dajcie spokój...
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: Co by tu dodać, aby WoG był jeszcze fajniejszy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel